Атеїзм

Тема у розділі 'Релігія', створена користувачем Agnostic, 30 лип 2019.

  1. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  2. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    ЗЕлена мартишка повернулася... Бідненька, всю нічку не спала, втративши спокій, бо якто так, що інша велика ЗЕЛЕНА мавпа також несла ахінею на Бога і вийшла першою серед українців? І ось еволюціонірувавши, набралась розуму і оновлена полізла на наречену Ісуса Христа.
    Гадає, що вразить мене попівськими викрутасами). Та вони мені і самі не всі до вподоби, особливо з РПЦ. Але не треба плутати людське з небесним. Якщо не розумієш писаного, то не треба чіпати. А те, що чіпала людина - то треба перевіряти. В цілому може бути, тим паче мені менше роботи.)
     
  3. Agnostic

    Agnostic Well-Known Member

  4. Agnostic

    Agnostic Well-Known Member

  5. Slav

    Slav Well-Known Member

    Людям важко зрозуміти, що світ з його живою та неживою природою, різноманітними процесами в цій природі не був створений ніким.
     
    • Смішно Смішно x 1
    • Тупо Тупо x 1
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Та тому що це брєд. От взяти вас. Ви не можете зрозуміти чому ви появилися на світ без вашої волі. Без вашої волі ви й помрете. Якщо у вас є воля не вмерти, а смерть приходить і є сильніша, ніж ваша воля, то це означає, що чиясь воля є сильнішою, ніж ваша. Не може ж бути так, що ваша воля є слабша, ніж щось таке, що само собою стається.
     
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Автор бреше. Хрещення не гарантує спасіння. Це знає кожен християнин.
     
  8. Agnostic

    Agnostic Well-Known Member

    Християнство взагалі нічого не гарантує. Хоча ні, воно точно гарантує, що після кожного обряду ваш гаманець схудне!
     
  9. Agnostic

    Agnostic Well-Known Member

    Важко не вірити в творця, зате легко вірити в розмовляючу змію, манну небесну, розведення морів руками, ноїв ковчег, та людей, які жили по 900 років. Хоча про що це я, важко знайти віруючого, який читав біблію. Йому це не цікаво. Краще піти до якогось бородатого Паші Мерседеса і купити собі якусь магічну послугу, яка звичайно ж нічого не гарантує.
     
  10. Slav

    Slav Well-Known Member

    Я також про це думав...
    Тому коли б я був віруючою людиною, то я б вірив в якогось іншого бога, але не того бога, про якого розказують релігійники.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Якщо ви візьмете пшеничне зерно, закопаєте у землю, а з нього виросте рослина до метра заввишки, це чудо? Ви готові в це повірити? А якби ви не бачили процес росту, ви б повірили?
     
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Християнство пропонує. Християнство каже 2+3=5. Хто хоче - повірить, а хто не хоче і вірить, що буде 6, то нехай вірить. Наслідки будуть різні, вас попереджали.
     
  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    маєте право.
     
  14. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Панове атеїсти, я повторюся - ви кілька тисячоліть в загальному, і вже котру тему на ЛФ говорите про те, чого на ваше переконання не було, немає і не може бути взагалі - про Бога.

    Шановні, ви в порядку? Стільки говорити про те, чого немає - це ж клініка, хіба ні?
     
  15. Agnostic

    Agnostic Well-Known Member

    Тому дуже важко спілкуватися з твердолобими вірунами. Я не можу довести, що бога не існує, так само я не можу довести, що макаронного монстра не існує. Зате я легко елементарною логікою можу рознести єврейські казки трьохтисячної давнини. Ти смієшся з релігії, а тобі постійно кажуть про те, який складний світ і в нього точно є творець. Хоча взагалі незрозуміло яке відношення має творець до казок, які були написані євреями, про євреїв і для євреїв. Щоб накласти цю релігію на інші народи, навіть змінили першу заповідь. Її читають так: Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене. А в оригіналі вона звучить так:
    Я Господь, Бог твій, що вивів тебе з єгипетського краю з дому рабства. Хай не буде тобі інших богів передо Мною!
    Також бородаті бізнесмени перекрутили значення слова "ближній". Начеб то це будь яка людина будь якій людині. Хоча тора (християнська назва "старий заповіт") чітко дає зрозуміти, що ближній - це єврей єврею.
     
  16. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Прошу пана, а навіщо воно вам? Ну, ці євреї, Господь Бог і Старий Заповіт?
    Ви не гнівайтеся, просто цікаво, чому ви так вперто про це говорите
     
  17. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Фізики давно довели.
    До Великого Вибуху не існувало нічого. Навіть часу.
     
    • Смішно Смішно x 1
  18. Agnostic

    Agnostic Well-Known Member

  19. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Точно :good:

    До Великого Вибуху було ніц, а навколо стояв паркан.
     
  20. Slav

    Slav Well-Known Member

    Ви хочете сказати, що все має початок і кінець, і світ обов'язково був створений Творцем. Якщо щось не так, то мене поправите.
    Тоді виникає логічне питання: якщо все має початок і воно було кимось створене, то хто тоді створив самого Творця?
    Якщо ж Ви скажете, що Творець завжди існував і не був ніким створений, то я можу так само сказати, що світ постійно змінювався,
    але ніким не був створений.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
Tags:
а де твій аватар? :)