Чи варто йти на курси???

Тема у розділі 'Дівочі посиденьки', створена користувачем Wolandija, 1 сер 2016.

  1. Oliviia

    Oliviia Member

    Дівчата, а хтось думав про те, щоб вивчитись на програміста? Які курси можете порадити?
     
  2. MarkTven

    MarkTven миється в бані

    Хочу вивчати Пітон онлайн у Foxminded на курсах початківців, бо є бажання навчитись програмувати. Англійська у мене хороша, а в програмуванні я повний профан. Проте тут така цікава форма навчання, думаю, що в мене все вийде. Далі можна буде записатись на навчання вже для більш професійного рівня, але спочатку необхідна база знань.
     
  3. irinabelaya

    irinabelaya Member

    якщо ви кондитер і вас це вдохнавляє то будьте кондитером а не манікур робіть, не біжіть від себе та свого призначення!!
     
  4. maztakillars

    maztakillars Перейдіть за моєю історією: www.el-en.com.ua

    Це відмінна ідея! Наразі IT-сфера активно розвивається. Для початківців часто рекомендують Codecademy або Coursera. Чекаю на поради від досвідчених.
     
  5. MariaLivonn

    MariaLivonn миється в бані

    Мені здається, що багато хто зараз про це задумується і очевидно, чому саме. Але курси завершити, це ще не означає одразу знайти роботу! Конкуренція велика. та й усі компанії мають за мету мати в себе на роботі вже спеціаліста з досвідом. Якщо спеціаліста підбирає рекрутингова агенція, то там взагалі багато ключових показників будуть брати до уваги. Ось приклад як пошук Android-розробника триває https://itexpert.work/uk/technologies/android/ . Цікаво почитати насправді
     
  6. Marila

    Marila Member

    Ви знаєте, я так і намагаюсь робити, якщо чесно. Маю на меті - стати гарним майстром манікюру і зараз все для цього роблю. Курси вже майже завершила, знайшла в інтернеті інтернет магазин нігтьового сервісу https://riornails.com/ де все необхідне буду купувати. і навіть за оренду місця в салоні майже домовилась)) Тому побажайте мені успіхів)
     
  7. Virna

    Virna Member

    Англійську добре знаєте?
     
  8. Gorov

    Gorov Member

    Насколько мне известно, программисту нужно очень хорошо знать английский язык и сначала нужно заполнить этот пробел в образовании, прежде чем начать обучение в ИТ сфере. Комфортно изучать английский язык для взрослых в онлайн-школе JustSchool. Посмотрите, что тут предлагают. Думаю, что вы сможете подобрать для себя самый комфортный формат обучения.
     
а де твій аватар? :)