Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

Тема у розділі 'Історія', створена користувачем no_coment, 25 тра 2007.

Статус теми:
Закрита.
  1. OldMan

    OldMan Well-Known Member

    Зря набросились на no_coment.
    Мне, например, интересно. Интересно послушать как оно там было при цивилизованных оккупациях.
    И интересно насколько сами галичане смогут дать объективную оценку тем оккупациям.

    Правильно, нельзя. Россию надо сравнивать с Англией, сиречь Великой Британией.
    :)
     
  2. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

    ропалювання міжнаціональної ворожнечі?
     
  3. OldMan

    OldMan Well-Known Member

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

    Нельзя про поляков такое говорить?
    Про кого ещё нельзя?
     
  4. Danilo

    Danilo Well-Known Member

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

    Невже українці, галичани не знайдуть спільну мову з поляками без допомоги рускаязичних провокаторів?:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    можете ще Гумільова почитати. Він дуже гарно інтерпретував українську історію. То вам певно більше буде до вподоби ;)
    --
    Не накинувся - але якщо людина, якій вичерпно відповіли на її питання - продовжує його ставити, ігноруючи відповіді, і мінімально видозмінюючи питання, щоб таки спровокувати хоч якийсь та флейм - ну, тут вже певно не в "пошуку істини" справа ;)

    в контексті даних двох повідомлень - виглядає як антипольські заклики. Можливо, то мкені так видалося ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. no_coment

    no_coment Well-Known Member

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

    afterstep.
    1. Раніше Ви мене лякали. Потім почали "діяти". Тепер починаєте дивувати (Та й взагалі - праві були мудреці (з рос.)- "Перше враження є помилковим!"). Невже у Вас немає приводів бачити на форумі явну антиросійську істерію?
    2. Крім того я не закликаю НІ кого і НІ до чого. Я даю можливість висловити власну думку учасникам форуму, щодо питань які були на порядку денному офіційного візиту В.Ющенка до Польщі (Він, наш президент, теж розпалює міжнаціональну ворожнечу?).

    P.S. (рос.) В.Высоцкий.. "Если друг оказался вдруг - и не друг, и не враг, а так..."
     
  7. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

    русскоязичні - зайве слово. Все решта - на 100% підтримую ;)
     
  8. no_coment

    no_coment Well-Known Member

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

    :D :D Принято!
     
  9. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

    є. Теж мені не подобається. Теж проти неї висловлююсь.
    але чиясь істерія - це абсолютно не привід поводити себе так само....
     
  10. OldMan

    OldMan Well-Known Member

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

    Знаете, моя беда, а может и счастье в том, что я не люблю читать исторические книги. Послушать рассказы - с удовольствием, а читать не люблю. И не читаю. :)

    Да не увидел я ответа. Так, как обычно, пристыдили-зацикали. :)
     
  11. Danilo

    Danilo Well-Known Member

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

    Ви б того полегше. Росіяни, вони самі зазвичай винні у всьому по крупняку, ніц робити не треба.:) І вибачень не дочекаєшся.
     
  12. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

    заезжайте когда-нить во Львов. 4 часа продолжается экскурсия6 в ходе которой вам продемоснстрируют (с краткими аннотациями) деятельность австрийцев во Львове.
    Около часа - займет осмотр борделей (бывших), кладбищ (именно "камень преткновения" - "кладбище Орлят") и других исторических польских памяток.
     
  13. no_coment

    no_coment Well-Known Member

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

    Вам чудово відомі мої переконання, та моє баченння (принайми мені так здавалося до останнього Вашого посту) з багатьох питань. Зважаючи на Ваш "юморний", саркастичний стиль висловлювань (пр цьому, безперечно, власний та всебічно обгрунтований), до самого останього часу мені імпонувала ваше манера спілкування (не зважаючи на, під час, власне протилежне бачення "питання"). Але......no_coment.

    P.S. Анекдот. "Куме, а Ви не бачили мого нового злого пса? - А-а-а, це того об якого я ноги витер?"
     
  14. OldMan

    OldMan Well-Known Member

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

    Та давно уже нашли. На базе гендля.
    Я помню на заре перестройки львовские родычи моей жены приезжали со своими друзьями поляками в Донецк золото по ювелирным магазинам скупать. Во Львове поляки уже всё скупили, а в Донецке еще было.
    Недельку у меня пожили. Вот тогда и пообщались интернационально.
     
  15. no_coment

    no_coment Well-Known Member

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

    В начале они продавали "на вес" копеечные китайские часы (типа "КАСИО") и паленные варенные джинсы (типа "Мальвины"), а уж потом....
     
  16. OldMan

    OldMan Well-Known Member

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

    Та хочется во Львов. Давно не был. В том году собирался заехать по пути в Ужгород, но не получилось.
    А друзья зовут. Может в этом году сподоблюсь. Ближе к осени.
     
  17. no_coment

    no_coment Well-Known Member

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

    Якщо я підійду до Вас, зроблю Вам (або Вашій родині) лиха "по крупняку" і одразу вибачуся - Ви мене розцілуєте "в ясна"?
     
  18. OldMan

    OldMan Well-Known Member

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

    То я помню. Сам приезжал во Львов за джинсами. :)
    А вот как тот рынок назывался - забыл. :sad:
     
  19. no_coment

    no_coment Well-Known Member

    Чому саме Ви не визнаєте того, що по при всі славетні часі "Львівського пива" - це пиво робилося НЕ для українців, і їм НЕ належало (як і все, що тут будувалося і розвивалося) навіть формально (як у радянські часи)?
    Історічні українськи земли захоплювалися австро-угорцями (теж, до речі - імперією) та поляками, тощо. І панували тут власне "ПАНИ", а не українці?

    -Краковский (в честь ПОЛЬСКОГО города - Кракова)

    Оп-ля!!! А з якого часу "галичани" стали окремою національністю?

    P.S. (рос) "Бедный Йорик, я знал его Гороцио..."
     
  20. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

    з того часу багато змінилося ;)
    Маякніть - пива поп'ємо ;) екскурсію по кнайпах обіцяю ;)
     
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)