Блокада

Тема у розділі 'Війна', створена користувачем Ворон, 6 лют 2017.

  1. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Все одно, я не знаю їх особисто.
     
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Хоть ви і ворона, але не накаркаєте. Теж мені... ньюйоркський мольфар.
     
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Не буду сперечатися, але десь читав про "Донбас".

    Не було такого батальйону в природі. Хоча Семен Семенченко там проходив службу в АТО фейковим майором.
     
  4. tea man

    tea man 茶人

    Ви впевнені?
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Те що ви торгуєте з Рашою вас не врятує. І брехня не врятує. За все доведеться заплатити.
     
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Не впевнений, не досліджував достеменно це питання.
     
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Давід, ето ви мнє говоритє про оплату? Нє смєшитє нашєго Юзіка.:)))
     
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Семенченко — це насправді раніше судимий аферист Грішін, який не тільки ніколи не був офіцером (в нього й вищої освіти немає), але й узагалі не служив у Збройних силах
    30 січня 2015 року я відправив у Національну гвардію запит на інформацію — найзвичайніший, у відповідності до Закону України «Про доступ до публічної інформації». Запит стосувався підрозділу Нацгвардії, який в ЗМІ та соцмережах називають «батальйон «Донбас», та його легендарного командира — народного депутата України майора Семена Семенченка, нагородженого за талант полководця орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеню.


    Купідон керував "Донбасом". Супер.

    Це вже ні в які рамки не влазить, хіба нє?
     
  9. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Трамп недавно сказав що нерозуміє що відбувається на Донбасі. Якщо послухати дупутата із відео і Миха то також незрозуміло. Виглядає що окупованих територій немає. Тоді чому США і ЄС повинні зберігати санкції проти Раші? Чому б не продати сучасне обладнання і зброю Раші. Для США і ЄС це вигідно. Михи вважають що території не окуповані і торгують з ними. Трамп і багато виборців Трампа також так вважають. І не проти щоб Раша вийшла на кордон з Польщею. Справді ніяких проблем немає. З точки зору Трампа це цілком лоґічно тим більше що михи це підтверджують.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Я чесно не розумію багатьох речей. Чому ви вірите аферистам - шістьоркам?
     
  11. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Коли я вам вірив? о_О
     
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    хто сказав?

    я не торгую.
     
  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Мені можете не вірити, ви ж вірите Семену Семенченку - Грішіну.:)))
     
  14. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Ви вже переселились на Кульпарків?
     
  15. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Whataboutism («Якщодоізм», від англ. what aboutяк щодо), також whataboutery — термін, який позначає риторичну тактику, спрямовану на дискредитацію позиції опонента твердженням, що той сам не діє згідно цієї позиції, при цьому первісні аргументи опонента не спростовуються і їх хибність не доводиться[1][2]. Тактика використовується для того, щоб зірвати обговорення одного питання, змусивши замість нього обговорювати інше[3].
    Whataboutism — Вікіпедія

    "А як на рахунок Семенченка." Типовий прийом комуністів і Миха із часу холодної війни.
    Скоро почнеться "а в Америці лінчують негрів".
     
  16. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Якщо ви мене не бачите коло себе, значить - ні.:haha:
     
  17. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Вороне, та яка тактика?
    Семен Семенченко заклика робити блокаду, ви його підтримуєте. Що тут не зрозумілого?

    Пацани пішли заробляти бабки на приватній митниці.:)))
     
  18. tea man

    tea man 茶人

    До чого тут взагалі Семенченко? Не виключено, що він там саме для того, щоб дискредитувати саму ідею блокади ОРДЛО. Я йому не довіряю ще з того часу, як він попав в лікарню з "важким" пораненням перед самим Іловайськом.
    Але скільки барижна влада буде заробляти на чужих життях, входячи в долю з Ахметовим, який вже давно мав бути у в'язниці?
    І мене теж дивує, що така досвідчена і розумна людина як Ви не хочете це бачити.
    І знову Ви те саме.:dntknw:
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    З Семенченком ясно.

    Ну а сумісний бізнес... хотів би докази.
     
  20. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Мих негрів лінчує.
     
а де твій аватар? :)