Блокада

Тема у розділі 'Війна', створена користувачем Ворон, 6 лют 2017.

  1. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    David Sakvarelidze
    1 hr ·
    Помню, как в Грузии до реформы полиции на жаргоне полицейских называли «собаками». Пока в Украине таких правоохранителей, которых к тому же режим Порошенко, к сожалению, слепил уже и с титушками, называют мусорами или ментами, государство с современными институтами не состоится!

    Мы сможем это изменить: поменять метальных ментов и мусоров на полицейских, которые смогут действительно достойно носить это звание!


    View: https://m.youtube.com/watch?v=1o4BOoyvNUA&sns=fb
     
  2. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    David Sakvarelidze
    2 hrs ·
    YouTube
    ·
    Я не сторонник таких мер, но когда представители власти и титушки без каких-либо объяснений вопреки всякой логике плюют в лицо народу, скупают голоса и ежедневно крадут благополучие у каждого украинца, бессовестно зарабатывают на крови своих сограждан, все это неизбежно ведет к крайне опасному и абсолютно непрогнозируемому повороту событий. К сожалению, это только начало.
    Как можно было докатится до такого низкого уровня доверия людей, я бы даже сказал ненависти, к представителям полиции и власти в целом в постмайдановской Украине!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Mikheil Saakashvili
    2 hrs ·
    Держапарат, який до такої міри не має гідності не може продовжувати далі називатися держслужбою великої європейської країни. Скоро такого ж ляпаса отримають всі інші чиновники, і ми скоротимо їх кількість мінімум в два рази, а тих що залишилися пропустимо через справжній конкурс.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

  5. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

  6. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Юрий Васильевич Микуляк
    5 год ·
    Сергей #Мельничук:
    "Людей, которые действительно принимали участие в боевых действиях, сейчас на блокаде нет.

    Это люди, которые находились в тылу и занимались...

    Показати більше...
    [​IMG]
    "Мародеры и крышеватели" - Сергей Мельничук дал оценку участникам "блокады ОРДЛО" (ВИДЕО)
    TRIDENT-UA.INFO
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  9. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Ви ще Хавченко із жопоблоком запостіть. Те що ви за Ахмєтава говорить про вас усе.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    • Інформативно Інформативно x 1
  11. tea man

    tea man 茶人

    Дякую, пане Ворон, за це відео. Ще раз переконався в тому, що сила-силенна мерзенних тварин пролізло в нашу українську владу. Непочатий край роботи...
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    1. Блокада - палка двох кінців: є позитивні моменти, є й негативні і мені пофік хто там і шо там разом з Ахмєтовим.
    2. Так звані ветерани АТО поїхали туди не тому, що їх там щось дістало, чи не дістало, чи за державу абідна, вони просто поїхали підзаробити, створивши власну митницю.
    3. Купідон Семен Семенченко - Грішін - пройдисвіт, якого світ не бачив, можу довести. Парасюк недалеко втік. Вірите, що вони роблять шляхетну справу(про гасла не говоримо - язик без костей)?
     
  13. tea man

    tea man 茶人

    Ви когось з них знаєте особисто? Можете надати докази?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  14. prius

    prius Well-Known Member

    Він зараз забалаболить як завжди
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Креативно Креативно x 1
  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Загальновідомі:
     
  16. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  17. tea man

    tea man 茶人

    Я не про депутатів, а про "Айдар" і "Донбас". Вони теж поїхали підзаробити?
     
  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    їх особисто не знаю.
     
  19. tea man

    tea man 茶人

    Миху, ці хлопці підставляли голови під кулі за Вас і за мене. До них в мене більше довіри, ніж до нашої бл...кої влади.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Ви вже 3 роки не можете визначитись чи вас війна чи ні. Чи у вас окуповані території чи ні. Тому усілякі трампи скоро визнають вас за росією а армію такі як ви знищите. Опісля ви із родиною поїдете на Сибір і там подохнете. І навіть сліду не залишиться. Бон вояж.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
а де твій аватар? :)