Атеїзм

Тема у розділі 'Релігія', створена користувачем Agnostic, 30 лип 2019.

  1. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Музей невинности
    Орхан Памук
     
  2. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    @medwedo berlogsoni, а що в цьому атеїстичного?:scratch_one-s_head:
     
  3. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Один атеїст не може сказати іншому:"Ти неправильно не віриш в бога."
    Зате віруючі вічно між собою сваряться, б"ються, вбивають за "неправильну" віру один одного.
    Ну і, само собою, б"ють і вбивають невіруючих, приписуючи тим, невіруючим, що вони - слуги сатани.
     
    • Смішно Смішно x 1
  4. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Далися Вам ті віруючі)
    Та Вам яка різниця, що віруючі роблять між собою?

    @medwedo berlogsoni, а шо, Вас хтось хоче вбити, приписуючи Вам, невіруючому, що Ви - слуга сатани? о_О
     
  5. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Якщо припустити, що бога не існує, то всі оті калюжі крові раз на рік - дурість людська.
    Мусульмани вірять, що бог існує, і йому треба принести в жертву барана, не чекаючи нічого у відповідь. І просто тим самим показати, що ти любиш бога.

    І ще одне. Якщо Ви - віруюча людина, і не вірите в те, що до Вас уві сні може прийти бог і щось Вам сказати, то значить, Ви не до кінця віруючий.
    Значить, Ви не вірите у всемогутність бога, не вірите у таку дрібницю, як те, що він, чи діва Марія, чи ще хтось із його оточення може прийти до Вас уві сні.
    Значить, бог настільки всемогутній, що зміг створити всесвіт і далі - за списком, а навіяти Вам конкретно щось, поки Ви спите, виходить, не може? Не під силу?
    Такі фокуси під силу навіть середньої руки гіпнотизеру. Тим більше повинні бути під силу всемогутньому.

    Чи Ви вважаєте, що Вами конкретно бог займатися не буде, і вві сні до Вас ніколи не приходитиме?
    А звідки тоді впевненість у віруючої людини, що бог почує його молитви?

    Віруюча людина, якщо їй присниться діва Марія, яка йому щось скаже, ніколи зранку не говоритиме "Якісь дурниці цієї ночі наснилися." Він розглядатиме такий візит у його сон, як можливий варіант.

    На добраніч.
    Що Ви там відповіли, почитаю завтра. У мене ще багато за планом на сьогодні на вечір прочитати іноземними мовами.

    Можете сказати, що багато букв, тому не читали. Така відповідь також сприймається.
     
  6. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Букв і справді багато
    Та й в середині мабуть вода)
    Тому прочитав тільки зверху і знизу /вакурат те, що цитую/

    @medwedo berlogsoni, а для чого Вам щось припускати? Ви ж колись позиціонували себе як затятого матеріаліста і безбожника, а тепер чомусь починаєте припускати. Чи вже починаєте сумніватися? ;)

    Так от, получається, що мусульмани вірять, що бог існує, і йому треба принести в жертву барана, не чекаючи нічого у відповідь. І просто тим самим показати, що вони люблять бога.
    Ну і нехай собі роблять, як вважають за потрібне. Вам-то яке до того діло?
     
  7. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    @Gyppsy, Ви так і не відповіли на моє запитання, чи допускаєте Ви, що Вам бог може з"явитися уві сні і накаже щось зробити?
    Як Ви прореагуєте?
    Стосовно мусульман і християн.
    Мусульмани ріжуть барана во славу аллаха і вважають, що цим самим вони проявляють любов до аллаха.
    Християни святять крашанки, паску, воду і вважають, що ця їжа набуває магічних властивостей.
    А як на мене, то свячена крашанка нічим не відрізняється від несвяченої.

    Ну, і ще один фрагмент. Син, виявляється, цілком схвалював волю аллаха, який наказав батькові його зарізати і спалити.
    У всякому випадку, так це підносять мусульманам технічними сучасними засобами.
    У Християн також ця історія описана в Біблії. Можливо, церковники і фільм такий же зняли, не знаю.

    Суть у тому, доповнюю, що весь зал не сприймає це як казку, легенду, а сприймає як реальні події, які мали місце в минулому. Вірить тому, що Ісмаіл телепортувався в інше місце, а на місце Ісмаїла під занесеним ножом телепортувався якийсь звідкись баран.
     
    Останнє редагування: 20 кві 2021
  8. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Допускаю. Іншим же ж он Бог з"являється уві сні і наказує щось зробити. Ну а я /чи, власне, також і Ви, @medwedo berlogsoni/ чим інакший?
    Якось знайомий розказував, що він не знав, чим обшити дверку на стрих. Ліг спати, і уві сні побачив цю дверку обшиту паркетом. Прокинувся, і скоренько оббив її залишками паркету. Прикольно получилося)
    Ну а байку про таблицю Мєндєлєєва Ви мабуть і самі чули.
    Ще не знаааю...:scratch_one-s_head:
    Треба на місці дивитися.
    Ну то і вважайте собі на здоров"я, що свячена крашанка нічим не відрізняється від несвяченої. Хто ж Вам боронить?

    Ну і що, що син схвалював? А в результаті батько ж його не зарізав)
    Так це ж все і було реальними подіями.

    То Ви,@medwedo berlogsoni, чомусь намагаєтеся виставити це як казку, легенду. Вже стільки років говорите про те, чого, на Вашу думку, не могло бути в принципі. Це вже якесь збочення з Вашого боку, шо нє?)))
     
  9. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Невчасно я почав читати про Авраама і сина його Ісаака.
    Сьогодні - вербна неділя. Ісус їде в Єрусалим, назустріч своїй смерті (яку він потім "попре").
    І зразу виникає питання:
    Чому бог вирішив врятувати життя чужому Ісааку, підіславши замість цього Іссака під ніж Аврааму якогось барана,
    а власного сина Ісуса не пошкодував? Марія плакала...
    Адже Ісаак в Вітхому Заповіті лише нажахався, коли побачив занесеного батьком над ним ножа, але не мучився фізично.
    А Ісус сильно мучився не тільки морально, але і фізично, прибитий цвяхами до кизилового стовпа, на пекучому сонці. Поки його не доконав списом якийсь воїн.

    Можливо, Ісус, їдучи на ослиці, також, начитавшись древніх рукописів, сподівався, що батько його помилує і в останній момент пришле архангела, який скаже Пілату: "Що ж ти, сучий сину, оце витворяєш? На більшість виборців посилаєшся? Мовляв, так народ вирішив? Відморожуєшся, коли он надворі яке сонце пече? Ану, негайно накажи відпустити хлопця! Досить того, що він дровиняку на собі таргав!"

    Отоді б, коли б відпустили Ісуса, це було б справжнє свято, справжня радість. Як у мусульман, коли аналог Ісаака залишився живий.

    А так - толку з тієї жертви? Як крали, так і крадуть, як вбивали, так і вбивають. Нічого не змінилося, крім того, що у християн додалося ще пару свят, на радість попам усіх конфесій. Точніше, цілий тиждень у їх заклади люди щось несуть.
     
  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Тому що абсолютно безгрішна особа може відкупити гріхи інших осіб.
     
  11. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    “За тиждень Великдень…”. Стаття з газети “Холмська земля” за 1944 рік — Локальна історія

    Незадовго знов доведеться нам зустрічати велике свято – Великдень. Це ж уже квітна неділя. Святкуємо її на пам’ятку в’їзду Ісуса Христа в Єрусалим, коли то так радісно, зустрічала Його товпи народу, та кидали Йому під ноги пальмові галузки.

    З цією квітною, чи як ще називають її – шутковою неділею, у нашого народу з давніх-давен зв’язані окремі святкування, повір’я та ворожби.
     
  12. analityk

    analityk Member

    Атеї́зм (від грец. άθεος, безбожний). Всі атеїсти впевнені в своїй теорії до тих пір, поки не приходить час помирати. Більшість з них прозрівають перед смертю і чим більший був атеїст, тим більшим віруючим перед смертю хоче стати. Це не здогадки, а факти, які знаю особисто. Віра в Бога не влаштовує тільки тих, хто хоче жити "на широку ногу", всіх інших вона влаштовує. Відкидати віру в Бога через деяких священників, чи попів, як тут пишуть - нерозумно або немудро. Священник не Бог, а людина, яка має просто відповідний статус в суспільстві і те, що з них хтось в чому грішить, Бог в тому не винен, а священник, який відповідатиме в кільканадцять раз більше від нас за той же самий гріх, що може бути в нас.
     
  13. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Якось бачив відео, в якому наче всі евреї перед смертю просять Ісуса Христа їх простити і визнають Його за Месію, але поки живуть, то встидаються визнати себе винними у Його розп'ятті.
    Може так, а може й ні. Що почув, те й переказав)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    є таке. І нічого дивного в цьому нема.
     
  15. Agnostic

    Agnostic Well-Known Member

    Знавці юдейських казок, чи можете ви зараз пригадати випадки божої милості в юдейському Танаху ?
     
  16. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Наприклад, помилування Ніневії, бо мешканці сорок днів постилися і не грішили, як Іона їм переказав слова Бога про кару за їхню погану поведінку. Іона назвав Бога багатомилостивим тощо.

    А ви милостивьій, чи як Іона жалієте і плачете над тим, до чого не маєте відношення?

    Мене особисто багато разів попереджав про небезпеку, та я ж тоді все повз вуха пропускав. Зараз стараюся прислуховуватися. Але все ж не так занадто довірливо, бо все треба перевіряти... Чи мало хто шепоче(( Довіряй - але перевіряй.

    Колись приїхав з села і стою на зупинці. Чую голос: постій, перекури...
    Майже прикурив. Аж тут вискакує новенька маршрутка і майже пуста. Мій знайомий сів в маршрутку, а я кинув цигарку і подумав: чого там чекати? Попали в аварію.

    То не хотів, щоб одружувався... краще ще раз попасти у больницю, ніж жити з дияволом((

    А так, в основному, непогано. Навіть добре все. Рухаємося до мети свого життя)
    Але, це вже інша історія))
     
  17. Agnostic

    Agnostic Well-Known Member

    Тобто, милість - це передумати когось вбивати? :) Чикатило також інколи передумував. Мабуть милостивим був :)
     
  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ти можеш забрати те, що комусь колись давав.
    Чикатило комусь з жертв давав життя? Ні. Але забрав.
    А Бог дає життя, а може й забрати.
     
  19. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Та я взагалі дивуюся, як Він ще милує всіх, а не стер з землі чмошників за їхнє паскудство(
    Так що, загалом милость Його велика, хоча в дрібнотах навіть корисно покарання для людства)
     
  20. Agnostic

    Agnostic Well-Known Member

    А навіщо ваш "милостивий" бог дав життя Чикатило? І чому не захистив його жертв?
     
Tags:
а де твій аватар? :)