Чорний Lеxus львівської прокуратури [ФОТО]

Тема у розділі 'ОБС', створена користувачем Deus igrok, 17 чер 2010.

 1. Мих

  Мих Дуже важлива персона

  То в країні, де держава зводить кінці з кінцями по бюджету, позичає 2 млрд. доларів в Росії для погашення бюджетного дефіциту і жаліється, що МВф не виділяє гроші, а простих підприємців за пару тисяч гривень готові кинути в буцегарню.
   
  • Подобається Подобається x 6
 2. Mavra

  Mavra Member

  Власник газети «Експрес», відчувши себе медіа-магнатом, який має можливість маніпулювання громадською думкою, так само поставив себе над законами і правилами. Він переконаний, що має право не лише порушувати будь-які закони, але й карати тих, хто йому заважає це робити, обливаючи брудом та пишучи інсинуації у своїй газеті.

  Те, що хтось посмів оприлюднити інформацію про його непевні оборудки, розповівши як головний редактор та співвласник газети «Експрес» незаконно приватизував ліси під Львовом, звів на цій території приватні самобуди; про те як Починок загородив величезним парканом ці ліси, наплювавши на права та інтереси громади села Шоломинь, викликала гнів медіа-князька. Спочатку об’єктом атаки терористів з «Експресу» стали прокуратура та облрада, які мають безпосередній вплив на цю ситуацію: могли, але чомусь мали необережність не закрити очі на беззаконня, яке вчинив Починок. І як вони посміли схопити його за руку, невже не бачать, що він належить до вищої касти надзаконників?

  Попутно і поки що завуальовано дісталося від «Експресу» міліції та СБУ. Газета постійно натякає на те, що журналістів та головного редактора хтось переслідують, прослуховує, залякує, ріжуть шини автомобіля головного редактора. Щоправда, не зазначають при цьому, що їздить пан Починок на такому собі люксусовому Ягуарі.

  А ось 12 квітня в зону «Експрес»-тероризму потрапили податківці, які, як ми припускаємо, також мали необережність спіймати пана Починка на якомусь порушенні закону. Хто сьогодні стане його жертвою - наразі невідомо. Але на черзі, як мінімум, – судді, яким доведеться вести десятки справ про захист честі та гідності людей, яких пообливав брудом Починок. Проте всі деталі цих історій наразі ще невідомі та і не дуже важливі для відтворення загальної картини того, що відбувається насправді.

  Як ми припускаємо, Ігор Починок використовує журналістів та свою газету для того, щоб захистити те, що йому вдалося законно і незаконно нажити за минулі роки. Адже газетний та поліграфічний бізнес сьогодні переживає значну кризу. За даними Яворівської РДА, минулого року об’єми замовлень в друкарні Починка скоротилися на 45%. Тиражі продажу газет, і це не секрет, впали в декілька разів.

  Люди, не напрягайтесь, мильна бульбашка все це.
  http://www.vgolos.com.ua/events/290.html
   
  • Подобається Подобається x 2
 3. proffesor

  proffesor Well-Known Member

  Прокуратура вже давно нічого не боїться, як і інші державні структури. А журналісти експресу молодці, так тримати.
   
  • Подобається Подобається x 1
 4. Ravin

  Ravin Well-Known Member

  У иных суд совести оказывается товарищеским.
   
 5. Полковник

  Полковник миється в бані

  Вот очень мне интересно.
  В чём они молодцы?
  В том, что сфоткали лексус во Львове и в Киеве, а потом сами для себя придумали сказку про бабло?
  Да.
  Подвиг прямо-таки.
   
  • Подобається Подобається x 2
 6.  
  • Подобається Подобається x 2
 7. Полковник

  Полковник миється в бані

  Довели-таки журналюги прокурора.
  Увалился.
  Интересно, а машину с собой забрал или газете экспрес подарил?

  Невиданный в наше время аттракцион проснувшейся совести наблюдается в эти дни на Западной Украине. Прокурор Львовской области Алексей Баганец подал в отставку из-за обвинений в том, что он катается на «Лексусе» стоимостью свыше 100 тысяч долларов.

  О том, что прокурор передвигается по области на дорогой иномарке, сообщили местные журналисты еще в начале июня, разумеется, поставив вопрос о происхождении средств, которые Баганец нашел для столь изысканной покупки. Прокурор сначала обиделся, попросив генпрокурора Украины Александра Медведько привлечь журналистов за «незаконный сбор информации».
  И дело вроде бы пошло: против директора газеты «Экспресс» возбудили уголовное дело, редакцию издания трижды обстреляли, а редактора пару раз побили. Алексей Баганец, разумеется, ни при чем. Однако журналисты не сдавались, требуя у той же Генпрокуратуры провести проверку по «Лексусу». В итоге прокурор Львовской области подал в отставку. «По всей видимости, у него проснулась совесть», - иронизируют журналисты, а уже всерьез добавляют, что скорее всего крупный чиновник таким образом решил избежать позорного увольнения.
   
 8. magera

  magera миється в бані

  Я просто не вірю. Невже "льод тронувся"?
   
 9. Svjato

  Svjato Well-Known Member

  Ага. І пливе чавити тих, хто його тронув...
   
 10. proffesor

  proffesor Well-Known Member

  У Росії, якщо журналіст дозволяє собі подібне (написати щось проти властьімущих, і помилуй Боже, зачепити путіна) то за таке відразу Кирилко накладає анафему :haha:

  Їх подвиг в тому, що вони не побоялись повстати проти системи. Про те, як нинішня влада поводиться з журналістами знають всі. Але в Україні знаходяться ті люди, які не бояться вголос заявити про свої позицію.

  А тепер скажи мені, заяча душа, чи можливо щоб в Росії хтось собі дозволив не лише сфотографувати прокурора, але й розмістити фото у пресі?
   
 11. Picasso

  Picasso Німий фільозоф :)

  Елеменнтарно. Тільки там формулювання інакше. Колись була історія, що зявились не то що фотки, а навіть відео про "чоловіка схожого на прокурора" в баньці з дівчатками, який там щось бурчав про вклади за кордоном сім'ї Єльцина
   
 12. Templar

  Templar Дуже важлива персона

  Та усьо, вже здається пішов він з тої посади...
  нєма його там більше...
   
 13. Romualdo

  Romualdo миється в бані

  І тепер можновладці будуть трохі ретельніше ховати свої Лексуси...
   
 14. Obama

  Obama Well-Known Member

  Читав, що Горбаль, говорив, що вже готується заміна, може цей буде нормальний? Чи принаймні почуватиметься менш безнаказано!
   
 15. SAIGON

  SAIGON Member

  Наивные.
  Если бы только знали сколько бабла возилось, возится и будет возиться в Киев.
  Не мы такие. Жизнь такая.
  перефразирую - Киев такой.
   
  • Подобається Подобається x 1
 16. Verbyan

  Verbyan New Member

  Підтримую стовідсотково. Не так важливо кого призначать, оскільки твердо вірю, шо там на такому рівні всі однакові, інакше б система тебе просто поломала і викинула. І всі хочуть їздити на лексусах.
  Так шо все ок. Життя біжить далі...
   
 17. Obama

  Obama Well-Known Member

  Все то далі біжить, але як біжить? Треба міняти напрямок річки, і лише ми можемо його змінити!
   
 18. Tomi

  Tomi New Member

  рекіт рекіта не трогає;)
   
а де твій аватар? :)