"БЛАГО-ІНВЕСТ", "АКРИВ-ГРУП" , НАРОД ХТО БРАВ КРЕДИТ В ЦИХ СПІЛКАХ

Тема у розділі 'Економіка, бізнес і фінанси', створена користувачем S DIMA, 8 лис 2009.

  1. S DIMA

    S DIMA Member

    ПРИВІТ! МІСЯЦЬ НАЗАД ОФОРМИВ КРЕДИТ В "БЛАГО-ІНВЕС" . .
    ЩЕ ДО ЦИХ ПІР МЕНІ НЕ ДАЛИ ГРОШІ.
    . . НЕ ЗНАЮ .,ЩО РОБИТИ
    . А КРЕДИТ УЖЕ ПОТРІБНО ПЛАТИТИ . . ПОЛУЧАЄТЬСЯ,ЩО НА ПЕРЕД. .
    . ВОНИ МЕНЕ ГОДТЮТЬ ОБІТЦЯНКАМИ,ЩО ГРОШІ ОБОВ'ЯЗКОВО БУДУТЬ,АЛЕ МЕНІ ЩОСЬ НЕ ДУЖЕ ВІРИТЬСЯ. .
    . . МОЖЛИВО ХТОСЬ ІЗ ВАС БУВ ЗНАЙОМИЙ З ЦІЄЮ ФІРМОЮ.
     
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    як то? ніц не зрозумів..........
     
  3. S DIMA

    S DIMA Member

    ось так

    там умови такі,що кредит треба на перед платити,а гроші дадуть за міся ,два. .от не знаю .щоб не обдурили:-(
     
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    нічого собі умови... ще м такого не чув. ну фірм таких не чув.
     
  5. Arthur

    Arthur Well-Known Member

    "БЛАГО-ІНВЕС" це кредитний союз? Якщо так тоді дійсно може бути, що гроші треба сплачувати на перед, коли назбирається потрібна сума, вони видають вам кредит. І судячи з того, що ви написали швидше вони вам його не дадуть.
    Але зрозуміло, що таке нікому не потрібно. Читайте договір, може знайдеться якась зачіпка, щоб його розірвати. Я би розривав.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Для мене то взагалі нон-сенс. Я хочу позику а тому ше когось фінансую наперед.
    Дивно....
    Головне, вин вимагатимуть заставу під гроші, а те, що я даю гроші - без застави.

    Я б з ними оформив акредитив. Якщо вони б не погодилися на таку форму проплати - то значить задумали кинути.
     
  7. Arthur

    Arthur Well-Known Member

    Зараз я точно не пам’ятаю всіх деталей, але колись читав, що кредитні союзи дійсно можуть так працювати. І все це в рамках діючого законодавства.
     
  8. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    А я чув, і навіть знаю деяких наївних що ходять далі туди з надією. Розказати що буде далі? Будуть кожен раз манити що ось-ось вже підходить і черга і умови тільки треба ще трішечки доплатити. І самі наївні платять далі :))
    З.І. Знаю що образливо, але, бляха-муха, про ті розводи вже давно відомо. Чого людям розум затьмарює в погоні за дешевим якщо не безкоштовним сиром?!
     
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Самий простий спосіб перевірити на вшивість - акредитив.
     
  10. Arthur

    Arthur Well-Known Member

    Але в людей які беруть кредит в кредитному союзі на таких умовах (що спочатку вносять суму, а поті отримують кредит), ще виникають зобов’язання по Договору-кредиту, які вони мають виконувати, і так просто відмовитись від цього теж непросто.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    У Львові була так звана християнська спілка.... теж людей киданули....
    У нас просто безправя. Банк може забрати гроші і тримати скільки йому заманеться. А як ставите депозит у банку, банк дає кому заставу? Отож бо і воно....
     
  12. S DIMA

    S DIMA Member

    . . ,

    ТАК!.ПЕРЕД ТИМ ЯК ПІДПИСУВАТИ ДОГОВІР Я ДОБРЕ З НИМ ОЗНАЙОМИВСЯ.ПІДСТАВ ДЛЯ ХВИЛЮВАНЬ НІБИ НЕБУЛО. У ДОГОВОРІ НЕ ВКАЗАНО В ЯКИЙ ДЕНЬ ВИДАЮТЬ ГРОШІ,АБО ЧЕРЕЗ СКІЛЬКИ ДНІВ.ГОВОРИТЬСЯ,ЩО ГРОШІ ОБОВ'ЯКОВО БУДУТЬ ВИПЛАЧЕНІ У ВИПАДКУ ,ЯКЩО ПОЗИЧАЛЬНИК ОПЛАТИВ ПОЛОВИНУ ВІД СУМИ КРЕДИТУ ЯКУ ВІН БЕРЕ ТО СПІКА БУДЕ ПЛАТИТИ ШТРАФ.ТОБТО ПРОПЛАТ ПОВИННО БУТИ ДЕКІЛЬКА.ПРИЄМНА ДІВЧИНА-КОНСУЛЬТАН СКАЗАЛА,ЩО ГРОШІ БУДУ ТЬ ЧЕРЕЗ 2 ТИЖДНІ, АЛЕ ІХ НЕ БУЛО,ТЕПЕР СКА
     
  13. Arthur

    Arthur Well-Known Member

    Щось я не до кінця зрозумів. Гроші будуть видаватись, коли ви заплатите половину суми?
    А в якому випадку Кредитна спілка має платити штраф?
    І ще, крім оплати кредиту ви платите якісь внески? Там же здається члени кредитних спілок мають робити спеціальні внески?
     
  14. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    а яка кому різниця що там написано? Схема проста- спілка заманює людей (вельми професійно)- кредити ті люди бачать як вуха без дзеркала, в той же час іде волокита - кредит видають лише родичам і з відмивками- коли піраміда назбиралась проводять процедуру банкрутства. От і все. Дивно що того вже тьма у нас і знаходяться ті хто вірить у безкоштовний сир і що то їх мине.
     
  15. Arthur

    Arthur Well-Known Member

    Ну не всі кредитні спілки займаються лохотроном, є і нормальні.
     
  16. Varvar

    Varvar Well-Known Member

    там вроді киданули вкладників, себто членів-вкладників, а тут членів-позичальників ... потенційних позичальників :)
    Схема як правило така ж як у "Автоплану" (чи як його там), правда автоплан вроді ще працює, як і буде працювати люба така піраміда, поки будуть нові учасники і відповідно збиратимуться внески. Але в один "прекрасний" момент ...
     
    Останнє редагування: 10 лис 2009
  17. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    чесно кажучи, як на мене і схема ідіотська...
    я хочу гроші, я повинен 50% від суми внести їм на рахунок....о_О, тоді вони почнуть думати мене кредитувати.... маразм якийсь....

    Згадався анекдот від НОТОЦО:

    ...Іде галичанин з пилою,а назустріч корчмар.
    -Пане Лейбо,а чи ви бис те мі не зайнєли 1 ґрейцара?
    -Йой ,Івасю,а чом і ні?Та дам ти,але чи ти вернеш го?Даш пилу в заклад?
    Той дав,а корчмар далі:
    -Ну во, на маєш ґрейцара,але вернеш ми назад два...Добре?
    Дав му того ґрейцара,та й каже далі:
    -Слуxай,Iвасю...Та тобі напевно буде тєжко віддавати два ґрейцари за один раз?...То віддай мені одного зараз,а другого віддаш потім...
    Той віддав і думає си:-Г-м-м...Пили нема,грошей нема...Одного грейцара винен єм ще...
    І головне,що все вірно...Бі-i-iзнес-с-c...шляк би то трафив.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. S DIMA

    S DIMA Member

    г г . г г . . ну так . бїзнес є бізнес
     
  19. ivabog

    ivabog New Member

    Вітаю! Ні в якому разі нічого не платіть!!! Я також взяла кредит, сплатила початковий внесок, та протягом 7 днів розірвала угоду. Гроші мені мали повернути за 60 банківських днів-вони минули, і грошей немає і досі. Годують обіцянками - до кінця місяця. Навіть не сумнівайтеся в тому, щоб не платити. Я знаю. людей, котрі платять рік, півроку , а грошей не бачать і досі.
     
  20. soviet

    soviet Well-Known Member

    Цікаво, автора теми заманили низькими відсотками чи гарними консультантами, насправді ця Кредитна спілка в якій ви хочете отримати кредит є мабуть "лохотрон", просто дійсно якось дивно "ти нам принеси грощі а ми тобі їх ж і дамо в кредит та щей % з тебе візьмем.". Нажаль, але я щось думаю, що не бачити Вам ні кредиту вашого, ні ваших грошей.

    Доречі в нас у Львові ніби теж була якась спілка, яка "киданула" вроді "Християнська злагода"
     
а де твій аватар? :)