Безкоштовні поради з ремонту холодильників

Тема у розділі 'Електроніка', створена користувачем Aldo, 3 сер 2011.

 1. ремонт АЕГ

  у мене холодильник аег но фрост морозилка морозить а холодильник тільки 9 градусів
   
 2. Aldo

  Aldo Well-Known Member

  Які цикли роботи мотор-компресора? Скільки часу працює мотор-компресор і на скільки хвилин вимикається?
   
 3. Холодильник Індезіт с 240G. не працює морозильна камера. горить червоний індикатор. при виключені камери і новому включеннні чути що починає працювати компресор (підозрюю що власне морозилки) 5-6 сек виключається. який може бути діагноз ? і де що можна "помацати". Верхня частина працює норм.
   
 4. Aldo

  Aldo Well-Known Member

  У Вас холодильник з двома компресорами та електромеханічним управлінням. Червоний індикатор горить, оскільки в морозильній камері не досягнуто необхідної низької (мінусової) температури. Спробуйте відключити компресор (мотор) холодильного відділення за допомогою термостата, що регулює температуру в холодильному відділенні. Після цього, потрібно увімкнути холодильник.
  Якщо компресор морозильної камери знову виключиться через 5-6 секунд, відповідно справа в ньому. Провести повноцінну діагностику компресора морозильної камери рекомендуємо замовити в майстерні, що проводить ремонт холодильників у Львові. Але якщо вмієте користуватись мультиметром та зможете самостійно провести заміри опору пускової та робочої обмотки статора, тоді вимкніть холодильник повністю з електричної мережі та зніміть спочатку кришку пускового реле, а потім безпосередньо реле компресора зніміть. Якщо вдасться це зробити, далі розкажемо, як провести потрібні заміри та визначити цілісність обмотки статора компресора холодильника.
   
 5. Kapilviv

  Kapilviv Active Member

  Дрброго дня. Холодильна камера ( на зразок тої, які є у прод магазинах під морозиво) не вимикається компресор, тобто працює без зупинки. Трубка від компресора покрилася товстим шаром снігу. Сталося цієї зими. Тримаємо її на вулиці. У чому проблема? Дякую.
   
 6. Aldo

  Aldo Well-Known Member

  Це не холодильна камера, а звичайний морозильний лар.
  Дана поломка може виникнути у слідуючих випадках.
  1. Якщо недавно його ремонтували, тоді Вам його просто перезаправили, тобто газу в системі більше, ніж потрібно по нормі.
  2. Поломка термостата або електронного датчика, залежить від того, яке управління - механічне чи електронне.
  Ви не вказали марку та модель морозильної камери, але зазвичай, виробник забороняє установку даного приладу в місцях недостатньо захищених від погодних умов або занадто холодних приміщеннях, таких як гараж і т.д. Морозильний лар рекомендується використовувати в приміщеннях з температурою не нижче +12 С.
  3. Загрузили одночасно, а не поступово - велику кількіть теплих продуктів.
  До виклику майстра, рекомендуємо періодично вимикати морозильний лар, щоб остаточно не зіпсувати мотор компрессор. Якщо немає такої можливості, тоді встановіть вентилятор (кулер) безпосередньо біля компресора для його охолодження.
  Як в першому, так і в другому випадках необхідно викликати майстра.
  P.S. Спробуйте поставити регулятор температури на менше ділення та перевірте щільність прилягання дверей на морозильній камері.
   
 7. Lambada

  Lambada Member

  Підкажіть, який холодильник вибрати.
  Потрібно замінити Samsung no frost, висота 170 на інший.
  Оскільки полетів No frost, готова замінити на крапельний чи інший. Суть - щоби довше послужив.
  Порадьте холодильник, який хоч 10 років попрацює без ремонту.
   
 8. Aldo

  Aldo Well-Known Member

  Якщо проблеми лише з системою відтавання холодильника Samsung, тоді думаю краще звернутись в майстерню, ремонт буде дешевше, ніж покупка нового холодильника. Крім того, якщо є результати діагностики, відповідно можете знайти за партномером (артикулом) запчастини холодильника Samsung та встановити самостійно або запросити майстра. Це буде ще дешевше. Увага! Дешевше буде лише у тому разі, якщо знаєте як встановити та дотримуєтесь техніки безпеки.
  Проте, якщо Вас переконувати у доцільності ремонту немає сенсу, тоді зверніть увагу на холодильники Атлант з механічним управлінням, на два компресора та розміщенням морозильної камери внизу. Наприклад 60-ї серії. Зазвичай, основна проблема даних холодильників - тріскає пластик ящиків морозильної камери (основне акуратно користуватись та не перевантажувати). Якщо значних перепадів напруги в електричній мережі не буде - думаю років сім, без втручання майстра, попрацює.
  Якщо цікавить стокова побутова техніка, у Львові є непоганий магазин Техномікс-Плюс, можете поцікавитись у них, відносно холодильника.
   
  Останнє редагування: 7 тра 2014
 9. Tatiana Lev

  Tatiana Lev Well-Known Member

  Купили б.у. Норд 214. Хотіла бабці на село. Сусід допомагав зносити і авторитетно наполіг покласти в багажник машини холодильник дверима донизу і так його запхали. Все відбулося швидко і без обговорення. Дорога не з найкращих-і 60 км. По приїзді після включення лампа горить чи світиться. Холодильник включає роботу і за 2-3 сек виключається. Після прочитаного тут щодо перевозки---розумію, що помилки страшні. Чи варто ше думати, що ще реле чи регулятор замінювати( як варіант) чи везти знову до Львова міняти компресор чи однозначно викинути (чи як комору використовувати) після такого знущання. Дякую.
   
 10. Aldo

  Aldo Well-Known Member

  Після транспортування, дайте холодильнику постояти 2-4 години, можливо масло з компресора перелилось в систему холодильного агрегату.
  Перед підключенням холодильника перевірте напругу в електричній мережі.
  Після перевірки напруги включіть холодильник, якщо буде вмикатись на декілька секунд, потрібно буде перевірити компресор напряму.
  Якщо до перевезення холодильник нормально працював, тоді ймовірна поломка: 10% реле; 90% компресор.
  В будь-якому разі без детальної діагностики компресора: (заміряти опір пускової та робочої обмотки статора, пусковий та робочий ток, пробиття на корпус) важко остаточно сказати.
   
  • Подобається Подобається x 1
 11. Tatiana Lev

  Tatiana Lev Well-Known Member

  Включали. Далі те саме. Ще "гріють мене" тих 10 % щодо реле. Дякую.
   
 12. Kapilviv

  Kapilviv Active Member

  uploadfromtaptalk1403605336286.jpg Добрий день. Потрібно ось таке реле або термотрубку до нього. У мого ця трубка втратила герметичність. Не підкажете де купити? Прикріпив фото.
   
 13. Aldo

  Aldo Well-Known Member

  Це звичайний термостат, на фото не видно напису зі сторони виводів.
  Але враховуючи зовнішній вигляд можна сказати, що це Т-133 (якщо був встановлений на холодильну камеру) або Т-145 (якщо був встановлений на морозильну камеру). Якщо був встановлений в однокамерний холодильник з невеличкою морозилкою, тоді Т-112.
  Якщо є можливість, зробіть фото з торця (там де виходять клеми) та вкажіть марку та модель холодильника.
  Придбати можна в майстерні, що здійснює ремонт холодильників у Львові, думаю ціна буде від 45 грн. (китайський) до 75 грн.
  Не думаю, що ціни у прямих постачальників запчастин до холодильників будуть меншими, ніж в майстерні.
   
 14. Kapilviv

  Kapilviv Active Member

  [​IMG]
  Таки так, це 145 модифікація. Завтра задзвоню та поїду і куплю. Дякую, ви молодець ;)
   
 15. Kapilviv

  Kapilviv Active Member

  Ще підкажіть будь ласка по елементах управління, тобто що це за перемикачі і індикатори. Одразу скажу що я думав що перемикач це ввімкнення/вимкнення камери, але це не так, бо він не завжди спрацьовує. То буває вимикає двигун то взагалі ніяк на перемикання не реагує. Індикатор логічно припустити що показує про роботу холокамери, але знову ж таки це зовсім не так. Коротче цікавить, що і до чого. Дякую. Термостат взяв за вашим посиланням.
  Прикріпив фото [​IMG]
   
 16. Aldo

  Aldo Well-Known Member

  Червоний індикатор сигналізує про підвищену температуру, тобто при першому включенні він буде горіти, доки температура в морозильній камері не досягне орієнтовно (-14 С), тоді погасне. При цьому компресор буде далі працювати, доки температура в морозильній камері не понизиться щонайменше до (-18 С).
  Щодо перемикача - він активую функцію "суперзаморозка". Зазвичай дану функцію активують, коли тільки поклали продукти в морозильну камеру і вони недостатньо охолоджені. Рекомендований час активації даного режиму не більше 2-4 годин.
  Краще не використовувати режим "суперзаморозка" у літній період, оскільки може перегріватись компресор. Якщо дуже потрібно, можете встановити додатково вентилятор біля компресора, що забезпечить охолодження. Але ще раз повторюсь, краще не використовувати режим "суперзаморозка" у літній період.
  Коли встановлювали новий термостат - не забули кембрик (пластикову трубку) зняти з старого та надіти на новий термостат?
   
 17. Маю морозильну камеру Норд в якій зламався перемикач вмикання/вимикання режиму заморожування. Періодично він стає в положення заморожування і морозилка постійно працює. На який вимикач можна замінити несправний . Фото нижче
  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]


  [​IMG]

  вид зверху
  [​IMG]
  вид знизу
  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
  Зламана частина
  [​IMG]

  [​IMG]


  [​IMG]

  1- Білий провід
  2- Синій (заходить на контакт №6 з контакту №6 іде далі з білим)
  3- Коричневий (один іде з білим, один заходить на контакт №4)
  5 – Чорний іде далі з білим синім коричневим
  Буду вдячний за допомогу.
   
 18. Aldo

  Aldo Well-Known Member

  Хороша морозильна камера, напевно краще з того, що зробив Норд. Як правило, слабке місце випарник, але якщо надійно запаковувати продукти, можна уникнути корозії випарника.
  Проте, Ваш випадок доводить, що перемикач режиму заморожування, теж може зламатись. Хоча не рекомендується використовувати даний режим в літній період, без додаткового охолодження компресора.
  Як на мене, у Вас є два методи вирішення даної проблеми.
  Перший відносно дешевий, але потрібно буде назавжди відмовитись від режиму швидкого заморожування. Для цього потрібно визначити електричну схему морозильної камери (який провід йде з компресора на термостат та заходить на перемикач, індикатори і лампочку). Коли схема буде перед Вами, тоді можна визначити провід, який потрібно відключити, тобто потрібно "погратися" з схемою.
  Другий, полягає в покупці такого самого перемикача, проте потребує фінансових затрат. Якщо влаштує б/у перемикач, можете знайти його на сайті Технобарахолка в розділі "запчастини бу для холодильників". Але якщо потрібен новий перемикач з заводу, тоді доведеться почекати закінчення АТО в Донецьку.
  Нажаль, інших варіантів не бачу.
   
 19. Aldo

  Aldo Well-Known Member

  З перемикачем щось вийшло, чи вирішили схему переробити?
   
 20. Vladmaister

  Vladmaister Member

  Ремонт Холодильників Львів (098)150-25-25. Ремонт Холодильників у Львові без посередників та диспетчерів. Ви телефонуєте безпосередньо до майстра, який спеціалізується на Ремонті холодильників,морозильних камер та ін. Майстер надає послуги з Ремонту Холодильників у Львові та області будь-якої складності , таких марок як: Samsung,LG,Electrolux,Zanussi,AEG, Bosch,Miele,Philips,Siltal,Gorenje,Hansa,Kaiser , Ariston,Indesit,Candy,Ardо,Whirlpool, Siemens,Минск,Норд,Днепр,Атлант та інші. і ін. Викликати майстра на Ремонт Холодильника можна у будь-який район міста Львів.Майстер виїжджає оперативно,у зручний для вас час.Гарантія на виконану роботу 1 рік. наш сайт. http://maister-pralok.ucoz.ua Тел.(098)150-25-25,(093)429-19-89,(095)444-60-07. Без Вихідних!!!
  Веб-сайт:http://maister-pralok.ucoz.ua[​IMG]
   
  • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)