бізнес ідеї

Тема у розділі 'Економіка, бізнес і фінанси', створена користувачем jo-jo, 14 жов 2010.

 1. Rostk

  Rostk Member

  Хоу відкрити магазинчик домашнього текстилю плюс інтернет магазин. Не знаю тільки з чого почати.
   
 2. Satrem

  Satrem миється в бані

  Як розпочати. Перше - ЩО НЕ ПОТРІБНО РОБИТИ - це відкривати фірму, підприємця, знімати офіс, брати кредит чи позичати гроші тому що у вас супер бізнес ідея.
  Друге - що потрібно зробити - піти найнятися до КОГОСЬ на роботу в ту сферу в якій хочете займатися бізнесом на кілька місяців.
  І після того, як що ви ще впевнені у реальності вашого бізнесу, починаєте працювати в чорну - без офісу тадокументів. І лише коли у вас піденормальний потік коштів - реєструйтесь.
   
  • Подобається Подобається x 1
 3. GlobalAdvisoryServices

  GlobalAdvisoryServices Инвестиционный консалтинг

  Мечты должны осуществляться :) Есть фонд. Можете работать :) Дадим вам зеленую улицу. Интересно? Пишите в личку.
   
 4. KristiRed

  KristiRed Member

  Сейчас один разводняу только! Не кто просто так не даст денег. Чтобы что-то начать нужен стартовый капитал. Если у самого нету идей для бизнеса, то как вариант вложить уже в готовый.
   
 5. ZiggySveta

  ZiggySveta миється в бані

  Как со своим бизнесом так и с готовым, можно прогореть. Если вкладывать во что-то, нужно для начало удостовериться, что это не однодневная пирамида. К примеру на днях читала о солнечных электростанциях. Где четко описано о переходе на солнечную энергию, и какой будет доход с инвестиций.
   
  Останнє редагування модератором: 31 лип 2018
 6. loriazulay

  loriazulay миється в бані

  Все верно, але для того говорять і лохи. В Росії під час чемпіонату дуріли по повній, спортивні прогнозники агітували народи договірними матчами тут, а ватники дружно ходили на це.:haha:
   
  Останнє редагування модератором: 31 лип 2018
 7. dahowka

  dahowka New Member

  З 2003 року займаємось продажем натуральної керамічної черепиці. Це основний продукт. Маємо налагоджені зв'язки з європейськими виробниками. Тобто здійснюємо пряму поставки з заводу виробника до клієнта в будь-яку точку України. В переліку виробників тільки відомі бренди з багаторічним успішним виробництвом. Німеччина, Австрія, Італія, Польща, Угорщина. Шукаємо представників в усіх регіонах України. Цікавить? Контактуйте за телефонами чи електронною адресою.
   
  Останнє редагування модератором: 31 лип 2018
 8. profilansh

  profilansh New Member

  У мене є ідея - зайнятися експортом кукурудзи в країни ЄС. Підкажіть на скільки це взагалі складно і чи можна самостійно займатися експортом як приватна особа?
   
 9. Satrem

  Satrem миється в бані

  Знайдіть фірму яка цим займається,попрацюйте там півроку - зрозумійте які наївні були - скажете дякую, що не влізли в цю фігню
   
 10. Selevanovna

  Selevanovna миється в бані

  Я розпочала свій бізнес на інкубації яєць. Спершу купила інкубатори в інтернет-магазині Наше ранчо Интернет магазин НАШЕ РАНЧО: товары для домашнего хозяйства, потім курей та корм. Покупка інкубаторів і курочок з кормами, окупилась досить швидко. І зараз маю хороший прибуток.
   
 11. mypucm

  mypucm ...

  юридично як приватна особа скоріше за все можна...
  питання ж у тому - наскільки рішуче ви налаштовані, шоб долати перешкоди...
  про які обсяги йдеться і т.д., чому саме кукурудзи
   
 12. mypucm

  mypucm ...

  з розуміння цієї ніші, з пошуку платоспроможних клієнтів
   
 13. Ninoz

  Ninoz миється в бані

  Главное не забудьте позаботиться о том ,чтоб в магазине было комфортно работать персоналу.:blush: Для этого понадобятся хорошо обустроенные уборные со всем не обходимым и место где можно разогреть еду и посидеть покушать. :dance3:Мы всю химию и инвентарь покупает тут Санітарно-гігієнічне обладнання - купити в «Соляріс» и очень довольны качеством,экономичностью и ценой.:) Все кто у нас работал , говорят что так хорошо как в нашем магазине к персоналу больше не где не относятся:pardon:
   
 14. UstinovaEkaterina

  UstinovaEkaterina миється в бані

  Як би знала, сама б відкрила)
   
 15. Tessiko

  Tessiko миється в бані

  А что Вы скажете по поводу такого бизнес плана: взять у производителей каталоги одежды, запостить ее в свой интернет-магазин и при наличии достаточного количества заказов выкупить ее у производителя и отправить всем желающим? Сейчас очень модны в этом году будут снуды www.chia.ua/type/snudy, оптом которые можно очень выгодно купить.

  [​IMG]
   
 16. mypucm

  mypucm ...

  тут викладена ідея, бізнес-план це більш детальний документ...
  вся справа в деталях... над якими комусь треба працювати...
   
 17. Zambeziya

  Zambeziya Member

  Зараз вигідно стоковим одягом торгувати. На нього гарний попит.
   
 18. WELERI

  WELERI Member

  Идея и в самом деле хорошая. Многие модники стильной дизайнерской одежде предпочтение отдают. Вам сток оптом Львов https://stockhouse.in.ua/ тоже предложить может. Тут и качество отличное, и по цене выгодно. Так, что такой бизнес точно прибыльным будет.
   
  Останнє редагування: 19 вер 2018
 19. Satrem

  Satrem миється в бані

   
 20. Satrem

  Satrem миється в бані

  Задайте собі питання - чим мій товар чи послуга особливі що люди мають купувати саме в мене. Якщо ви цього не знайдете - не починайте бізнес
   
а де твій аватар? :)