Балкони: ремонт, засклення

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Peri, 25 сер 2011.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
 1. Romko

  Romko Дуже важлива персона

  Як хочеш мати де тримати взимі бараболю і прочі закрутки,то став металопластик.
  Обший то пінопластом,оббий вагонкою,повісь яку картінку і буде в тебе не балкон,а комната хохохо

  Зроби си під вікном карнізик,семе на 10,будеш мала де ставити кавусю,альбо розмаїті вазонки.
  А головне - як закриєш - не продує і не чути вночі викриків хомосапієнсів,що наликалисі огнєннов води.
   
  • Подобається Подобається x 5
 2. mrochkizm

  mrochkizm Безсмертне поні Команда форуму

  Ми плануємо склити лоджію 6*1 м, наразі вирішили ставити алюмінієву конструкцію, бо сторона і так сонячна, аж дуже, плюс в кімнатах металопластикові вікна стоять, то додаткового теплозбереження абсолютно не потрібно - ми і так всю зиму з відкритими вікнами спали.
  На підлогу я хочу плитку, чоловік більше схиляється до ламінатів-лінолеумів, оббити з боку вулиці вагонкою, з боку кімнат дати обшивку дошками, встановити відкидний столик, в кінці зробити шафу-кладовку невеличку.
  І то всьо ще треба встигнути до холодів :)
   
  • Подобається Подобається x 2
 3. Romko

  Romko Дуже важлива персона

  Маєш мудрого чоловіка.
   
  • Подобається Подобається x 1
 4. KARABIN

  KARABIN ukropenFuhrer

  Н.Ю. в мене плани як в гітлера, аж страшно писати... :)))
  профіль Aluplast, 3 камерний, бо на нашу 2 кліматичну зону якраз фатає, склопакети звичайні, виглядає так

  [​IMG]

  заплатив 3300+200 за то шо хлопці збили тоті злополучні вуха
  тепер думаю над внутрішнім дизайном
  був в "новій лінії" бачив гіпсовий декор (є різний) від 52 грн за 0,4 квадрата, вмене приблизно 9 квадратів вертикальної площі виходить
  "вагонку" не хочу, занадто банально

  замовляв в знайомого, бо на "хвірмі" сказали шо така конструкція коштУє 3900 без встановлення і то тре робити з двох частин
   
  Останнє редагування: 2 вер 2013
  • Подобається Подобається x 2
 5. Іспанка

  Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

  А то що за біда така? Бо я думала вагонкою оббивати (але то ще треба перекричати маму, бо вона хоче "тіко поштукатурити і наклеїти шпалери", а я проти, бо треба балкон утеплити).
  І таки схиляюся більше, щоб ставити
  бо
  і шкварить там сонце немилосердно.
   
  • Подобається Подобається x 1
 6. Romko

  Romko Дуже важлива персона

  А взимі шо засьпіваєш?
  Май на увазі,Гольфстрім тепер тутка не тече,а де-інде...:morning1:
   
  • Подобається Подобається x 2
 7. KARABIN

  KARABIN ukropenFuhrer

  то тре видіти на власні вока, красота ше та... :))) будете мали троха чісу на тижни, задзвоніт, я вам покажу

  в мене якраз теж південний бік і я чось не хочу люмінію
   
 8. Іспанка

  Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

  Я щось взагалі впала в грусть -печаль з тим балконом. Буду ще вчити матчасть при нагоді:)
   
  • Подобається Подобається x 1
 9. KARABIN

  KARABIN ukropenFuhrer

  Н.Ю, не можна робити шось махрапом, особливо коли хочеш шоб воно виґлядало гарно :) коли йдем по будівельних маркетах?
   
 10. Іспанка

  Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

  Карабіне, от мене смущає момент того, що влітку на балконі можна буде вдуситися, нє? Примітка - то батьківська спальня, там стоїть старе, але добротне дерев"яне вікно.
  То тяжке питання, в світлі моєї завантаженості, але щось будем думати:)
   
 11. rfavorit

  rfavorit Member

  [​IMG][​IMG]

  ---------- Додано в 22:39 ---------- Попередній допис був написаний в 22:29 ----------

  алюмінієва розсувна система на балкон. стоїть вже десь 7 років. жодних претензій на відміну від класичних вікон, які тяжчі набагато і фурнітура в них за стільки років часто не витримує, сусід минулої зими тиждень вимітав сніг з балкону бо вікно після відкривання злетіло з якоїсь там деталі і не закрилося поки не прийшли майстри з новою .правда класичні пакети тепліші:)
   
  • Подобається Подобається x 1
 12. ocelot145

  ocelot145 New Member

  Я когда себе делал ремонт на балконе, то начинал с демонтажа старых окон, затем демонтаж перил. Вместо них уже устанавливалась новая перегородка, она и красивее и надежнее. Окно с дверью из комнаты на балкон тоже пришлось демонтировать, далее были установлено одно большое окно без форточек и дверь, которая ещё и могла выполнять функцию форточки, по аналогии с обычными окнами из пвх. На балконе окна ставились уже раздвижные, внутреннюю часть огородил панелями из пвх, что бы не было видно внутренней стороны перил. Достаточно уютненький балкон получился.
   
 13. TurnFantasyOn

  TurnFantasyOn New Member

  Вообще-то сначала ставь батарею. Тепло - оно же из-ниоткуда не берется. Нужен источник тепла.

  ---------- Додано в 16:12 ---------- Попередній допис був написаний в 16:08 ----------

  Я у себя на окна наклеил американскую теплоотражающую пленку. Отражает где-то 60-70% солнечного тепла. Правда, удовольствие недешевое. Могу выложить фото.
   
 14. ГаЛоЧкА

  ГаЛоЧкА мандрівниця-рукодільниця

  а я от хочу утеплити балкон і зняти вікна з кухні. хтось таке робив? поділіться досвідом... Саме балкон, не лоджію, він в нас малесенький, а на кухні місця вічно бракне .. от думаю чи вдасться..
   
 15. VasMT

  VasMT Дуже важлива персона

  З балконом важче, але реально. Основне питання, яка плита під балконом. По СНіПу максимальна нагрузка на край балкона триста кеге на метер погонний, але допустима сто з копійками. А далі калькулятор в руки і рахувати. Вага віконного блоку, вага пінобетону десятки, вага оздоблення, вага плитки, вага батареї опалення з теплоносієм, вага меблів...
  Крім того треба втеплювати підлогу і стелю, вести труби опалення, електрику...
  Менінгіту буде...
   
 16. yulakartofel

  yulakartofel New Member

  Я думаю, що можливо приєдати балкон до кухні і не обовязково вести труби і ставивити нові батареї, можна посилити батареї на кухні. Моя знайома таке собі зробила і вийшло всьо чики-пики. Тим більше, якщо кухня маленька і балкон також. На вигляд вийшло дуже нічого як обіцяли майстри. До речі дуже хороші, ми їх знайшли по неті- http://balkonu.lviv.ua/sklinnya-balkonu.ua , думаю може й вам щось таке зроблять.
   
 17. Joll

  Joll Well-Known Member

  В тему балконів та естетики їхнього вигляду.

  Прочитала сьогодні пост одного юзера із цього форуму про балкони: http://alex-shutyuk.livejournal.com/221890.html

  Більшість балконів із посту знято у нашому районі – вгадуються вулиці Міхновських, Мудрого, Золота (оцей гарний прозорий балкон в кінці посту якраз із вулиці Золотої), а також у більш віддалених вулицях – район Виговського, Караджича.

  В тему, як уродують задумки власників тільки що збудовані будинки – отака «краса» була мною помічена у нас на пл. Святослава 5:

  [​IMG]

  А це взагалі ахтунг – люди, що все життя прожили, скажімо, у хрущовці, особливості свого побуту переносять і у нові оселі (причому ОСББ, здається, дозволу на таке оформлення балконів не давало):
  [​IMG]

  І це ще тільки початок (причому я вже не говорю про внутрішні перетрубації, на які теж ніхто дозволу не давав, як от неконтрольований перенос газових котлів, валяння стін тощо).
   
  Останнє редагування: 28 жов 2014
  • Подобається Подобається x 2
 18. denverod1

  denverod1 Well-Known Member

  треба приймати закони які б регулювали питання фасадів будинків, домовлятись на рівні осбб ніхто не хоче, кожен вважає що моя хата з краю
   
  • Подобається Подобається x 1
 19. mrochkizm

  mrochkizm Безсмертне поні Команда форуму

  Повністю підтримую. Неможливо дивитися, як паскудять красиві нові будинку (про стару "вторинку" мовчу, бо вони вже давно спаскуджені).
   
 20. Joll

  Joll Well-Known Member

  Загалом у нашому випадку в ситуації винен забудовник («Ріел») – для чого було віддавати людям ключі кілька місяців тому, якщо на той момент будинок не був підключений до комунікацій? В результаті перед здачею будинку майбутні мешканці у своїх квартирах такого понароблювали, що у голови ОСББ волосся дибки вставало – той котел переніс, той труби, той всі стіни поваляв, той вікно наполовину замурував, той балкон аля-хрущовка переробив і т.п. І тепер позбирай усіх тих мешканців із ключами, щоб вони квартири для газовиків, водоканальщиків та світловиків відкрили; а у тих, в свою чергу, теж шок від «інноваційних рішень» майбутніх мешканців. Так і виникають затримки та відкладаються підключення до комунікацій (а зима-то на носі). Народ у нас здебільшого темний (це на просторах Інтернету всі мудрі і досвідчені) і звик десятками років чинити все на власний розсуд, не бажаючи нести відповідальність за свої, здавалось би, неправильні дії («моя хата скраю»). А у офісі забудовника теж всі як відморожені ходять – здавалось би, нормальна фірма, а от щоб організувати грамотно процес передачі житла власникам, так на це професіоналізму не вистачає.

  Спостерігаю за іншими гілками – ось у «Добрій оселі» правильно роблять, що ключі до підключення комунікацій не дають – страхуються: от здастся весь будинок, опломбуються всі лічильники, запустяться комунікації – от тоді, будь-ласка, і запускайте своїх майстрів і робіть, що хочете. Як на мене, хай краще будинок пізніше здасться у експлуатацію, без видимих огріхів у будівництві та спішки, але вже із підключеними комунікаціями. А то, як показує сумна практика такого «менеджменту», і в незданому офіційно будинку можна жити, зробивши ремонт та заселившись, якщо є світло, вода і газ, а от у зданому, та без всього цього – шиш.
   
а де твій аватар? :)