Чий Крим?!

Тема у розділі 'Міжнародна політика', створена користувачем vasnas, 2 січ 2016.

?

Ваше мнение: Чей должен быть Крым?

  1. - Крым должен принадлежать РФ

  2. - Крым должен принадлежать Украине

  3. - Крым «свой собственный» - все по договору!

  4. - Не определился

Результати можна переглянути лише після голосування.
  1. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    А наші бариги гасло "Україна понад усе!" натягнули на себе разом з вишиванками, щоби закалатати побільше грошей.
    Як Брехло, диванний патріот, ці два недоофіцера, які зховались під спідниці, і як вся оранжоїжно-свинорила шарага.
     
    • Смішно Смішно x 1
  2. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Я досі спілкуюся з жителем Криму, пенсіонером, тепер капітаном другого рангу, командиром БЧ досить серйозного бойового корабля. Ми підтримуємо контакт з кінця 90-х.
    Цей капдва колись свято повірив в Незалежну Україну, перейшов служити до неньки, при ній він вийшов в запас.
    Зараз і дальше живе під Сєвастополем.
    Він все бачить реально, у нього критичне мислення, він не фальшивить.

    Так що мені лінь читати якісь статті невідомих журналістів про ставлення жителів Криму до поточної ситуації на півострові ;
     
    Останнє редагування: 30 лип 2020
  3. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Я от вже давно звернув увагу - Кошулинський перестав носити вишиванку )))
     
  4. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Мої знайомці теж живуть в Криму.
    І теж багато чого розповідають. (не мені, бо я перестав з ними спілкуватись в 14-му)
    При цьому думки у них діаметрально протилежні. Одному стало краще (встиг звільнитись в 14-му), одному стало гірше (залишився служити)
    Це не "статті", це опитування.
     
  5. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Я читаю Кримського бандерівця) А оці опитування там, де люди своєї тіні бояться, бо сьогодні ти дома, а завтра тебе вхопили і вивезли хто зна куди, і ніхто не найде - бо шукати нікому. Так тобі і сказали правду.
     
  6. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Одна дівчина з Південного Криму давно пише на одному з харківських форумів - ви б її почитали. Там ад. Вода за графіком, а вимкнути можуть світло коли ніхто не чекає - стандартна ситуація, який там енергоміст? З Кубані? А там звідки лишня е\е? Там на своє трохи-трохи хватає...
    Медицина в ахуї, там щоб записатися на прийом до лікаря за два місяця - можна вмерти, не дочекавшись. Там ад, я кажу.
    Як казав Висоцький "Спасибі, що живий".
    Позакривали громадянські пляжі, наставили неприступних заборів. Повикидували людей з дач.
    Викидують з роботи місцевих заради понаєхів. Був такий юзер Горний, що був "за камні з неба", ой, що він тепер пише на Сєвасі. Правда цар все одно гарний, а те, що там зробили з ним особисто, то поганий Аксьонов).
    Ха, "опитування".
     
    Останнє редагування: 30 лип 2020
  7. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Тим більше, опитування - це фігня.
    Буде так, як захоче Кремль;
     
  8. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    А "бандерівцю" кажуть?
     
  9. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    То мешканці Криму хочуть назад в Україну, чи не дуже?
     
  10. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Невже при окупації корінному населенню може бути краще??
    Кримчани хочуть, щоб було як до понаєхов. Нормально жили, було багато туристів, на громадські пляжі ніхто не зазіхав, на їх робочі міста теж. Вони жили в правовій державі, як би там не було.
    Тепер наїхало бидло. І прав у них нема.
    P.S. “Приехавшие наводят здесь свой «порядок», чувствуют себя хозяевами жизни, положения и города. Поговорите с местными и узнаете, какими соседями стали для них купившие здесь жилье россияне: хуже не бывает. Первое, на что обращают внимание керчане, — не здороваются с ближайшими соседями, не говоря уже о том, чтобы познакомиться или представиться, как это традиционно делается здесь. Об этом говорят и жители многоквартирных домов, и частного сектора. Знаете, куда приезжие предпочитают выбрасывать пищевые отходы? В урны на улицах, не донося до баков, что до крайности удивляет местных, которые не представляют, из какого медвежьего угла надо приехать, чтобы не знать элементарного. А вы попробуйте сделать им замечание — такое о себе узнаете, что родной маме покажитесь подкидышем. Соседка на днях рассказывала, что в магазине у кассы впереди нее вклинился здоровый обгоревший мужик, которому она сделала замечание: «Знаешь, что он мне сказал? Что рот раскрыла, хохлушка?! Мы вас кормим тут всех! Вы тут никто, под нами живете!». Нечто подобное от местных слышу не в первый раз. На городском пляже две возрастные дамы гадят Керчь: и грязно, и скудно, и дорого, и паршивый южный городишко без цветов. Отдыхавшая по соседству с ними керчанка не выдержала: «Какого черта приехали? Валите в свою россию!». Женщины поначалу обомлели от такого напора, но быстро нашлись: «А мы у себя дома, в Крыму!». Сам был свидетелем, как на пятачке у магазина растопырщилась открытыми дверями заезжая иномарка, мешая подъехать местным «жигулям». Когда керченский водитель попросил закрыть двери, чтобы поставить свою машину, приезжий вышел к нему для разговора с битой. Хорошо, вмешались другие автовладельцы и не дали разгореться конфликту. И слова от приезжего: «Теперь мы здесь живем! Да через десять лет здесь ни одного из вас не останется!». Керчане, традиционно считавшиеся приезжими самыми радушными и доброжелательными крымчанами, теперь озлобились, и такие пожелания и проклятия шлют им, что я порой не узнаю своих добросердечных земляков”. По ссылке прочтите наблюдения керчанина о замещении крымчан рассиянами, что ВСЕГДА делают оккупанты на захваченных территориях.
    Письма крымчан: Растет самосознание?
     
    Останнє редагування: 30 лип 2020
  11. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Наскільки я зрозумів мешканці Криму назад в Україну зовсім не хочуть.
    Навіть ті, котрі в 1991 на референдумі голосували ЗА Незалежну Україну.

    Це моє особисте враження, і я можу помилятися.

    зі

    активні проукраїнські кримчани вже давно виїхали до України, і тут влаштували своє життя.
    В Криму залишилися вічні пристосуванці.

    Во, класне кіно )

    View: https://youtu.be/8BMXdhG6eDY
     
    Останнє редагування: 30 лип 2020
  12. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    А на маєш...
    Таки з тотої шушари трохи читають ЛФ )))

    Не пройшло і пів-року і новини кажуть

    Медведчук із дружиною перетнули кордон окупованого Криму

    Хто знає - тотой Медведчук в цьому випадку трохи офіційний чи і далі звичайний поц?
     
Tags:
а де твій аватар? :)