АвтоОффтоп

Тема у розділі 'Про авто', створена користувачем Капітан, 8 бер 2008.

  1. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: АвтоОффтоп

    а ту зад, а де перед?
     
  2. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: АвтоОффтоп

    ммммммммм.... це і є перед.
     
  3. Patrick

    Patrick Well-Known Member

    Відповідь: АвтоОффтоп

    Канада , зараз більш популярніша для еміграції.Економіка тут краща , людина більше соціально захищена і спокійніше тут.
    За остнній 07р., тільки в одну Альберту з США переїхало 50 тис.+ чоловік.
    Всі "наші бувші" з Ізрайлю стараються сюда переїхати.А євреї мають нюх на там де краще.
    ....але це так до слова прийшло.

    І щоб не оффтопити найпопулярніші авта серед молоді:

    - Honda Civic
    - Subaru Impreza (WRX модель бажано)
    - VW Jetta / GTI / New Rabbit ( тюнінгові моделі на чорних дисках , низька посадка , велика вихлопна з тяжким звуком і з китайськими ієрогліфами-надписами на дверях)
    - Mitsubishi Lancer ( але тільки новий 08р. модель, він виглядає кул і зроблений так , щоб омолодити покупця.Попередні моделі - недуже)
    - Сhevrolet cobalt SS

    Нова Toyota Corolla / Matrix 09p.теж надіється омолодити покупця і зробили редезайн моделей.Як зовнішній. Так і внутрішній - збільшили мотор з 1,8 до 2,4 і це дає 160к.с..Для скорішого розгону з місця замінили timing chain(ланцух) на tim. belt(ремінь) - соррі , но я не знаю як ці речі в моторі наз.по українськи.
    А раніше ці моделі Тойоти були наулюбленіші авта для бабуль - пенсіонерок.Які з місця не рвуть і хочуть мати надійні прості авта.

    Молоді люди які вже закінчили університет/колледж і дістали непогану роботу i ще не жонаті , то це - Lexus IS 250 (дешева порівняно з іншими Лексусами спортивна модель.)
    - Acura TSX
    - BMW M3
    - Audi A4

    Є популярні також старі з 80х американські моделі - Олдсмобіля , Шеві Каппріз.Але це має бути абсолютно відновлено-перероблена модель.Низько опущена , круті диски etc ...і обовязково велике стерео-Subwoofer , який займає весь багажник.
     
  4. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Відповідь: АвтоОффтоп

    Ланцюг або ремінь ГРМ - газорозподільчого механізму.

    Розповідала одна "відносно мажорна" дівчина з Чернігова. Приїздили до її батька голандці, кажуть - в усій Голандії не набереться стільки Лексусів, скільки ми побачили за один день в Києві.
    О, і в Чернігові є Лексуси ? Вам що нема куди гроші подіти ?
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Відповідь: АвтоОффтоп

    Охоче вірю. Менталітет такий, і ніц з тим не зробиш. Ну не розуміють там більшість людей, якщо ти не дутий міліонер-футболіст, а зі статками навіть вище середнього - для чого переплачувати, як кум казав, за "понти казлячі"?! То не так як мій колєґа у Львові: дома на підлозі спить і ремонт зробити не годен - але мерсюк має бути, і обов"язково з "дісками".
    Також є різниця між північним і південним характерами. В Італії мажорних машин більше, ніж на півночі, хоча країна конкретно бідніша.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Patrick

    Patrick Well-Known Member

    Відповідь: АвтоОффтоп

    Борисе , але Лексуси є різні.
    IS 250 Ви вкладаєтеся в $32 000 легко. А це абсолютно цілком доступна ціна для молодих спеціалістів - лікарів , інженерів , etc.Та і повар , електрик чи механік собі це теж можуть позволити нічим не жертвуючи. Цих авт на вулицях є дуже багато за рахунок доступної ціни і політики Тойоти ( Лексус є її філіал ), що зробила 0,9% фінансування авта при $0 першого внеску .
    Дорогі моделі починаються з GS 350 i т.д. А найдорожчий це гібрид (електрика + бензин ) - LS600h L.

    А що до відношення зарплати до споживання то я - за баланс.За баланс у всьому.
    Тут бачив різних людей .
    В нас на роботі є хлопчина ( ще вітер в голові ) Компютерне і телефонне забезпечення - його спеціальність.То одягається з дорогих склепів і їздить на Порш Каррера , а живе в маленькому апартменті на вулиці де багато бомжів...
    ...інший , теж я з ним працював. Зварщик , на трубах зтики робив.При великій зарплаті він в мене за 3 дні до зарплати $50 позичав. Все пропивав і програвав в казіно.Його майно - це Форд 150 (маленький трак) з розбитим передком ( не має грошей поремонтувати ) , плазма TV 52" , старий диван і порожні пляшки в кутку.
     
  7. Doc.

    Doc. Well-Known Member

    Відповідь: АвтоОффтоп

    Американское издание Forbes опубликовало список самых мужских автомобилей, которые продаются на рынке. Кроме того, в Forbes назвали и десятку самых популярных моделей у женщин.

    Оказалось, что самым мужским автомобилем сейчас является Maybach. Эта модель является очень дорогой и мужчина в ней смотрится сексуально – по мнению экспертов Forbes, редко какая женщина откажется поужинать с обладателем такой крутой тачки. Кроме того, в Forbes отмечают, что 95% покупателей Maybach, который в США стоит от $335 000, были именно мужчинами.

    На втором месте идет огромный Mercedes-Benz GL. В Forbes уверены, что это самый мужской внедорожник. Да и статистика продаж это подтверждает – сразу 90,47% покупателей этой модели является мужчинами. При этом можно отметить, что GL-класс оказался еще и самым доступным мужским автомобилем. Ведь в Штатах его можно купить «всего» за $54 275 (у нас он стоит около $136 000). Замыкает же тройку призеров Lamborghini Gallardo. Среди обладателей данной модели доля мужчин равняется 90,32%. В почетную пятерку вошли самый дорогой автомобиль в рейтинге Rolls-Royce Phantom (90% покупателей - мужчины) и Dodge Viper (89,87:wacko:.

    Самые мужские автомобили по версии Forbes

    Модель Процент покупателей-мужчин Цена в США, доллары США
    Maybach %95 $335,500
    Mercedes-Benz GL-Class %90.47 $54,275
    Lamborghini Gallardo %90.32 $185,600
    Rolls-Royce Phantom %90 $340,000
    Dodge Viper %89.87 $87,040
    Mercedes-Benz G-Class %88.84 $89,075
    Ferrari F430 %85.82 $186,925-399,550
    Cadillac Escalade ESV %85.13 $59,390
    BMW 6 Series %81.71 $75,600-101,600
    Aston Martin DBS %81.25 $111,300-262,000

    Tеперь посмотрим, что же выбирают женщины. В списке самых женских машин, как и ожидалось, чаще всего присутствуют небольшие модели. На первом месте идет Honda Fit (у нас известна как Jazz). Сразу 80,46% покупателей этой модели – девушки. На втором месте со значительным отрывом следует Kia Spectra (66.48:wacko:. А замыкает тройку еще один «кореец» - 64,28% покупателей Hyundai Elantra в США являются женщинами.

    Самые женские автомобили по версии Forbes

    Модель Процент покупателей-женщин Цена в США, доллары США
    Honda Fit %80.46 $13,950
    Kia Spectra %66.48 $13,520
    Hyundai Elantra %64.28 $13,625
    Toyota Yaris %61.86 $11,350
    Nissan Versa %60.58 $12,710
    BMW Z4 %60.31 $36,400
    Honda Pilot %60.28 $27,595
    Mazda CX-7 %60.19 $24,400
    Hyundai Tiburon %60.18 $17,025
    Chrysler Pacifica %59.81 $25,365

    auto.mail.ru
     
  8. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: АвтоОффтоп

    Так правильно, жiнка $335, 000 на машину не потратить якщо має стiльки грошей, вже лiпше ювелiрний вирiб купити. А тi хто мусить купувати машину самi то напевно не дуже мають грошей от i купують невеличкi машини хороших виробникiв щоб не дорого ремонтувати ( i з теперiшнiми амер. цiнами на бензин) не дорого заправляти.

    А у мене халепа сьогоднi... дзьобнула переднiй бампер чи що воно об стовб на паркiнгу. Обдерла фарбу :sad: Чоловiк як побачтить то напевно засварить до потєрi сознанiя. Ну i треба ж було! Але нiц казати не буду, як сам побачить то добре. Добре що то хоч наша "стара" машина, бо якби подерла нову то напевно б з хати вигнав.
     
  9. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Відповідь: АвтоОффтоп

    Koza-Dereza,
    а Ви самі "здивуйтеся" у присутності чоловіка - мовляв, залишила авто там-то, і, видно, якийсь м***к, здаючи назад, дзьобнув Вас у бампер!

    9 років тому була в мене ситуація, коли я звернувся до хороших ментів з проханням розрулити мені одну проблему.
    Коли міг, возив їх сам, плюс купував для них бензин. А одного разу дав їм ключі від тачки (в тій ситуації було не шкода).
    Назавтра вони виглядали винувато: по-перше, знесли об дерево бампер ("давно не сиділи за кермом"). По друге ... вискочили напереріз урядовому кортежу в Конча-Заспі (а номер-то мій!).
    Тут же підказали, що робити: написати заяву від позавчорашього числа про угон авта, а "сьогоднішнім числом" вони "знайшли" авто на "їхній" території.
    Отак і я не винен, і їм "зачот"!
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: АвтоОффтоп

    А я вже так раз зробила хе хе хе :D (але потiм призналась) вiн менi не повiрить. Та й подряпина в кутi, так би задом нiхто не дав, i вмятина була в iнша, не тоненька як вiд кута стовба :sad: Не повезло Козi, кароче.

    Але буду морозитись до останнього :) Може якщо помiтить колись пiзнiше то я скажу "Тю, так то уже 100 рокiв назад було ти шо не бачив? Я ж тобi казала... Та казала казала, 100%, ти ще сварився" :D думаєте пройде?
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Відповідь: АвтоОффтоп

    Ну а якщо трапився низенький стовпчик там, де Ви паркувалися пізно ввечері ?

    Одного разу я приїхав до мами, запаркувався на тротуарі, просидів до темряви.
    Спереду мене запаркувалася інша тачка, я здаю назад, а там хтось за чей час поставив бетонну вазу для квітів, причому не білу, а темну. Не було її раніш - я звідти заїжджав!

    Люди! Терміново підкажіть Козі інші варіанти !!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: АвтоОффтоп

    Я скажу "Шол, упал, очнулся - царапiна на бамперi" :D:D:D:D:D

    Додано через 4 хвилини
    Я раз запхала коляску з дощу на переднє сидiння (розкладену) нiчого не замазалось, так вiн так обiдився i причитав що я нi за що не дбаю, що все що його ломаю i руйную, i кидаю мотлох i брудню машину, i мажу i все таке... А як кидати моїм запасним хард драйвом на якому всi мої фотографiї - то це нiчо!
    Такс... помоєму менi в дiвчачi посиденьки
    Просто вiн над своїми машинами дуже трясеться (от тут здався би смайлик де я завертаю очi, ну дуже б здався, а нИма)
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Patrick

    Patrick Well-Known Member

    Відповідь: АвтоОффтоп

    Сьогодні був гарний сонячний ,теплий день і я ходив на Авто антік шов - виставку старих(відреставрованих) авт.
    Ось деякі з них.

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    Корвети

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    І ще

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 10
  14. mavka

    mavka Well-Known Member

    Відповідь: АвтоОффтоп

    там, буває, такі красунечки-машинки зустрічаються, як ота, перламутрово-голуба з відкидним верхом. :rolleyes: в нас , коли такі виставки проходять , господарі деякі прогазовують, - з мафлера вогонь йде.
     
  15. Patrick

    Patrick Well-Known Member

    Відповідь: АвтоОффтоп

    Там теж таке робили на родстерах.

    ...ше кілька знимок

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    пару байків

    [​IMG]

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 5
  16. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 1
  17. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: АвтоОффтоп

    Еду по проспекту. Скорость - 100 км/ч. Смотрю - впереди пешеходы на обочине, (не на переходе) дедуля лет 70 и мужик лет 30. За ними дамочка с детенышем. Смотрю в зеркало заднего вида - сзади за мной нет ни одной машины. До перехода остается 50 метров, дедуля вдруг вспоминает как он воевал и кровь мешками проливал, и начинает переходить улицу. За ним мужик, потом вприпрыжку безбашенная мамаша.
    Вопрос - где логика? :)
     
  18. Малесенька

    Малесенька Well-Known Member

    Відповідь: АвтоОффтоп

    а чому ви по проспекту їдите зі швидкістю 100км/год?
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: АвтоОффтоп

    Виноват, каюсь, осознаю и посыпаю голову пеплом... Но это не ответ на мой вопрос :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Londoner

    Londoner Абирвалг

    Відповідь: АвтоОффтоп

    Дідусь - позаштатний співробітник МВС, він переслідував злочинця. Решта учасників історії (включаючи Капітана) - просто жили в цей момент своїм звичним життям і робили те, що завжди роблять.
    Логічно? :)
     
    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)