Атеїзм

Тема у розділі 'Релігія', створена користувачем Agnostic, 30 лип 2019.

  1. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Бог, на відміну від вас, каже починати з себе і дивитися за собою, а не бачити скалку в чужому оці, а колоду в своєму не бачити.
     
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  3. Agnostic

    Agnostic Well-Known Member

  4. Agnostic

    Agnostic Well-Known Member

  5. saret

    saret Active Member

    а чи не краще просто взяти і прочитати Біблію, від першої і до останньої сторінки, і скласти власну думку? просто відійти від всіляких коментаторів, як релігійних - будь-якої релігії, так і антирелігійних, будь-якої течії. Певна підбірка цитат з коментарями - це ще не вся Біблія.
    Дехто не може стати християнином і не може забути християнство...
     
  6. Agnostic

    Agnostic Well-Known Member

    Ви до кого звертаєтеся? Я декілька разів перечитав біблію. Саме тому я переконаний атеїст. Якби віруючі її прочитали, вони б теж стали атеїстами. Звичайно ж при умові наявності в них бодай краплі критичного і логічного мислення.
     
  7. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Ви аж декілька разів перечитали Біблію? о_О
    А забігматися можете, що Ви правду кажете?

    Якщо не забігмаєтеся, то значить Ви не такий вже і переконаний атеїст і тут тільки обманюєте, що декілька разів перечитали Біблію )
     
  8. Agnostic

    Agnostic Well-Known Member

    Щоб зробити з Ісуса месію, апостоли Лука і Матвій вирішили придумати йому родовід, бо за юдейським пророцтвом месія повинен бути нащадком царя Давида. І тут одразу виникло два конфузи. Перший полягає в тому, що в Ісуса не може бути родоводу, адже Йосип не був його батьком. Другий полягає в тому, що вони не узгодили між собою вигадані імена. В них збігається тільки родовід царя Давида (виділив червоним), який вони взяли з тих же таки юдейських джерел.

    Євангеліє від Луки 3:23-38

    А Сам Ісус, розпочинаючи, мав років із тридцять, бувши, як думано, сином Йосипа, Ілія, сина Маттатового, сина Левіїного, сина Мелхіїного, сина Яннаєвого, сина Йосипового, сина Маттатієвого, сина Амосова, сина Наумового, сина Еслієвого, сина Наггеєвого, сина Маатового, сина Маттатієвого, сина Семенієвого, сина Йосихового, сина Йодаєвого, сина Йоананового, сина Рисаєвого, сина Зоровавелевого, сина Салатіїлового, сина Нирієвого, сина Мелхієвого, сина Аддієвого, сина Косамового, сина Елмадамового, сина Ірового, сина Ісуєвого, сина Еліезерового, сина Йоримового, сина Маттатієвого, сина Левієвого, сина Семенового, сина Юдиного, сина Йосипового, сина Йонамового, сина Еліякимового, сина Мелеаєвого, сина Меннаєвого, сина Маттатаєвого, сина Натамового, сина Давидового, сина Єссеєвого, сина Йовидового, сина Воозового, сина Салаєвого, сина Наассонового, сина Амінадавого, сина Адмінієвого, сина Арнієвого, сина Есромового, сина Фаресового, сина Юдиного, сина Яковлевого, сина Ісакового, сина Авраамового, сина Тариного, сина Нахорового, сина Серухового, сина Рагавового, сина Фалекового, сина Еверового, сина Салиного, сина Каїнамового, сина Арфаксадового, сина Симового, сина Ноєвого, сина Ламехового, сина Матусалового, сина Енохового, сина Яретового, сина Малелеїлового, сина Каїнамового, сина Еносового, сина Ситового, сина Адамового, Сином Божим.
    Від Матвія 1:2-16
    Авраам породив Ісака, а Ісак породив Якова, а Яків породив Юду й братів його. Юда ж породив Фареса та Зару від Тамари. Фарес же породив Есрома, а Есром породив Арама. А Арам породив Амінадава, Амінадав же породив Наассона, а Наассон породив Салмона. Салмон же породив Вооза від Рахави, а Вооз породив Йовіда від Рути, Йовід же породив Єссея. А Єссей породив царя Давида, Давид же породив Соломона від Урієвої. Соломон же породив Ровоама, а Ровоам породив Авію, а Авія породив Асафа. Асаф же породив Йосафата, а Йосафат породив Йорама, Йорам же породив Озію. Озія ж породив Йоатама, а Йоатам породив Ахаза, Ахаз же породив Єзекію. А Єзекія породив Манасію, Манасія ж породив Амоса, а Амос породив Йосію. Йосія ж породив Йоякима, Йояким породив Єхонію й братів його за вавилонського переселення. А по вавилонськім переселенні Єхонія породив Салатіїля, а Салатіїль породив Зоровавеля. Зоровавель же породив Авіюда, а Авіюд породив Еліякима, а Еліяким породив Азора. Азор же породив Садока, а Садок породив Ахіма, а Ахім породив Еліюда. Еліюд же породив Елеазара, а Елеазар породив Маттана, а Маттан породив Якова. А Яків породив Йосипа, мужа Марії, що з неї родився Ісус, званий Христос



     
  9. saret

    saret Active Member

    не впевнений, ну, наприклад, перекладачі Біблії - а вони точно перечитали не один раз - атеїстами не стали. Я всю Біблію не перечитав, але відсотків 70-80 таки перечитав, теж до атеїзму не тягне...
     
  10. Agnostic

    Agnostic Well-Known Member

    Тобто вас не бентежить вік землі у 6000 років, розмовляюча змія, люди які жили по 900 років, мужик який в шлунку кита прожив 3 дні, історія порятунку всіх тварин на землі за допомогою ковчега, розведення морів руками, харчування манною небесною, зупинення Ісусом Навином сонця і місяця? Ви у психіатра давно обстежувалися?
     
  11. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    А що, хіба є докази, що такого не було?
     
  12. saret

    saret Active Member

    Exodus: Why Americans are Leaving Religion—and Why They’re Unlikely to Come Back | PRRI
    давайте не будемо про психіатрів, тема про атеїзм, тому тут ми під мікроскопом розглядатемимо саме атеїстів, і вас, як атеїста, дослідження в США!
    Американські соціологи виділили шість найчастіших причин, чому люди стають атеїстами. На це впливають політизація церкви, секс-скандали, негативне ставлення церкви до меншин. Люди з вищою освітою, а також ті, хто ріс в сім'ї атеїстів або розчарувався в релігійне вчення, також не схильні до віри.
    А не читання і вивчення Біблії!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Agnostic

    Agnostic Well-Known Member

    Я краще американських соціологів знаю, як я став атеїстом. Люди не обирають собі релігію, її нав'язують за географічним місцем народження. І поп вас немовлям топив у тазику без вашої на те згоди. Дякуйте, що хоч шкірку на пісюні не обрізали. Тобто, людина спочатку отримує готову концепцію віри, а лише потім починає досліджувати ту книгу, звідки була взята ця концепція. Якщо ви не єврей, то у вас немає жодних підстав бути християнином. Біблія написана євреями, про євреїв і для євреїв. Навіть якщо прикинутися дурнем і повірити в ці казки, то їх все одно неможливо накласти на інші народи. Вигаданий персонаж Мойсей виводив свій народ з вигаданого рабства. По дорозі в Ханаан вирізав усі народи, наказував вбивати і гвалтувати жінок і дітей. І все це йому радив його вигаданий бог. Так ви цьому богу збираєтеся молитися? Чи його сину Ісусу? І при чому тут взагалі українці? Біблія шанує тільки богообраних євреїв, інші народи мають бути знищені і поневолені.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. saret

    saret Active Member

    багато держав - СРСР, Демократична Кампучія, Китай, Куба, КНДР, В'єтнам, Мексика проголосили політику державного атеїзму... і не тільки - які результати? Розкажіть....
     
  15. Agnostic

    Agnostic Well-Known Member

    Я вже публікував в цій темі список з двадцятки найбільш релігійних і найбільш атеїстичних країн. Mapped: The world's most (and least) religious countries
     
  16. Agnostic

    Agnostic Well-Known Member

  17. Slav

    Slav Well-Known Member

    Ви не задумалися над моїм попереднім дописом...

    Ви ніколи не думали над тим, чи може Бог взагалі бути у вигляді "отця" і "сина"
    (тобто бути в таких самих ознаках, особах, як людина) ?
     
    • Тупо Тупо x 1
  18. Slav

    Slav Well-Known Member

    Коли мені бабця розказувала біблійні розповіді про вихід євреїв з рабства і про те як Бог євреїв надихав і допомагав їм винищувати інші народи, я
    неймовірно дивувався жорстокості Бога, усвідомлючи наскільки ця божа жорстокість суперечить біблійному вченню про божу доброту.

    На рахунок того, що ці біблійні розповіді стосувалися тільки євреїв, то, я думаю, що вони на початку справді стосувалися тільки євреїв, але
    коли вже християнська релігія поширилася на інші народи, то вони також почали стосуватися інших народів.
    Християство ( як і Іслам ) - це секта іудаїзму.
     
    • Тупо Тупо x 1
  19. Slav

    Slav Well-Known Member

    Звідки така інформація, що Мексика проголосила політику державного атеїзму.
    Один знайомий, який був у Мексиці, мені розказував, що народ там надзвичайно побожний і що вони крадуть пропорційно до їхньої побожності.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
  20. Agnostic

    Agnostic Well-Known Member

    В фільмі "13 район" один темношкірий бандит сказав: я краще буду королем в цьому маленькому царстві, ніж діркою в дупі їх імперії. Приблизно так само думає той, хто створює тисячну за рахунком релігію. Вони не хочуть бути простими монахами, вони хочуть бути патріархами і контролювати церковну касу. Такі собі релігійні сепаратисти. Подивіться, наприклад, на старого маразматика Філарета. Він так хоче влади, що готовий власними амбіціями знищити незалежність української церкви від Москви.
     
Tags:
а де твій аватар? :)