Червона ікра

Тема у розділі 'Форумна кухня', створена користувачем skole, 16 лют 2011.

  1. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Тому що у Верховній Раді сидять власники харчових підприємств, а не цвинтарні доглядачі :)))
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    код1+код2+код3+код4+код5+код6=банка ікри>РАК!!
     
  3. Chaldon

    Chaldon Well-Known Member

    Я конечно промолчу про икру.
    Но читая ваши дописи, захотелось (ёк-макарёк)
    Пацан слазил в погреб и достал баночку. Приправил чесночком и сижу уплетаю читая ваши комментарии. Мужики имейте совесть. Лучше бы про чёрную, не нравится она мне или хотя бы про икру морского ежа.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Привезла зі Львова собі баночку ікри, бо тут в Польщі такі самі баночки продають, але значно дорожче. Отож, на моїй в складі є E200 (Сорбиновая кислота) та E239 (Гексаметилентетрамин).
    З Вікіпедії:
    В мене 140 г баночка. Там може бути 1/1000 - 2/1000 Е200 від маси. Тобто в моїй баночці 0,14 - 0,28 г Е200. Я важу 50 кг, значить моя добова доза Е200 = 50*12,5 мг (беру середню, бо не знаю як це умовно-безумовно) = 625 мг. А в моїй баночці максимум має бути 280 мг. Значить за добу можу з'їсти 2 баночки ікри :) А так як я в рік з'їдаю 2 баночки ікри, тож це нестрашно.
    о_О
    А в Україні дозволено.. Риюсь в неті.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Bambook

    Bambook Persona non grata

    А ви візьміть всі продукти, які ви їсте, і додавайте.
    Трохи інша картина вийде.
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. Chaldon

    Chaldon Well-Known Member

    Как рассказывал не так давно мой знакомый патологоанатом - Трупы молодых долго разлагаются из за питания, а печень и состав костей вызывает ужас.
     
  7. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Chaldon

    Chaldon Well-Known Member

    Да нет не иная тема, это к тому что мы большую часть своей жизни питались без консервантов. И в икре их тоже не было. Если правильно обработать и хранить икру, она хранится не менее полгода. Вот расфасовывать её надо перед продажей.
    Красная икра чем темнее тем хуже. Тёмно красную, не советую кушать.
     
    • Подобається Подобається x 4
  9. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    А як щодо випадання ікри з банки? Бачила у Львові рекламний бігборд фірми, яка виробляє ікру, де було написано, що якщо перевернути банку з ікрою і ікра не випаде, то значить - добра.
     
    • Подобається Подобається x 4
  10. Chaldon

    Chaldon Well-Known Member

    Это смотря какая банка и честно сказать я этого не знаю. Но что знаю точно, отличная икра делается сразу по месту добычи, а не за 1000 миль. Она не должна прилипать к зубам. А когда ешь, должна лопаться, а не как манная каша.
     
    • Подобається Подобається x 6
  11. borkhes

    borkhes Дуже важлива персона

    Даже кустарно посоленную, читай свежую, можно просто положить в морозилку - она замерзает и не портится. Потом разморозил и ешь... Кило икры в Южно-Сахалинске в прошлом году стоило 300 р. :)
     
    • Подобається Подобається x 4
  12. FourA

    FourA Дуже важлива персона

    Прочитал ваши комменты и вспомнил "Капитанскую дочку" Пушкина и притчу об орле и вороне. --- Слушай,-- сказал Пугачев с каким-то диким вдохновением.-- Расскажу тебе сказку, которую в ребячестве мне рассказывала старая калмычка. Однажды орел спрашивал у ворона: скажи, ворон-птица, отчего живешь ты на белом свете триста лет, а я всего-на?-все только тридцать три года? -- Оттого, батюшка, отвечал ему ворон, что ты пьешь живую кровь, а я питаюсь мертвечиной. Орел подумал: давай попробуем и мы питаться тем же. Хорошо. Полетели орел да ворон. Вот завидели палую лошадь; спустились и сели. Ворон стал клевать да похваливать. Орел клюнул раз, клюнул другой, махнул крылом и сказал ворону: нет, брат ворон, чем триста лет питаться падалью, лучше раз напиться живой кровью, а там что бог даст!
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. NIK

    NIK Well-Known Member

    У складі усєї ікри в баночках, не залежно від ціни є Е239 уротропін. Це передбачено технологією. Але він в такій кількості, що якщо не їсти щодня по 2 баночки, то це не зашкодить. А ціна ніколи не є мірилом якості. Звичайно по 33-40 грн ікра зроблена з мороженої, але є недобросовісні виробники які і у баночки по 100 грн кладуть заморожений американський продукт.

    Нехалежне тестування червоної ікри:http://www.test.org.ua/tests/food/255
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. klarita

    klarita New Member

    А мені здається,що червоної натуральної ікри в наших супермаркетах немає,яка б ціна на неї там не була.
     
  15. Полковник

    Полковник миється в бані

    Даже боюсь спросить - что же продают вместо червоної натуральної ікри в Ваших супермаркетах?
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Питання не в тому, чи є там справді ікра. Питання в тому, якої вона якості і зарахунок чого забезпечено її консервацію...
     
  17. Начиталась ваших дописів про жаб*ячу ікру...А для мене гірший звір від жаби тільки миша...Не буду їсти ...і все...
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. FourA

    FourA Дуже важлива персона

    Хорошо, что мыши икру не мечут!
     
    • Подобається Подобається x 5
  19. :haha::haha::haha::mocking::mocking::mocking::preved:
     
    • Подобається Подобається x 4
  20. - ага, красную не мечут :mocking:
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)