Батьки і діти

Тема у розділі 'Діти', створена користувачем Good++++, 27 січ 2009.

  1. Forpost

    Forpost Стоїк

    даешь дефеминизацию воспитательного процесса мальчиков!!!!!!!!!!!!
     
  2. Forpost

    Forpost Стоїк

    индиго?(без подколки) я с Божьей помощью со своим 14- летним справился, думаю большое значение(ПОЗИТИВНОЕ) в его самоутверждении оказало абсолютное отсутствие женщин в доме(щоб и духом их не пахло)
     
  3. Glenmorangie

    Glenmorangie moonlight

    кум ваш пан Дункан, сказал бы вам :rolleyes:индиго нет
     
  4. Forpost

    Forpost Стоїк

  5. Glenmorangie

    Glenmorangie moonlight

    [OFFTOP]это вы ему скажите, мне он не поверил[/OFFTOP]
     
  6. BlackCat

    BlackCat Well-Known Member

    ДЕСЯТЬ ЗАПОВЕДЕЙ ДЛЯ РОДИТЕЛЕЙ

    1. Не жди, что твой ребенок будет таким, как ты или таким, как ты хочешь. Помоги ему стать не тобой, а собой.
    2. Не требуй от ребенка платы за все, что ты для него сделал. Ты дал ему жизнь, как он может отблагодарить тебя? Он даст жизнь другому, тот - третьему, и это необратимый закон благодарности.
    3. Не вымещай на ребенке свои обиды, чтобы в старости не есть горький хлеб. Ибо что посеешь, то и взойдет.
    4. Не относись к его проблемам свысока. Жизнь дана каждому по силам и, будь уверен, ему она тяжела не меньше, чем тебе, а может быть и больше, поскольку у него нет опыта.
    5. Не унижай!
    6. Не забывай, что самые важные встречи человека - это его встречи с детьми. Обращай больше внимания на них - мы никогда не можем знать, кого мы встречаем в ребенке.
    7. Не мучь себя, если не можешь сделать что-то для своего ребенка. Мучь, если можешь - но не делаешь. Помни, для ребенка сделано недостаточно, если не сделано все.
    8. Ребенок - это не тиран, который завладевает всей твоей жизнью, не только плод плоти и крови. Это та драгоценная чаша, которую Жизнь дала тебе на хранение и развитие в нем творческого огня. Это раскрепощенная любовь матери и отца, у которых будет расти не «наш», «свой» ребенок, но душа, данная на хранение.
    9. Умей любить чужого ребенка. Никогда не делай чужому то, что не хотел бы, чтобы делали твоему.
    10. Люби своего ребенка любым - неталантливым, неудачливым, взрослым. Общаясь с ним - радуйся, потому что ребенок - это праздник, который пока с тобой.

    Януш КОРЧАК, выдающийся польский педагог, писатель, врач и общественный деятель
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  7. mavka

    mavka Well-Known Member

    а чому тільки хлопчиків ? :)
    дитя сьогодні розказує (зауважу, що є одна річ в американських школах, яка страшно мені подобається - спостерігаю приблизно 50% вчителів-мужчин ) :
    " Зранку в нас була математика й всі були якісь неохочі, неуважні, тихі. Містеру Марлову це не сподобалось. Він нас гуськом вишикував як були вдягнені на уроці, без верхнього одягу (на вулиці зранку було, між іншим, + 5 С ) і ми вибігли за ним надвір. Пробігли п"ять кругів навколо майданчика й повернулись на урок. Всі дуже сміялися".

    .... сподіваюсь, він знав, що робив, у нього своїх п"ятеро діток. не знаю, як інші молодші школярі були вбрані, моє хоч светрика мало...

    ... мені це нагадало історію нашої родини. мій батько новонародженого братика на мороз виставляв загартовуватись, поки той не заробив запалення легенів.

    .... а вчора - який збіг ! - наша вчителька музики про ученицю сербку розповідала. раз в тиждень їхній батько теж усіх своїх чотирьох дітей організовує спати на відкритій веранді в спальниках при будь-якій погоді , навіть в заморозки.

    ...та й в українських традиція так і було - віддавати хлопця на виховання до дядька, - Торро, я тут у Вас в групі підтримки :girl_dance:
     
  8. tanna

    tanna Дуже важлива персона

    Жах який. Так це і є реальні приклади дефемінізації чи я щось не так зрозуміла? :scratch_one-s_head:
     
  9. mavka

    mavka Well-Known Member

    ооооо, !, і це ще не всі ! :) шкода, Торро втік, думаю, в нього таких історій повнісінько.
     
  10. Lehan

    Lehan Member

    Доньці пів рочки, почали різатися зубки, я вешаюсь від постійного крику )) Не розумію як жінка її заспокоює, я беру ее на руки, а вона ще більше кричить.
     
  11. Forpost

    Forpost Стоїк

    Torro ту, і г"історій у мене для вас є

    ---------- Додано в 08:27 ---------- Попередній допис був написаний в 08:22 ----------

    Да.... прочитав тему... які гіганти рашіш на ЛФ дописували! ізмельчал форумний народєц
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    Дівчита, хто там має доступ на "Дівочі посиденьки"?
    Там панянка Маряна Маль питання задала, як можна визначити місцезнаходження за номером телефону. Перекиньте відповідь, якщо цікаво.
    Сам користувався.
    В простих телефонах налаштовується "Маячок" в Київстарі і "Дитина під наглядом" в МТС. Коштувала 20 грн помісячно по 2 запити на день, або щоразовий запит по 2 грн. Визначає місце в радіусі 200-300 метрів (вказує вулицю і приблизний номер будинку).
    Для налаштування послуги потрібно мати доступ до обох телефонів, з якого будуть іти запити, і на який будуть іти запити щоб дозволити перший раз. Для зняття послуги тільки до телефона, з якого ідуть запити. В умовах було сказано, що на телефон, який шукають, будуть приходити СМС після кожного запиту, але насправді не приходили.
    Варіант 2)
    Купити смартфон з ЖПС (GPS) давачем (не з А-ЖПС(A-GPS)) і включити доступ до інтернету!!! Є програмка (не пригадаю як називається, але дистрибутиви мав вдома, при потребі можу подивитись) яка дозволяє визначити місце з точністю до 5 метрів. Платна, на пів року або на рік і більше. Виходило тоді 2 убитих єноти помісячно. Дають на пробу 2-3 дні безкоштовних. Трабл тільки в тому, що смарт має бути постійно підключеним до НЕТу, або місце визначиться тільки тоді, коли дитина підєднається до ВіФі(WiFi) )) десь в кафе.
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Я щось подібне побачив у своєму смартфоні, там є розділ "безпека" і там давало ніби, можливість слідкувати за носієм телефону.
    Тре буде спробувати.
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    ну так, ваші вже до виданє, тре пильнувати.. :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    То я зроблю для себе, щоб орієнтуватися на Сихові...
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Kuzma

    Kuzma Member

    Непонимание детей и родителей появляется, когда родители забывают себя в детстве. Стараюсь не забывать, как прогуливал уроки, включал громко музыку, пробовал курить и все остальное. Это помогает в общении с дочкой.
     
  17. Тетяна Денис

    Тетяна Денис Active Member

    Особливо важко з підлітком, іноді розмова може перерости в баталію, а дім стає полем бою. Щоб не втратити стосунки з дитиною важливо, щоб її виховувала не "вулиця", а батьки.
    Ось декілька дуже практичний і дієвих порад:

    1Старайтеся вести невимушені розмови. Робіть це за неформальних обставин. Нагодою порозмовляти — може бути коли ви їдете разом у машині і дитина сидить поряд з вами, а не навпроти вас.

    2 Слухайте і виявляйте поступливість. Уважно слухайте і не переривайте сина або дочку. Так ви зрозумієте суть проблеми. Якщо будете наполягати на суворому дотриманні правил, підліток шукатиме лазівок. «Саме тоді діти починають вести подвійне життя, та починають говорити те що від них хочуть почути.

    3 Не втрачайте самовладання.
    «Лагідна відповідь гнів відвертає» записано в Біблії.
    Постарайтеся не обурюватись, натомість покажіть, що ви розумієте почуття вашої дитини. Наприклад, замість слів: «Тут нема чим перейматися!» — ви могли б сказати: «Я розумію, як сильно тебе це непокоїть».
     
  18. Sphynx

    Sphynx Well-Known Member

    о, одвічне питання батьків і дітей... напевно більша частина моєї натури і характеру сформована ставленням до мене моїх батьків. Є речі, які закарбовані в мене в голові з раннього дитинства - вони основа моїх комплексів, переконань і звичок... навіть в своїх стосунках з чоловіком відчуваю вплив якихось дитячих переживань, брак уваги від тата, забагато уваги від мами, виховання у строгості в одних питаннях і абсолютній волі у інших....

    Колись я думала: "головне не бути такою як мама у вихованні своїх дітей", а зараз розумію, що не потрібно робити щось навпаки, а просто взяти найкраще, робити найгірше, знайти баланс для себе і для оточуючих
     
  19. Olenall

    Olenall миється в бані

    багато, хто розуміє що треба згадати себе в дитинстві, але не заставляти робити те що сам хотів
    Це їх життя, вибір, а ми поруч ( це головне!
     
  20. Natti

    Natti миється в бані

    Я згодна! Це досвід,і його потрібно доповнювати та удосконалювати. Адже часи змінюються, і що раніше було заборонено,зараз це норма.Потрібно це враховувати.
     
а де твій аватар? :)