Бронзовий солдат

Тема у розділі 'Історія', створена користувачем Полковник, 22 січ 2007.

  1. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Сміятись після слова "лягуха"?
     
  2. Patrick

    Patrick Well-Known Member

    ...рєбята помогали Ленд-лізом.І помогали добре...
    Їда , одяг , медикаменти ,.... зокрема пеніцилін скільки тисяч від гангрени спас? А Вілліси , Доджі , Студебекери на яких до Берліна дійшли і які були базою для "катюш"
    спитайте ветеранів , хто був на фронті шофером , що він думає про "студера" , або "додж3/4" і за одно про "чудо" сталінського автопрому - "полуторку" і газогенераторний ЗіС.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    Так. Честь їм і хвала за це. Але питання: ЧОМУ допомагали? За красиві очі?
     
  4. І.Павлович

    І.Павлович Well-Known Member

    Невже "Свобода" підтримує комуністів?...
     
  5. Я думаю, можно точку ставить. За глаза ли, за золото ли, за уступки по репарациям с Западной Германии, а просто - спасибо! Могли бы не помочь. И пенициллин могли бы не поставлять даже и к концу войны, когда после многочисленных отказов (нет вопросов, совершенно точно - союзникам его самим не хватало), Ермольевой был разработан собственный штамм и в СССР налажено его производство (но нехватка оставалась), а взять и вообще засекретить само упоминание или направить по ложному следу. Запросто! И пусть Британия в случае успеха Германии в СССР продержалась бы пару месяцев, но США (и Канада) могли бы ещё долго держаться, без сомнений... (и нет смысла гадать, кто в этом случае первым получил атомную бомбу). Так что, за Ленд-лиз спасибо без всяких оговорок. Но согласитесь, не может же Империя Добра праздновать масштабно ВСЕ свои добрые дела, сделанные другим? Дней в году не хватит... :) Вот ребята и не парятся. Есть много более значимых для самих США событий... И для Канады, конечно.
     
  6. І.Павлович

    І.Павлович Well-Known Member

    За гарні очі лише квіти дарують.А питання можна поставити інакше: чому американці не допомагали Гітлерові? Елементарно американські імперіалісти могли домовитись - вам Європа, нам - Азія. Чи якось поіншому. І все ж таки конвої ішли, ризикуючи кожний раз життям, до Мурманська, а не до Гамбурга. І Жуков у спогадах писав, що якби не ця допомога, ще невідомо яким би був хід війни.
     
  7. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    Англия, союзник США, практически всегда и до сейчас, Гитлер рассматривал возможность союза с Англией против России, но в конце-концов вышло, как вышло,опять же союзники немцев - японцы, начали притеснять, и как бы в этом случае выглядела их помощь? как на меня вы поторопились с этим вопросом ....
     
  8. І.Павлович

    І.Павлович Well-Known Member

    Геополітика питання ду-у-уже складне.Особливо при розгляді з верхів"я років, що минули. Якби...Якби...Якби американці домовилися з Гітлером і японці напали не на Перл-Харбор, а на Далекий Схід...Доречі, після Перл-Харбора один японський генерал сказав: Ми розбудили сплячого лева...
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    я с вами согласен, но и Вы согласитесь что американцы к СССР если что-то и питали, то отнюдь не дружбу, просто больше боялись Германии, ибо СССР на Азию зырился, а Дойчи на Европу, опять с той же Англией ...
     
  10. Городецький

    Городецький Well-Known Member

    І взагалі, дружба між народами - велика фікція Комінтерну. Скрізь одна прагматика. Американці таким чином і зробили.
     
  11. І.Павлович

    І.Павлович Well-Known Member

    З першим згодний. Америка чудово знала зовсім не білу і пухнасту сутність СРСР. Але навряд-чи вона БОЯЛАСЯ Германії. Офіційно вона всупила у війну саме після Перл-Харбора, а до цього обмежувалася допомогою Англії технікою і добровольцями. Після - ланцюгова реакція. Напад Гітлера на срср і японців на перл-Харбор. Перше автоматично зробило Англію і Росію союзниками, друге, оскільки Японія була союзником Германії, зробило і Америку союзником СРСР.Все сталося так, як сталося. Доречі, ленд-ліз - це передача в аренду чи в борг озброєння, техніки, продовольства і т.ін.(словник).Дійство не означає одночасного розрахунку (ти - мені, я - тобі). Більше схоже на "Утром - стулья, вечером - деньги". Ризик був. А якби СРСР програв війну? Зараз ми можемо казати, що це було неможливо і т.д. Та виверти історії непередбачувані...

    Повністю...НЕЗГОДНИЙ! Дружба між ДЕРЖАВАМИ - фікція, можливі лише дружні стосунки. Але не між НАРОДАМИ.
     
    Останнє редагування модератором: 8 тра 2009
    • Подобається Подобається x 1
  12. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    Ну да. А где еще кроме СССР, сейчас РФ, ранее во Франции, есть понятие титульной нации?
     
  13. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Та ні, не зовсім так. 2 світову в США пережили всі без виключення майже. Країна була переведена у військовий стан. Тут не прийнято справляти військові паради кожного року тим більше присвячені одній перемозі. В Росії це інакше...
    Більш вибірково. От про вічний союз братніх народів СРСР і Німеччини зовсім забули. Ні параду ні навіть згадки. А колись так гарно Европу разом ділили в пику проклятим буржуям в Великобританії і Канаді. А тепер ні згадки про милих романтичних друзів ессевців. :cry:
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Полковник

    Полковник миється в бані

    НИ ФИГА СЕБЕ!!!!!
    Ой, бедный НАРОД!!!!!
    Тоже миллионов надцать потеряли?
    Тоже очухаться через 64 года не могут?
    Тоже на одного мужика 10 женщин?
    Тоже демографические ямы?
    Жах.
    Как помочь могу?
    Кому и сколько денег выслать?
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    она и сама не очень пухнастая, а Германию боялась, ее все боялись что вполне разумно ... допысом выше Полковник довольно точно изложил пропасть между ВМВ для США и ВОВ для СССР ....
     
  16. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Майже пів міліона це дуже багато. Хоч якщо згадати скільки було винищено в СРСР ще до війни... Інша цінність людського життя напевне.
    Тай і світову революцію ніби не робили...

    Умгу згадав декілька ям в Україні після кількох голодоморів і масових репресій. Нема таких ям в США...
    Піндоси що зробиш. Нерозуміють всех прелестей. Небуло кому навчити.

    Я не є представником будь якого уряду або публічної орґанізації. Звертайтесь у посольство потрібної Вам країни.
     
  17. Полковник

    Полковник миється в бані

    Нет, не буду. Это я так неуместно пошутил.
    Вы Голодомор лепите везде, как горбатого к стене. Могу вам про Голодомор в России рассказать, да и рассказывал ТУТ уже неоднократно. Я говорю об ИСТРЕБЛЕНИИ мужчин во время любой войны. Истреблении мужчин - солдат. Хотя бы ТУТ согласитесь, что ГОЛОД по полу людей не различает.
    Полмиллиона - это не ДЕСЯТКИ миллионов.
    Тоже спорить будете?
    Вообще, это ОЧЕНЬ страшно, когда ИНДИВИДУМОВ-ЛЮДЕЙ, единственных в своём воплощении в ЭТОМ МИРЕ считают ЦИФРАМИ погибших.
    Разве НЕТ?
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Я про Росію не писав свідомо. Ви ж самі не любите коли її весь час згадують. Нічого не заперечую, Вам видніше нарахунок Росії.

    В моїй дальшій родині наприклад був один герой СРСР (самі знаєте що їх було небагато хоч звідти варто виключити кількох сумнівних особистостей) і коло п’ятнадцяти розстріляних в кінці тридцятих. Жінок теж але мужчин більше. Це якщо невраховувати тих кого вислали в Сибір як одного мого діда наприклад де він і був всю війну і вийшов по амістії після смерті Сталіна. Винен ні в чому небув. Помер за місяць-два після повернення. Тепер яка адекватна держава робить щось подібне і потім нарікає на втрати? І подібна статистика поширена серед більшості українців масово (не тільки українців). В когось більше в когось менше. Я також можу вз’яти за приклад героя і кричати слава СРСР. Він добився багато чого після війни. Але це неспростовує фактів того що сталось з іншими. І німці тут ні при чім. І це також зв’язано із історією 2 світової війни. Якщо і не в пряму то нероздільно. Я ж непишу про полтавську битву або гетьмана Розумовського.

    Мужчин сажали і розстрілювали частіше чим жінок. І робили це з часів громадянської війни (спец. для Вас: в Росії теж.). Тому все на німців валити не варто. Хоч можу згодитись вони анґелами не були. Злочини німецької сторони і їх союзників мали місце в Україні (в Росії теж). Про це ніхто не сперечається.

    Ні. Але я до того що хтось писав про "не парились". Коло півміліона загиблих не враховуючи поранених, скалічених ампутацією, контужених і.т.д. це дуже багато. В США під час війни працювали майже виключно жінки. Чоловіків брали в армію. Нічого собі "не парились".

    Одна моя двоюрідна пратета наприклад пропрацювала у військовому госпіталі в час війни. Купа "фронтового м’яса" кожен день звичайно є відпочинком. Бо буржуї. Вони завжди відпочивають. Не буду далі про це писати.

    Згоден. Не я почав про це говорити.
     
  19. Полковник

    Полковник миється в бані

    Слушайте, да хрен с этой Россией.
    Канада выиграла ВМВ?
    Пусть будет Канада.
    Не парьтесь.
     
  20. Patrick

    Patrick Well-Known Member

    Полковник, Ворон - в США. Це я в Канаді.
    Канада і США помогали СССР і звільнили Зах.Європу.
    Канада - Голландію.
    Во так буде правильно.
     
а де твій аватар? :)