Блокада

Тема у розділі 'Війна', створена користувачем Ворон, 6 лют 2017.

  1. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Ті, хто відповідає за всю ту господарку зколєґувалися із вчорашнім ніби противником Ахмєтовим і думали, що впіймали Бога за бороду - торгівля йшла, відкати лилися в кишені стабільним струмочком, енергетика і економіка була забезпечена хоча і кровавим, але ніби своїм вугіллям, яке рахували за далекозарубіжне. І щоб ще більше заробляти придумали поетапне зростання ціни за е/енергію на голому місці.

    Але хтось надоумив Парасюка з Соблєвим і Семенченком і тими хлопами, що називають себе ветеранами АТО блокувати поїзди і поламати гешефт БПП. Блокада була настільки несподіваною і потужною, що бариги навіть не змогли їй протистояти. Бо бариги не можуть протистояти чомусь простому і відкритому, вони привикли втихаря красти і віджимати.

    Так що БТО розширюється і міцніє з кожним днем. І вона запросто може стати могильщиком всієї цієї шобли і системи, яка роз"їдає Україну.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Рівень ОБС. Раз ви так все знаєте, розкажіть кількість тих відкатів, бо я не в курсі.


    Я розумію, ви бачили бухдокументи, договора по яких цінах і як то все йшло. Я не думаю, що то ви зі слів Семенченка пишите, нє?

    Але з написаного видно, що ви зовсім не розумієте ситуації. От перше вам запитання про вугля:

    Для чого державі закупляти вугілля? Що воно буде з ним робити? Просте запитання.
     
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Назвіть конкретно, хто в БПП займався вугіллям?
     
  4. manur

    manur Well-Known Member

    А ми досі не в курсі, чи носилисьте катлєту Садовому. Вас так просять то вповісти, а Ви берете і ніц не кажете...........;)
     
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Я бачив, як Семенченко розширився за час блокади.

    Це є жиний ефект від блокади. Більше ніяких наявних змін шось не видно. Я не чув, щоб лугандонці від тої блокади пісяли. Вони просто віджали заводи і як було, так і є.

    Давайте поговоримо про позитив від блокади. Розкажіть що стало позитивного?
     
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Носив Прівус. А потім мусів драпанути з України, щоб не занюхали.
    А я тим бізнесом не займаюся, бо не носив.
     
    • Тупо Тупо x 1
  7. prius

    prius Well-Known Member

    Не носив бо багато запросили ?
     
  8. prius

    prius Well-Known Member

    Я хоч поїхав ще коли садовим не пахло,а ви при кожній владі розкрадаєте
     
    • Смішно Смішно x 1
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Прівус - в ігнорі, не старайтеся.:)))
     
    • Тупо Тупо x 1
  10. prius

    prius Well-Known Member

    Так носили чи ні?
     
  11. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Та хіба про таке кажуть? То ж стаття
     
    • Смішно Смішно x 1
  12. prius

    prius Well-Known Member

    Воно викрутится і вспливе
     
  13. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    А якщо будемо звільняти як придністров’я звільняють - що тоді?
     
  14. manur

    manur Well-Known Member

    Чи бачилисьте коли-небудь підозру, винесену слідчим не Петренку Петру Петровичу, а учасникові форуму № з ніком "Мих"?:))):))):)))
     
  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Власне, тому ефективність переходу/непереходу повинні вирішувати несторонні особи, а ті, хто несе відповідальність за стратегію, ризикує своїм іміджем, майном.
     
  16. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Назвіть мені хоч одну курву, за останні 25 років, яка б відповіла своїм майном перед державою після всіх тих "добрих дєл", які вони навитворяли.
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Та при чому тут то?

    Де ви бачили державну ТЕЦ?

    Уявіть собі, у вас є власна ТЕЦ і тут якийсь шнурок вам розповідає: перейдіть з атрациту на звичайне вугля. То є просто смішно.

    ТЕЦів державних зараз нема по суті.
     
  18. manur

    manur Well-Known Member

    ТЕЦів в Україні є дуже багато. І, вважаю, що більшість з них є, якщо й не державним майном, то комунальним точно.

    А ви, напевно, мали на увазі ТЕС.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  19. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    До тих хлопів тепер також всі члени РНБО відносяться. Вони заблокували поїзди власною постановою.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Почитайте і послухайте інтервю Онищенка
    Онищенко розповів про "відкати", які отримує Кононенко

    А державі тре купляти вугілля для того, щоб його потім продавати і щоб корупціонери гріли собі руки ;)
    Шо, знову скажете, шо я зовсім не розумію ситуації;)
     
а де твій аватар? :)