Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

Тема у розділі 'Історія', створена користувачем no_coment, 25 тра 2007.

Статус теми:
Закрита.
  1. Зів'ялий мозок

    Зів'ялий мозок Well-Known Member

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

    Якщо йде мова про Рязань, то там не чистокровні росіяни живуть. І, в принципі, вони не повинні мати таких імперських амбіцій, як росіяни, у яких тече кров муромців. На Рязанщині за Київської Русі у болотах та лісах біля Оки жило таке угро-фінське плем'я як мещеря. Досить слухняний, не агресивний і не амбітний етнос.

    Пане Полковнику, пропоную Вам створити власну державу Мещерія і відновити говірку того племені, як державну мову. Ґарантую ми - галичани - стовідсотково у кожному галицькому містечку поставимо Вам по пам'ятнику як борцеві проти російського шовінізму і великодержавства. А Лех Валенса може й висуне Вас на здобуття Нобелівської премії миру.
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

    Почекайте Ви, зі своїми гарантіями... :cowboy:
    Думаю, галичани не ставитимуть пам'ятник комуністові...
    Нє?
     
  3. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

    Якби дійсно хтось таке зробив,мабуть тяжко було б назвати його комуністом...
     
  4. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

    Якщо комуністові, то особисто я, ні ! Я вже казав:" Хай живе КПРС на Чорнобильській АЕС !" Це наслідки її "високоідеологічної" діяльності. Але дійсно, як сказав Ромко, таку людину вже було б гріхом назвати комуністом, це був би національний герой СНД. І цей пам"ятник варто було б поставити на колишньому "Пік комунізму", як символ реабілітації КПРС, в уособленні однієї людини, наподобі Павлика Морозова, який заради "світлих ідеалів" продав свого батька.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

    Що ЦЕ?
    Так про це ж і мова! Зараз усі, хто не вважає Росію ворогом, виступає за добросусідські стосунки,не вважає Росію винною у голодоморі, ..., коротше усі, хто поважає Росію і росіян - інакомислячі! Більше того, вони "не патріоти", "не люблять україну", "українофоби", "москалі", тому для них - "чемодан, вокзал, Россия!".
     
  6. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

    Зате Ваші Полковнику, "дошли"... . Брата мого батька підвісили за ноги і били, поки не посинів. Не приходячи до тями, помер. Другому, який за трьома кулеметами прикривав наших партизанів, прив"язали до дерева і викололи очі. Так в лісі і помер. Ще раніше мого діда, як я казав большевики розпустили на пилорамі. То, що я по-Вашому маю казати...?
    Мої родичі не були окупантами на чужій землі і нікого не вбивали там, вони захищали свою землю і свою Батьківщину. І сьогодні я маю терпіти москалів-шовіністів...? Такого від мене вони не дочекаються, поки я і мої діти житимуть.
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Полковник

    Полковник миється в бані

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

    Собираетесь завести свою пилораму?
     
  8. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

    Якщо то була не окупація,то як це по Вашому називається?

    Додано через 1 хвилину
    Та нам вже забагато ваших...
     
  9. Полковник

    Полковник миється в бані

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

    ЭТО называется Великая Освободительная Миссия!!!!

    Ромко, примите мои извинения.
    Погорячился я вчера.
    Гаразд?
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

    То називається :"Моя твоя нє панімай!"
    Амінь!
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

    А чому пан Полковник не визнає Великой освободительной миссии коренного населения ЗУ ?
    "Это мы не проходили, это нам не задавали ?
     
  12. Полковник

    Полковник миється в бані

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

    Почему не признаю?
    Очень даже признаю.
    А не было бы ВОМ.
    Где бы была сейчас ЗУ.
    Вы бы не боролись сегодня за её автономию в составе Польши или Венгрии?
     
  13. Зів'ялий мозок

    Зів'ялий мозок Well-Known Member

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

    Як би не було ВОМ, то в економічному плані рівень життя галичан зараз нічим би не відрізнявся від рівня життя наших західних сусідів. А у політичному плані ми могли б стати або Каталонією, або Країною Басків, або й здобути незалежність, як югославські республіки чи як словаки. Це невдячна справа гадати, що могло б бути, бо дуже багато чинників замішано.
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

    Продаж батьків Павліком - теж комуняцька брехня. :)
    Самі й прибили хлопчиська.


    Не треба демагогії... :)
    Чемодан пропонується тим, хто виступає не "за", а "проти". проти України

    "за добросусідські" по Висоцькому:
    там за тонкой стєночкой
    за пєрєгородочкой
    сосєдушка с сосєдєчкой
    балуются водочкой...
    дідька їм, лисого! здєсь им нє тут.

    Менше най виступають. Можна ж жити і насолоджуватися...
    Нє? :)

    Я, доречі, поважаю Росію, не вважаю її ворогом. З Кремлем і його шефом - трудно...
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

    Була би в складі ЄС. Вже.
    Вам уже писали, що до Вашої "ВОМ" українці може й не займали дуже високих постів, проте такого винищення не було навіть у жахливих казочках.
    Лягайте спати, Полковнику. Нехай Вам насниться бородатий вуйко БабайЧУК зі Шмайсером. :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

    Повну відповіль на питання про пилораму я міг би дати тільки в реалі, а так просто скажу, що не збираюсь, тому що я не окупант і не москаль. Якщо це була велика визвольна місія, то потрібно було визволяти Україну від її ворогів, а не від її патріотів. Якщо допомагали визволяти від фашистів, це я розумію, українці теж допомагали визволяти Росію від фашистів але по закінченні війни не проводили там ніяких карательних операцій проти росіян-патріотів на відміну від москалів. У верхах знали для чого визволяли. Я не осуджую, тих, які воювали, а тих хто "знав" за що воював і тих, хто, як тупий баран з дибільною мордою гвалтував українських жінок, вбивав їхніх чоловіків - істинних патріотів своєї Батьківщини. В моїх очах вони не матимуть оправдання ніколи, як і ті які їх захищають і сьогодні.

    Додано через 1 хвилину
    То хай Бог простить мені, якщо так. Видно в мене на рахунок нього застаріла комуністична брехня.
     
  17. Полковник

    Полковник миється в бані

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

    :D
     
  18. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

    Щодо Павлика: його батько стрибав у гречку і Павлик (який дуже любив матір) чи то пригрозив батькові, чи то ляпнув десь щось зайве. Ось його й зашатданили.
     
  19. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

    От,скажіть,будь-ласка,де вищий рівень життя в Росії,чи Євросоюзі(соррі за дитяче питання).Ваше мнєніє?:cowboy:
     
  20. Полковник

    Полковник миється в бані

    Відповідь: Чому українці про одних окупантів не згадують, а іншим проходу не дають?

    В евросоюзе. Однозначно.
    А куда Ваш Украинский патриотизм девается при мысли о сытом животе?
    Была бы ЗУ сейчас в Евросоюзе - о Неньке Украине не тужила бы?
     
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)