Челентано на Ринку / піцерія, фастфуд

Тема у розділі 'Ресторанна критика', створена користувачем Deus igrok, 24 лип 2013.

?

Ваша оцінка

 1. 5

  20,0%
 2. 4

  40,0%
 3. 3

  20,0%
 4. 2

  0 голосів
  0,0%
 5. 1

  20,0%
 1. Deus igrok

  Deus igrok Дуже важлива персона

  Завершуючи справи в центрі, вирішили з товаришом спробувати шо воно такого хорошого в тій чілінтані , шо там ніколи ніц місць немає.

  Втрафили ми сісти в підвал. Тре відзначити шо то було єдне вільне місце в піцерії на той момент , після ретельного дослідження верхніх залів.

  Як би там не було. чекали на прихід офіціанта ми трохи таки довго, як на концепцію фастфуда.

  Принесли нам меню, на менюшках красувалося іншоземне слово "рісторанте". Рісторанте .....

  Отож, наступний часовий марафон стосувався, хто і коли візьме у нас замовлення. Перший зустрічний офіціант брати замовлення відмовився, пообіцяв що пришле іншого. Знову очікування .... і прийшов офіціант з планшеткою. Ну тут все логічно, нове тисячоліття, техніка в кожному домі ... та й планшетками вже мало кого здивуєш.
  Але використання планшетки перевершило всі наші сподівання ... тримав він її екраном до долини, а інший бік планшетки він використовував як підкладку для клаптя паперу де швидко записував наше замовлення....................нехай живе прогрес !

  Страва. Перевага була надана пасті. Можливо це й було нашою помилкою. Піцерія є піцерія - решта страв для вигляду ... Як і оголосили, на пасту ми чекали понад чверть години. Принесли нам дощечку, на ній торбинка з харчового паперу, в якій і були наші макарончики. Оригінально, але на оригінальність смаку не вплинуло. Ґуґлинг підказував, що нас очікує чудовий італійській густий томатно-мясний соус з макаронами, але було навпаки - купа макарон, і соусу зараді назви ?

  І ще трохи про напис "рісторанте" на меню. На столику під кінець трапези так і не з'явилися елементарні паперові серветки.
  У чекові з нас зняли додатково 1 грн на користь ЛТА. Як вже назвалися "рісторанте" то хоч повідомляйте шо проводите якусь акцію, і просите нас долучитися, а не робити це з цегляним обличчям.

  На двох людей, 2 пасти і 2 стакана томатного = 99 грн.
  Рівень цін вище середнього. Страви тільки оформлені цікаво. Сервіс не сподобався. Оцінка 3/5
   
  • Подобається Подобається x 2
 2. KARABIN

  KARABIN ukropenFuhrer

  не переношу піццу і піцерійні заклади
   
 3. Little Miracle

  Little Miracle Well-Known Member

  Дякую, що попередили! Якраз сьогодні з подружкою планували туди навідатись!
   
 4. Bambook

  Bambook Persona non grata

  По-перше, сама назва теми брехлива. Це не фастфуд, а ресторан. Про що ви знаєте, адже прочитали слово "рісторанте".

  По-друге, ніколи не мав там проблем з серветками. Хоча був там десятки разів. Може, у вас просто карма погана? ;)

  По-третє, там треба замовляти піцу Цезаре і салати. Паста - справді не ахті. На пасту треба йти в пастерію. Bianco Rosso, наприклад. Там вона завжди чудова.

  По-четверте, не розумію, як впливає на вас як клієнта спосіб записування замовлення - на папір чи на планшету. Враховуючи ще кілька нюансів, припускаю певне упереджене ставлення. От із чим, а з роботою офіціантів там проблем ніколи нема.

  По-п'яте, на кожному столі стоять інформери про акцію від Львівського туристичного альянсу. Судячи з того, що ви сидите на форумі, читати вмієте. У чому проблема?
   
  • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)