Ціна на нафту:)

Тема у розділі 'Війна', створена користувачем Hyligan, 1 гру 2014.

  1. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    • Подобається Подобається x 2
  2. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    При ціні $40 за бочку уся російська нафта стає збитковою. Уже при ціні в $60 вона починає ставати частково збитковою для Росії. Навіть сама зупинка видобутку переходить у збиток особливо там де такий видобуток непростий.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    Правительство Ирана предложило заложить в бюджете на 2015 год цену на нефть на уровне $70 за баррель, сказал член комиссии по планированию и бюджету парламента Ирана Голам Реза Катеб, сообщает Trend со ссылкой на иранское информационное агентство Fars news.
    http://www.nefttrans.ru/news/iran-zalozhit-v-byudzhet-neft-po-70-za-barrel.html
     
  4. coNDor

    coNDor Member

    20 не реально, но непосредственно перед снятием санкций с Ирана в низовом рекорде ценник может ухнуть приближаясь к 30-ти. Потом неизбежная корректировка вверх.
     
  5. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Якщо буде 60 Росія буде отримувати збитки. Цього достатньо. Навіть при 70 їхні справи погані. Все інше бонус.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. coNDor

    coNDor Member

    Россия как таковая при любой цене в убытке. А тех, кто с прибылью был, по пальцам пересчитать можно. Вот только соседи из среднестатистических никак понять этого не хотят.
     
  7. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Класний онлайн графік.

    http://ru.investing.com/commodities/brent-oil

    А шо то за фігня була шо 01.06.2008 нафта була 139.83 а вже 01.12.2008 69.53?

    ---------- Додано в 21:37 ---------- Попередній допис був написаний в 21:17 ----------

    Ой :) вже нижче 69 :yahoo:
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Росія як держава отримує прибутки з нафти. Росія як держава воює з Україною. Чим менші прибутки тем менше коштів на війну. При зменшені прибутків або їх припинені мешканці також почнуть зубожіти і державний апарат розпадатись. Він тримається на прибутках з нафти і газу більше чим з іншого. Це також гроші для Кадирова, Абхазії, Осетії, "Придністров'я" інших нестабільних точок. Це також гроші на армію, поліцію і розвідку та пропаганду. І на решту держави. Чим їх менше тим на менше вона спроможна. Тут ще і санкції. Колапс Росії як держави чи частковий чи повний є надзвичайно бажаним в нинішній ситуації. Щодо мешканців Росії вони цікаві тільки з погляду чи вони додають до нестабільності в РФ чи ні. Їхня доля абсолютно неважлива. Розвал якщо почнеться то з нестабільних частин.
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Близький Схід каже, що ціна може впасти до $60

    ---------- Додано в 22:16 ---------- Попередній допис був написаний в 22:08 ----------

    А ціна на нафту повязана з ціною на газ.
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. coNDor

    coNDor Member

    Кэп, мне даже лениво писать, что я согласен. Но я говорил о том, что даже без нефтяной цены этот карточный домик бы с грохотом сложился. Просто теперь чуть быстрее.
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Нічого Ви не розумієте. Росія продає нафту по 98 доларів. Телеканал Росія24 не дасть збрехати.
    [​IMG]

    А рядочок внизу каже про те, що така ціна - в той же час, що і події у Вінниці.

    Так що смайлики в заголовку теми - дуже доречні.
    Але краще було б :haha:

    Взяла собі, та й підскочила на 30 доларів за день. Things happen.
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    І то на фоні руських яєць!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Тримається біля 68 вже якийсь час
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    добре а нам що з того ? це типово українське як в анекдоті
    " проси що хочеш тільки в сусіда буде в два рази більше !
    хочу що в моєї корови одне око вибило, ( сусідська буде сліпа) "
    тобто нам жити буде краще, якщо комусь стане гірше ? типово українська ментальність " мені добре якщо комусь гірше за мене і чим йому гірше тим мені краще на душі" . Нічого що зараз ми в повній дупі
    щоб не повторюватися http://forum.lvivport.com/showthread.php?p=2883907#post2883907 і планується що буде ще гірше . То ми буде себе тішити тим що комусь теж гіршає. Але по правді кажучи спілкуючись з пересічним громадянами РФ , яким пофіг на війну , вони на то не звертають увагу, живуть собі і їм та війна, як вам війна в Ізраілі чи в Сирії , і на погіршення життя родичі з РФ не жаліються .
    Ви хочете сказати що бензин впаде в ціні ? та ніфіга він не впаде ! бо він імпортний і купується за валюту , а гривня обезцінюється ( по оптимістичних прогнозах зупинимося на 20-25 грн за доллар США) , може на початку падіння ціни на нафту трошки компенсує обезцінення гринві але трошки і НЕ на довго
     
  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Таке тримання нам теж до душі.... лиш би не було підйому.

    ---------- Додано в 17:52 ---------- Попередній допис був написаний в 17:51 ----------

    як що?

    в москаля буде менше ресурсів для війни.
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Финансовый дзен мониторинг: наблюдение за курсами доллара, евро и нефти. Медитация. Релаксация.

    http://zenrus.ru/
     
    • Подобається Подобається x 4
  17. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Так чоловік хоче стати громадянином РФ щоб отримати уявний вищий рівень життя. Він не усвідомлює що відбувається найбільша опісля 2 світової війна у Европі в яку втягнений весь світ і яка буде мати довготермінові наслідки для світу не кажучи вже про РФ. В будь-якій країні є подібний контингент. Не буду писати що з ним варто робити.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Forpost

    Forpost Стоїк

    шо шо в расход тай всьо
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    то якщо буде світова війна то думаєте тут буде краще?
     
  20. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.


    За мир!
     
    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)