Автономне опалювання

Тема у розділі 'Влада і комуналка', створена користувачем FlashABC, 18 лют 2010.

  1. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    І не нариєте...

    Я б на вашому місці розпочав переписку з ініціаторами, які хочуть ліквідувати старий котел.

    В листах, я б все розпитав: на якій підставі, згідно якого документу, що пропонується взамін.

    В разі, якщо у них рішення нема, я б подав в суд, або спочатку попередив ініціаторів.

    Тут головне - грамотно в листах все розвідати. Листи зберігати. І памятайте, скільки б у вас запитань не виникало, в одному листі повинно бути одне, конкретно поставлене запитання. Якщо у вас 10 запитань, значить десять листів. В листах не пишіть нічого зайвого. Чим коротший лист, тим він дієвіший, бо не дає можливості опонентам "лити воду".

    Я б так розмотував цей клубок.

    ---------- Додано в 16:33 ---------- Попередній допис був написаний в 16:31 ----------


    :)))

    у 5 разів газ дешевший за лєтрику...
     
  2. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Перше, що варто зробити, це поритись у шухлядах і знайти стару угоду з теплоенерго. Уважненько її перечитати. Може і думки зявляться.
     
  3. morze

    morze Well-Known Member

    За 51 гр штрафу в рік, люди користуються котлами!
     
  4. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Окрім оцього навряд чи вдасться щось нарити. А відповідно до цього папірця треба згода всіх мешканців. Замкнуте коло.

    Да? А сплатити за опалення за два-три роки не хочеш? І нікого не колише те, що ти відрізаний від нього і не користуєшся. Все автономне опалення, яке встановлено у багатоповерхівках після 06.11.2007 - НЕ-ЗА-КОН-НО. І пришити можуть будь-кому. Якщо мені пам’ять не зраджує, то вже у Вінницькій області декого розкрутили на бабки. І на Донеччині також.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Lambada

    Lambada Member

    ситуація постійно змінюється. Опалення газове в будинках багатоквартирних зараз встановити неможливо. Все незаконно, навіть за великі гроші.
    Опалення електричне маю, то взимку "накручує" на 700 грн. І ніякий інший котел не буде брати менше світла.
    В мене стоїть питання підключення до центрального опалення, яке коштує 250-400 грн у зимові місяці.
     
  6. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Тут справа конкретно не в газовому опаленні, а в тому що сама процедура відрізання від системи НЕЗАКОННА. Яке б опалення особа не встановлювала - газ, дрова чи електрика... Якщо відрізався - значить порушив закон
     
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    скільки не часто?
     
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    сьогодні придбав котел, піролізний, на дерево. Загрузка патиків не частіше раз на 10 год. Так написано, побачимо, як воно реально буде. якість патиків - річ не остання.
     
  9. Takamine

    Takamine Well-Known Member

    Ну такі ціни взимку зе центральне опалення, якщо у вас Дуже мала площа квартири - 20 кв. м. В іншому випадку, без субсидій на 2 кімнатну квартиру викидають приблизно від 400 до 800 грн. І нема гарантії, що батареї у вас будуть добре гріти, а платити будете як за гарячі.
     
  10. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    є інший шлях але він тяжкий бо потребує консолідації і спільної згоди всіх мешканців будинку . Встановивши будинковий лічильник на тепло ви можете просто закрити вентиль подачі тепла на вході в будинок, правда є мінуси 1) вам всеодно прийдеться оплачувати теплове навантаження, 2) "бабусі ветерани" і чорнобильці мають шалені пільги і їм не вигідно переходити на індивідуальне опалення

    ---------- Додано в 16:58 ---------- Попередній допис був написаний в 16:51 ----------

    От би наші піда;:%си мужновладці прийняли закон який би дозволяв і спрощував перехід на інд опалення для економії .. а ні ... ви просто більше платіть за комуналку і всеодно мерзніть ...
     
  11. Krimchak

    Krimchak Active Member

    По-перше, краще газ - газове опалення буде коштувати дешевше. По-друге, не зрозумів, що ви маєте на увазі, протиставлячи котли з ТЕНами котлам електричним - це одне й те ж.
     
  12. Xenom

    Xenom Member

    Всім привіт. маю таке запитання
    Є будинок на три поверхи 300 квадратних метрів. вньому живуть 12 осіб. але ліміти на споживання газу після перебільшення яких ціна - росте всеодно такі самі як для будинку наприклад на 50 кв метрів.
    як можна розділити будинок на дві частини з розмежуванням тих лімітів на двоє?

    Мається на увазі розділити будинок на паперах а не фізично)
     
  13. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    В нас теж така була ситуація. ми розділяли на трьох. Тато мій робив дарчу мені і сестрі, а потім ми виготовляли проект на окремі лічильники, ну скажу затратні ті процедури, але все таке за три роки відбили що вона що я вкладені кошти. Кожен має свій лічильник та котел і сам контролює витрати газу та як вкластися в ліміти!
     
  14. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    окупилося аж за 3 роки ... а варіанти теплового насоса, сонячних колекторів, сонячних батарей, або просто інших видів обігріву принципово не розглядали ? хочаб твердопаливний котел ?

    доречі хто підкаже до можна купити палети у Львові ?
     
  15. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    не словом А ДІЛОМ !! приділіть 5 хв цій справі
    Електронні петиції — Офіційне інтернет-представництво Президента України
    Можливість відмовитися від отримання послуг центрального опалення та гарячого водопостачання окремої квартири багатоквартирного будинку та встановлення індивідуального опалення
     
  16. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Не було де йог ставити, я живу на третьому поверсі, а бігати туди- сюди щоб підкладати дров, та ні, з цим теж морока, а так на кнопку нажав і вже тепло є)
     
  17. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

  18. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    не буде менше. у нас газ майже негорючий.:haha:
     
а де твій аватар? :)