Біженці у Львові

Тема у розділі 'Життя міста', створена користувачем KARABIN, 27 лип 2014.

  1. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Можна й таку
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Смішно Смішно x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  2. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    Таку навіть краще.Вони олені не догадаються,що там написано:)))
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  3. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    тільки прямим текстом
     
  4. Green belt

    Green belt Well-Known Member

    Біженці бувають різні
    .....львів’янка викрила сім’ю сепаратистів (фото)
    [​IMG]
    Короткий зміст: в узкому мірі було так добре що вони переїхали до Львова. І тепер дівчина що на фото (Юлія Федорова) тут працює фотографом.
    На своїй сторінці вона пише про інцидент (хоча можливо то просто думки "вголос") дуже однозначно :
    [​IMG]
    так типово для вати, сиди собі тихо, співай пісень, будь патріотом і не заважай роздирати твою країну.
    І як вияснилось, авторку викриття вже тероризують фейковими оголошеннями через соцмережі, погрожують і пробують дискредитувати різними методами.
     
    Останнє редагування: 21 чер 2015
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. Finya

    Finya enjoy the silence

    Нічого собі! о_О З її ФБ :
    "Вы пришли ко мне домой с оружием и устроили там то дерьмо! не я вам пришла с оружием,а вы припелись В МОЙ ГОРОД. именно ВЫ!!!! и именно вы скакали на майдане, требуя ЕС,С которого все бегут (нет,представляете,не мы звали РФ к себе,а вы к себе ЕС!). И да, я считаю,что если б такое дерьмо происходило на в вашем городе,вы б точно так же рвали когти".
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    А чому вона не виїхала в Росію? Там добре. Кадировці її захистять.
     
  7. Green belt

    Green belt Well-Known Member

    :facepalm:тобто воно себе вже виправдало ("от якби...то б ви..") і продовжує далі гадити там де живе.
    мала дискусію стосовно цієї ситуації і мені доводили що ці люди будуть змушені асимілюватись з середовищем в якому живуть (а таких постів поменшає). Але я з цим не погоджуюсь, бо люди спочатку хочуть "недодержаву" і радіють любому озброєному "казачку"/наркоману а потім коли бачать що з цього одні збитки то звинувачують ЄС і бажання решти країни жити краще. Як завершальний акорд того маразму - переїзд до ненависних бандерів і обкладання їх фалосами вже безпосередньо у Львові.
     
    Останнє редагування: 30 чер 2015
    • Подобається Подобається x 2
  8. Finya

    Finya enjoy the silence

    Не буде такого.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Forpost

    Forpost Стоїк

    москаль не асимілюється він асимілює і кличе на освоєні території рузькє мір

    Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Как донецкие немножко почистили Львов
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. wlad

    wlad Well-Known Member

    Знаєте,то не зовсім так. Можливо, росіяни мало асимілюються, але їхні діти таки асимілюються. Так само і з переселенцями із АТО, все одно їхні діти ходитимуть в наші українські школи, спілкуватимуться з україномовними ровесниками, і поступово стануть українцями.... Вдома - російська, але на людях таки українська. Ну і недарма Папа Вмив ноги емігрантам... І багато в УГКЦ потягнуться
     
    Останнє редагування: 26 бер 2016
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  12. Mykola Frankiv

    Mykola Frankiv New Member

    Увага, львів'яни! У нашому місті живе сепаратистка і пособниця бойовиків Томазова Марина, біженка з Макіївки Донецькоїобласті. Подивіться що ця тварюка публікує на своїй сторінці в Фейсбуці, знущання над українськими вояками, ненависть донашої мови, закликає "Руцький світ" до Львова! Знайти і покарати її !!!


    View: https://www.facebook.com/igor.petrychenko/posts/867324743370193?match=0LzQsNGA0LjQvdCwINGC0L7QvNCw0LfQvtCy0LA%3D


    Україна та Нація - ПОНАД УСЕ Public Group | Facebook

    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. Redroid

    Redroid Active Member

    • Інформативно Інформативно x 1
  14. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Марина Томазова
    Yesterday at 3:33pm ·
    Вона останніх пів місяця скаржиться що відкривають фальшиві профілі на її ім'я. Тому не впевнений що там було а чого не було. Хай СБУ розбирається.
     
  15. Redroid

    Redroid Active Member

    ну тут тільки два можливі варіанти, або то все фейк, або треба терміново лікувати..
     
а де твій аватар? :)