Автономне опалювання

Тема у розділі 'Влада і комуналка', створена користувачем FlashABC, 18 лют 2010.

  1. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    мій знайомий їздить по європі і встановлює у кожен будинок спецконтроллер.
    допустимо хтось має сонячні батареї, чи вітростанцію і у нього надлишок енергії у даний момент, тоді він надлишкову енергію віддає в мережу, за що йому зараховують в грошовому еквіваленті, ну а якщо у нього штиль і несонячно, то від тоді спживач. Ото за місяць сумується все споживання і віднімається вся віддача в мережу і тоді різниця оплачується за електрику.
    Така от економія.
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. Максим Великий

    Максим Великий миється в бані

    Колись був на презентації однієї фірми, яка займається альтернативним опаленням. Використовується енергія землі, точніше енергія береться з різниці температур в землі і назовні. Треба глибоко закопати штир. Недоліком є велика вартість такої установки. Але з роками вона себе окуповує.
    Більш детально нагуглив статтю.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Є таке. але там все одно потрібна електрика, але в меншій кількості. А є подібна штука, яка всмоктує повітря -10 градусів, а видуває - 25 нижче нуля, таке охолодження виділяє тепло, яким й нагрівають, правда, якщо температура нижче - 20, то ефект не дуже від того діла.
     
  4. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    Ой, щось пригадалося:
    -Куме, ти в місті був?
    -Був
    -А влєктрику видів?
    -Видів, і навіть їв
    -А не бреши , куме, бо то дріт :)))

    нє, штир закопують для заземлення :) А для теплових насосів закопують труби по яких ганяють антифриз(при чому багато, наприклад для видобутку 1 кВт приблизно 40 метрів труби діаметром 2")

    ну і накладається наш парадокс. Трохи хочуть заробити ті, хто привозить, а ще більше бурильщики. Дуже дивно, але в нас вартість буріння в рази вища ніж , наприклад, в Канаді. Та ще й не всюди хочуть бурити через породу, або наперід домовляються що якщо закусить бура і той зламається то оплачує замовник. Для порівняння: вартість аналогічних систем для будинку 150 кв.м. з установкою і пусконаладкою в нас 25000-30000 $, а в Канаді (наприклад Торонто) 16000 $

    в середньому коефіцієнти співвідношень 2,5-4

    дуже рідкісна і дуже дорога тотая штука :) Переважна більшість вживаних хладогентів уже не дають нормальних результатів при температурі нижчій від +5*С, рідше працюють до -5*С, а ті що нижче важкі в обслуговуванні і недешеві
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Оляна

    Оляна Well-Known Member

    У мене стояв бойлер на 80 л-світла за місяць наганяло до 500 кіловат. Ми поставили двохтактний газовий котел - платимо за опалення, гарячу воду, приготування їжі біля 50 грн. Звичайно вибити дозвіл і підписати всі папери на газовий котел коштує здоров"я, але воно того варте.
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. smeet

    smeet просто спілкуюсь

    Я не тільки дивився, але і вже три зими опалюю квартиру електрикою.Я вже про це писав в якійсь гілці дуже скурпульозно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. vivid

    vivid New Member

    як успіхі в устаноці "за правилами"? на даний момент цікавить саме цей аспект! Життя за цінами "виробника" опалювальних послуг не по кішені, саме тому звернулася в ЖЕК у сприянні вирішення насущного питання на що отримала категоричне- ніззя! Тож будьте добрі, відкрийте таємниці "вмовляння" чинуш, не залишайте насамоті в наболілому!
     
  8. Yelik

    Yelik Well-Known Member

    Сонячні батареї на вакуумних трубках працюють навіть зимою в сонячну погоду ;)
     
  9. adviser

    adviser Well-Known Member

    В двухконтурнім газовім котлі дійсно не багато, як лампочка - 150 Вт, це споживання ел.насоса, що ганяє воду.

    ---------- Додано в 01:09 ---------- Попередній допис був написаний в 00:48 ----------

    Якщо квартира двохкімнатна, то ми ставимо 4,5 кВт котли Дніпропетровські. Єдиний недостаток - це реле вмикається трохи голосно (не безшумно).
    Заземлення - ОБОВ’ЯЗКОВЕ!
    Якщо є дозвід на газовий котел, то раніше ставили Vaillant 24кВт, просто в них добре налагоджений сервіс, вразі чого. :good:
    P.S.
    Бажано, перед тим, як робити опалення зробити дві корисні речі:
    -1) утеплити ззовні стіни, як що є можливість;
    2) прорахувати тепловтрати приміщення (враховуючи стіни, стелю, вікна, сторони світу і т.д.) Це для того, щоб ви лишній раз не витрачали гроші на більші радіатори. Або ж навпаки - купите менші - більшу температуру води потрібно буде подавати на обігрів кімнати. А це не бажано, бо накип в теплообміннику і т.д.;)
     
    Останнє редагування: 7 тра 2010
  10. Provincial

    Provincial Well-Known Member

    о_О это,простите,как? если дождь- электроника отрегулирована точно...,если жара-то не очень точно,а если холод-то не отрегулирована вообще?..Вы ничего в технических терминах не попутали?
     
  11. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    на сьогоднішній день ніхто не хоче братися за погодження і "вмовляння". Навіть ті , що раніше робили це за якусь там оплату.

    не чіпляйтеся до хлопаки. Може то він хоче заробити на котлах щоб піти на платні курси правопису, і хоч якісь курси, де вчать подати рекламу :))) Хоча я собі уявляю що буде, якщо такий "спец" порахує комусь систему і поставить свій котел який
    :))
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Jura6

    Jura6 Member

    Електрика краще і завжди буде дешевше ніж газ а ще електричні аварії не такі страшні як газові В мене вся квартира на електриці влітку плачу 50 -60 гр зимою 80-120 але то не дорого порівняно з газом

    ---------- Додано в 11:51 ---------- Попередній допис був написаний в 11:44 ----------

    Бред провір лічильник в мени два бойлери 100л і10 на кухні +ел плита +посудомийна+пральна максимум 300квт зимою +2 калорифера натягує 600 700 залежно від погоди
     
  13. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Проблема в тому, як відключити то примусове центральне опалення. Якщо тупо відрізати батареї, то які по закону будуть наслідки?
    Бо теж та сама проблема...не знаєм як від тих примусових послуг відмовитись.
     
  14. Salata

    Salata Well-Known Member

    Самое первое - платить будете обязаны за отопление, если официально его не отключите. Отсутствие батарей не освобождает.

    Вроде, уже несколько лет такое отключение запрещено. Но фирмы свои услуги предлагают.

    Когда было можно, нужно было сначала идти к "печникам" (это если газовое), потом делать проект инд. отопления (согласовав его с "газовиками") и писать заявление на отключение. Предварительно создав у себя стратегический запас где-то от 1300 у.е. денег. :) Сейчас может и дешевле. Только без разрешения не стоит и начинать.
     
  15. smeet

    smeet просто спілкуюсь

    У нас все це було легше.ТКЕ розформували і наше місто повністю відказалось від опалювальних послуг(за винятком РДА,мерії і шкіл але там свої кочегарки).Тому хочеш-нехочеш всі вимушені були переходити на автономне опалення.Для мерії це дуже вигідно-не треба перераховувати гроші для часткової оплати за тепло людям(що робилося з року в рік).Але це невигідно для тих хто сидить на газовій трубі(газ-бізнес президентів)і для ТКЕ це їхній бізнес-а їхні інтереси лобіюють деякі мери і голови РДА.
     
  16. Tony

    Tony Well-Known Member

    Для власного будинку вигідніше газу нічого нема (правда з новим сучасним котлом) - самий дешевший варіант, повірте, лише хату треба отеплити і герметизувати.
     
  17. smeet

    smeet просто спілкуюсь

    Навіть тепер після того як газ буде по євроцінах?
     
  18. Theslavik

    Theslavik Member

    Моя особиста думка про "автономне опалювання" якщо ви його вже маєте (п'єц) то в це варто вкладати гроші для покращення/заміни. Но коли у вас центральне опалення і при тому в квартирі тепло, но вам здається що це дорого, то слід задуматись скільки ви затратите на всі дозволи, обладнання, експлуатацію і думаю, що ви ніц не станете робити. Коли ж в квартирі холодно а платите багато, то при несправності опалення штурмуйте ЖЕК. При "негерметичності" робіть щось з вікнами, стінами. Ставити автономку в сихівських "постхрущовках" небезпечно перш за все для вас.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. tenkovir

    tenkovir Well-Known Member

    У мене теж автономне опалення, стоїть двохконтурний котел Форелі, зимою серердня ціна платежів за воду, газ, світло і вивіз сміття - 170-210 грн. Котел включений завжди на 45 градусів, квартира 74 квадратних метри. До встановлення опалення (4 роки тому) платили в місяць біля 450 гривень. .
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Cherubina

    Cherubina Vulpecula rufa

    Так і електрика теж буде по євроцінах, а центральне опалення в нас вже давно по космічних цінах, не те що "євро-". Хіба що дійсно котел на деревині - але не знаю, чи це буде набагато дешевше. Треба провести відповідні розрахунки...
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)