Чи можливо москалям якось потрафити хохлам????

Тема у розділі 'UA-RU', створена користувачем Полковник, 13 лип 2007.

Статус теми:
Закрита.
  1. І.Павлович

    І.Павлович Well-Known Member

    Тому що такі дії не підпадають ( і не підпадали) під карне законодавство. От тих, хто за цими доповідними формував "діло", треба було б...Але проведення в Україні люстрації було заблоковано. Ким - здогадайтеся...:pardon:
     
  2. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Ну ТАК!
    Вона ж для декого досі "ум, чєсть і совєсть епохі". І як посміли, нахаби..?

    http://www.youtube.com/watch?v=-yAUX5MFMtY
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    Завидуете?:sad:
     
  4. І.Павлович

    І.Павлович Well-Known Member

    Замість Левандівки: Ви, як лікар, повинні знати відповідь - СПІВЧУВАЮ, як і усім хворим.
     
  5. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    Хворобою там і не пахне. Але я мав на увазі не дітлахів, а ефективність радянської пропагандиської машини.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    А чим кінчилося?
    Сколь вєрьовочка ни вєйся...

    http://www.youtube.com/watch?v=XBLutmHyMcQ
     
  7. borkhes

    borkhes Дуже важлива персона

    На мою думку тепер на ЛФ багато людей жалкує, що не може донести на РФ, щоб за неї вночі "воронок" приїхав.:)

    Але я вам написав не для того, щоб поговорити про "ворогів народу", а тільки натякнути, що мені нагадує таке ставлення до всіх українців, яки зробили щось погане.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    А сколько длилось? Это ж нужно уметь так по мозгам чесать.
    ЗЫ: за песню отдельное спасибо!:good:
     
  9. Salata

    Salata Well-Known Member

    А сейчас такие действия под что-то попадают? А те, кто сейчас шьет дела, куда попадают? Болеть душой за "дела минувших дней" проще?
     
  10. І.Павлович

    І.Павлович Well-Known Member

    А які саме справи?
     
  11. Полковник

    Полковник миється в бані

    Классные ролики.
    Спасибо, Левандовка.
     
  12. Дальневосточник

    Дальневосточник Русскомовний

    Кругом "кремлевские" ставленники....:cry:
     
  13. Вы хоть поняли суть написанного? Украина именно расширяет свои транзитные возможности и мощности. Так что ставленники тут скорее украинские. Вы опять всё перепутали. :)
    PS А согласование текста - это не подписание. Посмотрим, что будет дальше. Необходимость в строительстве обходных путей вообще отпадает. Так что Путин удавится, а договор не подпишет. хотя, я ЗА такое сотрудничество - это типа переместить обходной газопровод в Украину, чем плохо? Польза и России и нам. :good:
     
  14. borkhes

    borkhes Дуже важлива персона

    Пользу Украине вижу, а вот остальным где?
     
  15. Вот Вы не видите, а Кремль видит. Правда, он видит это по всей ГТС. Но, думаю, всей ГТС мы предоставить не можем :pardon:, а вот частью можем поделиться. И то при "совместной постройке". Тогда и совместно эксплуатировать можно будет и плата за транзит будет по-другому определяться. Вот и выгода.
     
  16. borkhes

    borkhes Дуже важлива персона

    Да я и есть Кремль. :))) Вы скажите зачем нужно строить платный автобан через страну, что непостоянна как женщина, тогда как есть возможность построить автобан через "ничейные" земли, где хотя бы ясно, что не будет десять раз на год меняться стоимость проезда?
    Если проще, то ведь развитие укр. части ГТС не означает отказ от других проектов, так? :)
     
  17. Яро

    Яро Well-Known Member

    Ну ви, московити, смішні. Уранці про "дружбу на вєка", а ввечері - пасочки окремо. Наступного ранку - знову "ми єдіний народ". Визначтеся нарешті, кремліни, що ж ви хочете від України!
    Папа Римський, американський президент, ще якийсь шеф з Європи приїжджає в Україну і хоч пару слів скаже українською. Черномирдін у Києві років 10, а видавити із себе українське слово не може. Недорозвинений чи гордість вєлікароса не дозволяє? Це як приклад.
    Чого ви дивуєтеся тоді, що Україну в НАТО і ЄС тягне?
    Я, до речі, проти того й іншого. Але ж ви самі штовхаєте!
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. borkhes

    borkhes Дуже важлива персона

    Завдяки цьому будемо довше жити. :)))
    Нагадайте будь ласка хто перший запропонував "відокреміти пасочки"?
    А що ви хочете від РФ ви вже знаєте?
    Буду знати, де "контора" розташована. :))
    Чомусь згадався Ющенко та його перекладач... ;)
     
  19. Яро

    Яро Well-Known Member

    Так відокремити пасочки ніхто ж на проти. Але коли трубу класти так, аби "в хохла корова здохла"... То теж можна. Але ж при цьому не треба "ми єдіни"...
    Знаємо: визнання окремою нацією і всього того, що звідси випливає.
    Ви мені подобаєтеся знанням української, але щодо Ющенка, то це зовсім неспівставні речі: 1. він Президент, а не посол. 2. Він до того і після того чудово говорив московською. 3. Путін-Мєдвєдєв теж би просили перекладача, якби у Києві з ними говорили українською. Хіба ні? Нарешті, їм хіба "в падлу" виголосити одне вітальне речення українською?
     
  20. borkhes

    borkhes Дуже важлива персона

    З чого таки висновки? Скажіть, а що ви думаєте стосовно постійних проблем між Нафтогазом та Газпромом?

    Окремою державою визнали. Якщо ми "ми єдіний народ", то про яку окрему націю ви говорите?

    Він російську знає? Знає. Навіщо йому перекладач? Путін українську не знає - йому перекладач потрибен.

    Для чого?
     
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)