церковне розлучення

Тема у розділі 'Християнство', створена користувачем olya, 31 сер 2007.

  1. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    А що, вона не могла для того щоб розлучитись щось таке наговорити, та люди в сварці і не таке скажуть. Для мене не зрозуміло як це впливає на клятву. І народжена в такому шлюбі дитина як рахується ? не законно народжена? То дуже просто - хотів дав клятву, а хотів - забрав, бо тоді не зовсім те мав на увазі. Зрештою це особиста справа кожного, просто по суті це є розлучення. Тим більше якщо потім знову беруть шлюб.
     
  2. Максим

    Максим Well-Known Member

    Нічого сказати не можу. Навряд чи правду знає хтось, крім неї самої. Окрім того, це вона мала б не в сварці казати, а в показах Церковному трибуналу. Але якщо це правда, то шлюбна присяга була в такому випадку від самого початку неправдивою, оскільки давалася з метою досягнення якихось інших цілей, і відповідно шлюб був недійсним.

    Дитина вважається законно народженою. Про це вже була мова вище.

    Це залежить від рішення суду. Взяти шлюб можна тільки тоді, коли попередній уневажнено. Якщо ж мова йде про сепарацію, то новий шлюб укладати не можна.
     
    Останнє редагування: 10 гру 2008
  3. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    У православних на це цілковито інший погляд.
    Розумієте, вони вважають, що дають благословення під час шлюбу, яке потім можуть зняти.
    Яким чином у них це з Христовою наукою поєднується, я не уявляю, як на мене, то воно розходиться. Зрештою, з огляду на те, наскільки вони зберегли мало не всі жидівські традиції, це не дуже й дивно. Я з тим категорично не згідна.

    З іншого боку. Як ви дивитеся на те, що монах відмовляється від вічних обітів, виходить із монастиря, одружується?
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Levko

    Levko Well-Known Member

    Я думаю, ви розумієте, що з точки зору Бога шлюб це НЕ УГОДА між двома людьми, а ЗАВІТ.

    З ЗАВІТ між двома людьми не передбачає укладення нового Завіту іншою людиною у випадку невірності когось зі сторін, це на все життя, до смерті.

    Якщо провести паралель з тим Заповітом, котрий Бог уклав між Собою і людиною, то людина уже давно мільйони разів зрадила і продовжує зраджувати Бога. Але Бог залишається вірним Людині і продовжує любити її аж до смерті.

    "А коли ми невірні, зостається Він вірним, бо не може зректися Самого Себе!" 2Тим.2:13

    Така Його природа- бути вірним до смерті- чого Він і від нас хоче у шлюбі між чоловіком і жінкою.


    А щодо Ісуса і чужоложниці, то Ісус їй вибачив і сказав: "Не засуджую й Я тебе. Іди собі, але більш не гріши!" Iван.8:11
    Ісус засудив гріх, а не людину!
     
    • Подобається Подобається x 10
  5. Zoryanka

    Zoryanka Well-Known Member

    А я для себе вирішила, що якби там не було, але ніколи не буду себе обманювати тим, що розлучуся з чоловіком ( маю на увазі, церковне розлучення). Тому що в нас є дитина, дитина народилася в любові і в шлюбі, для чого його розривати? І кому я щось докажу? Тим більше, як я вже писала, що розлучення ніякого і бути не може...
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. martik

    martik New Member

    в мене однокласниця брала в церкві розлучення-на щербакова-в свято-покровському соборі-і дали.....офіційно заплатила 500 грн.
     
  7. nevdaxa

    nevdaxa New Member

    зрада

    Як відбувається церковне розлучення?поможіть бо дуже важко
     
  8. yasam

    yasam Well-Known Member

    так і має бути. Це вам не черствий батон до магазину вертати!!!
    Щодо цього питання взагалі багато різних думок в Церкві.
    Треба було думати до шлюбу, а тепер краще подумайте як шлюб зберегти, і вже другий раз обійдіться тільки розпискою.
     
  9. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    Тож, що бідному невдасі робити? Обійтись розпискою, чи таки зберегти шлюб?:facepalm:
     
  10. yasam

    yasam Well-Known Member

    якщо не вийде

    дугий раз краще

     
  11. sitech

    sitech Well-Known Member

    Це дешево чи дорого?
     
  12. yasam

    yasam Well-Known Member

    Вам теж треба?
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона



    Залежить від нареченого. Якщо хлоп файний, то не шкода, а є такі, що 100 грн. задорого.
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. sitech

    sitech Well-Known Member

    А що ви скажете, з яких причин в церкві дають розлучення? Я не про фінансову сторону цього питання, про це якось іншим разом.
     
  15. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    а причини для розлучення в буддистів чи в мусульман Вас не цікавить часом?
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. sitech

    sitech Well-Known Member

    Вам не зрозуміле питання, що я задав?
    Коли буде цікавити мене це питання, я його обов'язково задам. Майте терпіння. Наразі розберіться з першим.
     
  17. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Пардон, сітеч, нє судьба Вам тут питання більше задавати...
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Emeshe

    Emeshe New Member

    Хтось взагалі вже отримав розлучення в церкві? Чутки про когось - це пусте. Мене цікавлять ті люди , які подали на розлучення та отримали папери.
     
  19. Зануда

    Зануда така зануда

    Яка конфесія вас цівкавить? Бо то суттєво в даному питанні.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. tanro

    tanro Active Member

    Заплатіть хабара, в чому проблема ? І вас любий ксьондз назад розвінчає
     
а де твій аватар? :)