ДАІ і суд

Тема у розділі 'Про авто', створена користувачем Мих, 8 січ 2007.

  1. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Позавчора повертаю з Герцена праворуч на Франка і їду на Зелену. На роздоріжжі як завжди пасеться дай. Вибігає на середину перехрестя назустріч мені і махає паличкою. Я зупиняюся з порушенням правил зразу за перехрестям, за 1 метр до пішохідного переходу.

    Підходить. Представився і перше ж питання викликає в мене сміх:
    - Все в порядку?
    - :) Так, а у вас?
    - І у нас, Богу дякувати. Документи
    Протягую документи йому і питаю:
    - Щось сталося?
    - Порушуєте!
    Озираюся навколо, думаю, невже тут знак поставили, що прямо не можна їхати на Зелену...
    - Що саме?
    - Вийдіть, побесідуємо,
    і йде геть, став біля мого багажника. Я сиджу на місці. Підходить і знову вимагає вийти. На запитання в чому справа каже що я порушив правила, зокрема вимогу знаку Х.Х. Я кажу
    - Що то за знак? Я їх по номерах не пам"ятаю
    - Вийдіть, поговоримо
    - Давайте тут говорити
    - Ну чо ви не хочте нормально поговорити?
    - Поясніть мені за що зупинили

    наступне питання дая ставить в ступор :)

    - Ви звідки їдете і куди?
    - Яка різниця? Додому їду
    - Нє, от звідки ви їдете
    - Яке ваше діло звідки і куди я їду!?

    Короче, я йому разів 5 відмовлявся відповідати на це дибільне питання, Поки він нарешті не прояснив ситуацію і сам не сказав "звідки я їхав". Він мені намагався пришити, що я їхав не з Герцена праворуч, а навпроти з Левицького ліворуч (там не можна ліворуч). Я не знаю чи йому привиділось, чи то такий спосіб розводу, але я, на щастя, був не сам в машині і в разі чого свідок міг підтвердити звідки я їхав. Зрозумівши, що тут ловити нема чого, дай без жодного слова віддав документи і пішов махати паличкою далі...

    Отаке. Це вже у мене третій випадок за недовгий проміжок часу, що мені намагаються відверто пришити порушення, якого я в упор не скоював. Тенденція, однако
     
    • Подобається Подобається x 8
  2. Locke

    Locke невиправний реаліст

    Та ж його сім'я повинна щось жерти, пити (і то непогано), відпочивати на курортах. Колись я їхав зі Львова до Києва і мене на трасі зупинив мент. Я знав, що нічого не порушував, дорога пряма, нікуди і нізвідки не повертав, швидкості не перевищував і почав "качати права" - вимагав дати відповідь про причину зупинки і що я порушив. Мент відповів: а що, моя сім'я повинна чекати поки ви порушите? Правда відразу віддав документи і відпустив.
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    я думаю, Мартіні, вас замовили.

    ---------- Додано в 14:41 ---------- Попередній допис був написаний в 14:36 ----------

    сержант Петренко, троє дітей.....
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Locke

    Locke невиправний реаліст

    :)):)):))
    Заказуха наліцо. :)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Templar

    Templar Дуже важлива персона

    Не внесли, сумніваюсь, що його затвердять

    ---------- Додано в 21:48 ---------- Попередній допис був написаний в 21:45 ----------

    Вони всі може забанені вами користувачі ЛФ?
    Ось вони і хочуть помсти :mocking:
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. sani

    sani Well-Known Member

    Втратили чинність окремі нормативно – правові акти МВС України

    що то за окремі правові акти МВС України, десь їх можна глянути?
     
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    найняв я кранівника на роботи розвантаження/завантаження...

    приїхав... став на дорозі і почав стрілою сюда/туда ...

    і тут... аткуда ні возьмісь... гаїшник.
    діаолог, йопересете:

    - чого ви стоїте на дорозі? - питає криком гаїшник кранівника ( на дорозі не можна вести подібні роботи).
    Кранівник: а де мені стояти, як не на дорозі? В повітрі? чи може на газон виїхати? шо за дурне питання?
    Гаїшник: таааак, давайте ваші документи!!!!!!
    Кранівник: не дам, бо ви не адекватні!
    Гаїшник: а я кажу дайте документи!
    Кранівник: дай йому документи, а потім бігай за ним! Не дам!
    Гаїшник:я зараз викличу бригаду!
    Кранівник:викликай, хто тобі не дає?
    Гаїшник:злізай з крану я тобі кажу!
    Кранівник:Миху, скажи йому шось, бо він не дає мені працювати!

    Мусів то всьо розгрібати....
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. wilgelmina

    wilgelmina Member

    • Подобається Подобається x 1
  9. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    І у скільки стало розгрібання? ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Likalika

    Likalika Member

    Нас колись зупинили і виписали штраф 425 грн., ми були праві і подали в суд і виграли справу. Чому ми повинні платити, якщо не порушували.
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. sani

    sani Well-Known Member

    А тепер з рішенням суду напишіть скаргу в ДАЇ - щоб розглянули відповідність до займаної посади, та прокуратуру - за перевищення службових повноважень.

    Щоб подрючили гада. Ви ж свій час на нього і суд потратили, той та доїшня падла хай попотіє... Наступний раз перш ніж складати непідтверджений і без доказів протокол 10 раз подумає...
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. YUST

    YUST Well-Known Member

    Я перший раз у житті (а моє автомобільне життя триває усього з 21 серпня 2010 року) попався, коли повертав з Івана Франка вліво на Пекарську. То таки було порушення, бо було темно і не помітив відповідної стрілки. Проте я ще мав маршруткову свідомість і просто пригадав, що маршрутки собі так їздили, коли на Личаківській коркувало... Взялися штрафувати, хоча могли на перший раз покартати - порушення то ж пльове... Врятувала від штрафу візитка полковника МВС, хоча заставили зателефонувати до нього. Слава Богу пан полковник підняв слухавку і все завершилося мирно...
     
  13. sani

    sani Well-Known Member

    Вчера вечером жители Мариуполя избили сотрудников ГАИ, заступившись за водителя маршрутки, у которого гаишники якобы без причины потребовали документы. Кроме того, люди порезали колеса машины «скорой помощи» и автомобиля Госслужбы охраны

    ВІДЕО тут

    це перші квіточки, ще трохи і самосуд на них буде! голови на вили будуть наставляти і возити на капоті... як колись на носі корабля, щоб відлякувати подібних
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. MaRaDoNaS

    MaRaDoNaS Member

    Біда в тому що на все це нема часу.
    І вони про це добре знають. Тому і поводе себе нахабно.
    Якщо хабаря нема, буде здирати. Він так привик, інакше не може.
    Треба і в ДАЇ план здати і до дому принести.
    Якщо нема плану доходе то того що після зміни виходе на дорогу підзаробити.
    Як тоді розглядати його "патрулювання" ?
    Куди скаргу писати? То вже зразу в прокуратуру мабуть надо.
    Повинна бути якась ПРОСТА схема для таких випадків.
    Листа зі скаргою відправив - а він хай потім біга!
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    с одного патруля в день 1 500 гривен налом должны попасть к начальству вот такая вот арихфметика .... ну почему в Белорусии, насквозь тиранической и так сильно отстающей от нас демократических подобного вообще нет ??? знакомый ездил - общался, говорит - обалдел, повернул ни туда, гаишник остановил, узнал что из украины обьяснил как надо ехать, более того сам поехал впереди показал куда .... я х его знает .... тегусигальпия блин ...
     
    • Подобається Подобається x 4
  16. sani

    sani Well-Known Member

    от власне по судах побігати то тяжко...

    а якщо вже виграв справу то нічого складного нема, в інтернеті найти подібну скаргу, вставивти свої дані і ситуацію і з копією рішення суду відправити рекомендованим листом... і хай бігає
     
  17. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Ну то вам якийсь приколіст попався)))....рідкісне явище нажаль

    Мені один сказав:
    -Ви шо не бачили знака...тут платний поворот))))
     
  18. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    • Подобається Подобається x 1
  19. MaRaDoNaS

    MaRaDoNaS Member

    Нормальна людина там затриматись не може.
    Якщо в них існує план по штрафах на кожну патрульну машину. То про що можна говорити.
    Та і ми самі до цього їх привчили. А тепер маемо те ще маемо.
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Petroleum

    Petroleum Member

    Риторичне запитання, але - коли мрео нарешті буде мати бланки постійних техпаспортів? Я вже рік їзджу на тимчасовому.
     
а де твій аватар? :)