ДАІ і суд

Тема у розділі 'Про авто', створена користувачем Мих, 8 січ 2007.

  1. Stepan_Bandera

    Stepan_Bandera Well-Known Member

    Ну наразі у звязку з хворобою я знайомому юристу дав той протокол і копію паспорта і він в останній 10-ий день таки подав в суд всі необхідні документи.
    Виздоровію виясню який там стан справ.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Speedo78

    Speedo78 Well-Known Member

    В нас також щось схоже. Вже фоткають і знімають.
    На питання, "як боротися" можу порадити лише по максимуму знімати на камеру (вони цього бояться, як вампіри світла у голівудівських фільмах :) )))

    Щодо ситуації пана Степана, знову ж таки, потрібні свідки. Якщо ви не поставили "зетку" в графі свідки, або вписати своїх (якщо ви не один їхаи в машині) гаєць до суду може назбирати "свідків", які скажуть, що ви їхали на червоне.

    Доречі таки даїший "розвод" досить популярний. Мого брата свого часу так розвели (19-річний пацан сам в машині), проїхав чітко на зелене, все одно, зупинили, застрашили і розвели. Мусив давати "двацятку" (було ще давненько, до подорожчання штрафів)

    П.С: Доречі, хочу замовити собі наклейочку "Увага, ведеться відеоспостереження за діями інспектора ДАІ" ;)
     
  3. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    І прапор їм в руки. З яких це пір фото або відео, знате на побутову мєнтовську камеру, являється доказом?
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Speedo78

    Speedo78 Well-Known Member

    Являється доказом для їх тупих розводів:
    - Он ви на знаку "стоп" не зупинилися, у нас є фото, так що давайте, щось думайте. Штрафи зараз високі...
     
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ну то таке...

    Копія протоколу є і у шофера, а те, що він там собі подописував після вас... ніяк інакше, як підробкою документів не назвеш.....

    ---------- Додано в 13:43 ---------- Попередній допис був написаний в 13:41 ----------

    Якраз на фотці не видно, чи ви стоїте під знаком, чи їдете. Так що фотка у даному разі, як мертвому кадило.
     
  6. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    А на фото авто нерухоме :))).
    Фігня то все. Починають доїти - кричіть "Гвавт!". Якщо в місті - люди зберуться. А мусорам прийдеться важко, знайти свідків серед вороженастроєних громадян не просто.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Мда.... а як все починалося!!!

    Читаю і не віриться:


    Але час вчить....
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

  9. DIDIO

    DIDIO Well-Known Member

    Блін, сьогодні під ранок приснилося, що відмовили гальма... Добре, що то було на рівній дорозі... А то якби рвонув за ручник...
     
  10. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Мда... справді бачу гальма відмовили :)
     
  11. DIDIO

    DIDIO Well-Known Member

    Ні, гальма сьогодні ж перевірив про всяк випадок. Мало там що з тим сном. Може, попередження. :)
     
  12. Stepan_Bandera

    Stepan_Bandera Well-Known Member

    Був я сьогодні в суді. Представник ДАІ як завжди не зявився.
    На засідання спитали чи не хочу відвід робити комусь, чи не хочу відмовитись від позову чи не хочу щось додати до позову.
    Потім довго (хвилин 5) щось вголос читали, потім перервахвилин 10 потім знову хвилин 10 читали що мій позов задовольнили.
    Коротше черенз 10 днів рішення вступить в силу і штрафу як не було.
     
    • Подобається Подобається x 5
  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ну от. Оце, по-нашому.

    А як рішення вступить в силу, робите копії того рішення і відсилаєте скаргу на того даїшника на імя його начальника, де вказуєте на те, що мов ваш підлеглий не відповідає займаній посаді, що ви вимагаєте крові. Думаю, це буде корисно.
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. coolzak

    coolzak Well-Known Member

    В нас тут якщо поліцейський на суд не прийшов то ти виграв справу автоматом-правда вони майже завжди приходять -як правило ім overtime йде за візити -двійна оплата
     
  15. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

  16. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    важко дізнатися скільки та двійна оплата становитиь і дати більше, щоб не прийшов?;)

    Нє, ну мені неможна в Канаду....:crazy::haha:
     
  17. sani

    sani Well-Known Member

    я думаю йому це буде зовсім не вигідно :)
     
  18. Stepan_Bandera

    Stepan_Bandera Well-Known Member

    Ну це ДАІшник справді незнав ніяких законів - пропонував в банк їхати :) потім в суд :).
    Лиш би витягнути чувака з машини....
     
  19. shumik

    shumik Well-Known Member

    А взагалі - потрібно з машини виходи чи ні? Бо чув, що внесли якісь поправки до Закону, що шофер зобов’язаний виходити.
     
  20. sani

    sani Well-Known Member

    той ДАЇст побачив російські номери, і думав що людина законів українських незнає, тому хотів максимально розвести. Який суд чи банк в 7:00 ранку...
    Вони ж як бачать іноземні номери, то в них так фантазія розгулюється...
    хотіли(хочуть) внести такі доповнення до ПДР. Але ще не внесли
     
а де твій аватар? :)