Блокада

Тема у розділі 'Війна', створена користувачем Ворон, 6 лют 2017.

  1. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    А ви читали статтю?

    Звичайно, не вірю, більше того, я думаю, Парасюк приїде з Норвегії і подасть на цього журналюгу в суд за всякі такі наклепи про крадені авто.
    Сумніваєтесь? А даремно.:)))

    Ну й декларацію Вова мусить відпрацювати по-новому, багато розходжень появилося.:)))
     
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    [​IMG]
     
    • Смішно Смішно x 1
  3. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223


    А чому таким дріб'язком? Вони шо, в капелюха їх збирали?
     
    • Смішно Смішно x 1
  4. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Кажуть, шо то жидівська привичка - відповідати питанням на питання... :)

    Звичайно шо читав.
    Тому і питаю - @Мих, а чи є то всьо, шо написав Андрій Дзиндзя про Парасюка, протизаконним? :scratch_one-s_head:
    Ну то добре, бо дивіться, як той Дзиндзя наїжджає на тотих БПП
     
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    ну і що?

    а ви, типу не в курсі, чи можна на авто перебивати номери, нє?
     
  6. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    По-перше
    З чого ви взяли, що номери перебиті? Є заключення ментів, чи вам хватає припущень тогово:
    По-друге
    Тому я й питаю - якщо то всьо, шо написав Андрій Дзиндзя про Парасюка, є протизаконним, то чому наші правозахисні структури позволяють Парасюку таке робити? @Мих, як ви думаєте?
     
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    покажіть дозвіл правоохоронних органів.
     
  8. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Який ще "дозвіл"? Читайте уважніше :)

    Мих, не начинайте викручуватися :)
    Кажіть - якщо це все правда, то чому у нас в країні МВС на таке закриває очі?
     
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    ІгореМ, чому всі подібні запитання і всі біди ви валите, або на Порошенка, або на мене? Га?

    Звідки я знаю чого? Он Авакову ніби теж не сподобалося - звільнив поліцію в Дніпрі.

    Ясне діло, поліція повинна бути позначена. Мене в даному випадку то мало цікавить як поліція пішла на розборки з хуліганами, але якщо там будуть нехулігани, то це вже критично.
     
  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    ви ж написали про дозвіп, не я.
     
  11. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Як то чому?о_О
    Порошенко казав, що все буде чесно і гідно. А нема чесно і гідно. Значить - хай відповідає :)

    Ну а ви самі весь час хочете вигородити тотих БПП і показати їх білими і пухнастими - ну то і відповідайте за них :)
    Так кажуть, що це ніяка не поліція, бо поліція згідно закону вся в погонах і шевронах
    Щось так виглядає, що наш гарант потрошки готується до Майдану, шо нє? ;)

    зі

    Мих, ви вже в темах блудите :)
     
  12. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    @Мих, я вас прошу - не злостіть мене... :)
    Де я писав про дозвіл? Чому ви весь час мухлюєте, чисто тоті БПП? ;)
     
  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Нема у світі жодного президента, який би робив все так, як казав. Нема на світі людини, яка би ніколи не говорила неправду. І я в тому числі і ви в тому числі.

    Не по тих критеріях ви судите.


    Хе-хе... Откуда дровішкі?

    БПП є різне, як погода весною. Є вдосталь дураків, мудаків, зрадників.

    Я недавно слухав Серйожу Лєщенка. Так він так і заявив, що пішов у БПП з ціллю пролізти в парламент.

    Мене БПП зовсім "нє баві", а ви всю дорогу мені ти БПП махаєте під носом. Не зачіпає, можу допомогти.

    От у цій фразі відчувається, що ви трохи з'їли путінівського харчу і він у вас засвоївся. Ви тут, як Надя Савченко.


    я вже тут віддавно, тому мені можна.
     
  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Аво туво:
    Є?


    І не починайте зараз писати, мов "дозвіл" і "позволити" - то різні речі.

    Парасюк недоторканий, тому сходить з розуму як хоче, але якщо прийдеться відповідати за діяння, зразу запхає хвіст в дупу, або будуть хлопські посиденьки в буцегарні з криками: патрійотів садять!!!:)))
     
  15. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    @Мих, не придирайтеся до слів

    Ви можете відповісти, чому тоті БПП і разом з ними правоохоронні органи нічого не роблять, щоб в разі вини з боку Парасюка взяти і його покарати?
     
  16. iso

    iso Well-Known Member

    І все ж то різні речі;)
     
  17. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Гей, блокада! Де звільнені заручники?
    Як там Бєня, перестав платити Семенченку і Парасюку за блокаду бізнесу Ахмєтова?:haha:

    Що мені подобається в самій блокаді, то як три придурки водять за ніс електорат.:dance3:
     
  18. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  19. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  20. Мих

    Мих Дуже важлива персона

а де твій аватар? :)