Чому чоловік б’є дружину?

Тема у розділі 'Дівочі посиденьки', створена користувачем Pototsky, 19 вер 2016.

  1. В мене подругу чоловік б'є коли п'є,дуже її шкода.Питаю чому не підеш?Діте нема.А вона каже що не може,бо кохає...Ось таке життя.
     
    • Смішно Смішно x 1
  2. manur

    manur Well-Known Member

    А вона горло відваром ромашки полоскати не пробувала?
     
  3. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Минуло двадцять років, як почув:
     
    • Смішно Смішно x 1
  4. Valeri Ya

    Valeri Ya супергерой

    тяжко зрозуміти таких жінок. Вони чогось бояться це точно. Маю декілька варіанті: залишитись самотньою (маю 100500 аргументів, що не залишитесь), батьків які виїдять мозок, що скажуть люди (це взагалі....), та страх, що цей неадекват може вбити. Або ж трохи хвора сама жіночка, якщо дозволяє над собою знущатися.
     
  5. Ljusinda

    Ljusinda Active Member

    Справжній чоловік ніколи не підніме руку на жінку, в любому випадку. А от мудаки да, таке буває. У мене кума все носила синяки, ще й виправдовує, він був п'яний. А чому вони по п'яній не стрибають у колодязь, бо страшно...
     
  6. KarinaAbramova

    KarinaAbramova миється в бані

    Чоловік б'є жінку, бо вони йому дозволяє це робити. Ніколи не можна дозволяти, і вибачати і залишатися разом з ним... А один психолог говорив, що найчастіше таке трапляється з жінками, в сім'ї яких в дитинстві також було насилля.
     
  7. Hase

    Hase зайчик

    Це свого роду елементарний мaзoхизм, як би це дивно не звучало. Зачасту жінки, які залишаються з такими чоловіками, виросли у сімї, де проявлялося Насильство.
     
  8. prius

    prius Well-Known Member

    Не завжди ,але сенс в вашому висновку є
     
  9. savvgod

    savvgod Member

    Питання чому чоловіки це роблять?)
     
  10. LMV

    LMV Well-Known Member

    Беріть в жони татарку -можна бити стільки душа забажає
     
    • Тупо Тупо x 2
  11. LMV

    LMV Well-Known Member

    Питання риторичне..Бють по різним причинам.....
     
  12. MKudrjashka

    MKudrjashka Member

    моя знайома терпить побої через дітей, хоча я завжди їй кажу, що виховувати синів у такій атмосфері зовсім не покращить ситуацію в майбутньому...Буває, що вона з дому тижнями не виходить, поки всі синяки не посходять з обличчя. і це дуже печально.
     
  13. Askadelia

    Askadelia New Member

    я шокована! Наші жінки взагалі не цінують себе!!!
     
  14. anonymisiii

    anonymisiii Жизнь Вася то така вєщь, яку не понять ...

    Якщо б"є то треба зразу сумки пакувати. Одного разу може і завершити почате(

    А взагалі, часто чую коли чоловік б"є дружину. А вона його кохає. Такий тип стосунків. Він з нею жорсткіше, а вона ще більше цінує. Занижена самооцінка, мабуть мішає.
     
  15. terRen

    terRen Дуже важлива персона

    Здоровий чоловік ніколи не дозволить собі образити жінку, тим більше вдарити.
    Причину можна знайти на пустому місці, але така поведінка чоловіка, говорить про проблеми з психікою. Така людина потребує регулярного "зливу" своєї "хвороби". І щонайкраще було б за перешого такого випадку розійтись, але питання житла...це найперша причина чого терплять побої, сварки і приниження.
     
  16. Roman Kum

    Roman Kum New Member

    Насильство- не треба терпіти треба діяти, бо з кожним разом як людина бачить що її нічого за це не є то позволяє собі більше......зради дітий треба припинити це , бо як на мене то лібше жити без батька ,чим бачити насильство і бути постояно в старху!
     
  17. Pototsky

    Pototsky פוטוצקי

    Якщо дружина захворіла на "вмордуфільство" вона сама може спровокувати чоловіка..
     
  18. Yaroslavnaa

    Yaroslavnaa Member

    Дуже цікаво подивитися на тих жінок, які самі провокують чоловіків на удар. Це хіба вкладається взагалі у голові? Взагалі, це дуже дивно, починати таку тему.
     
  19. Anfi

    Anfi миється в бані

    Я зовсім не розумію таких жінок, які дозволяють себе бити. Якщо, це трапилось зі мною, я одразу подала на розллучення
     
  20. anonymisiii

    anonymisiii Жизнь Вася то така вєщь, яку не понять ...

    У мене колись була дівчина бойова. Таке собі миле дівчисько. Одного разу почув історію що колишній хлопець ударив її по обличчі. Так що ви думаєте? Зломала йому руку (як не знаю) :haha:
     
а де твій аватар? :)