Атеїзм

Тема у розділі 'Релігія', створена користувачем Agnostic, 30 лип 2019.

 1. Agnostic

  Agnostic Well-Known Member

  Щоб скинути з себе релігійне ярмо, потрібні дві речі: бажання дослідити біблію і наявність у мізках бодай трішки критичного мислення. Більшість людей - ідіоти. В них алергія на інформацію. Це навіть по ютубу і соцмережам видно. Мільйони переглядів набирають саме ті відео, які не містять жодної корисної інформації. Тупий гумор, гівняна музика і мильні телесеріали. А знаєте хто найпопулярніший блогер на всьому пострадянському просторі? Шмара, яка вела передачу "дом 2". На неї 21 мільйон дегенератів підписано. Ось і не вір після цього в зомбі-апокаліпсис.
   
  • Подобається Подобається x 2
 2. Мих

  Мих Дуже важлива персона

  Справа в тому, що Біблія засвоюється не лише умом, а й вірою. Ум без віри є безкорисний у сприйнятті Біблії. Є люди - релігієзнавці, вони пару разів перечитували і Біблію і знають про що там йдеться, але вони не стали віруючими християнами.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 3. medwedo berlogsoni

  medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

  Буття 32 / Біблія в пер. Івана Огієнка | Біблія Онлайн

  Яків боровся з Богом, причому - фізично, бо отримав від Нього по стегну. Дав Якову по стегну, бо бачив, що в чесній боротьбі за правилами "не подужає". А "доторкнувся", мабуть, добряче, так що Яків почав кульгати. І лице у Бога є, бо Яків бачив лице Бога. Причому Яків був такий сильний, що Бога подужав.

  А тут деякі кажуть Бог - це Всесвіт, а Всесвіт - це Бог.
   
  • Подобається Подобається x 1
 4. Agnostic

  Agnostic Well-Known Member

  • Смішно Смішно x 1
 5. medwedo berlogsoni

  medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

  Порошенко свого часу зробив державним святом Різдво Христове 25 грудня, той день, коли Ісус народився вперше. Вдруге Ісус народився в ніч на сьоме січня. А є ще Трійця, Пасха, запроваджені українськими президентами раніше.
  Тому буде по-чесному, якщо державними святами стануть не тільки релігійні свята двох "протівоборствующіх" християнств, а також і мусульманські. Я б ще добавив іудейські свята, язичницькі, буддистські.
  Капища треба будувати шаманські.
  Гулять - так гулять.
  Оскільки релігія - це політика, то хід Зеленського вважаю вірним. Політики в богів не вірять (тому яскравий приклад - Порошенко, який пролізе в рай лише вслід за верблюдом, через вушко голки), але богів використовують для керування народами. Разом із священниками.
  Главноє - нє увлєкаться. (Ну, там, без паранджей, без руйнувань статуй Будди тощо).
   
  • Тупо Тупо x 1
 6. Agnostic

  Agnostic Well-Known Member

  Мені не легше від того, що папєрєдніки також підтиралися Конституцією. Церква і релігійні організації в Україні відокремлені від держави, а школа - від церкви (ст.35 Конституції). В нас взагалі не має бути жодних релігійних свят на державному рівні.
   
 7. medwedo berlogsoni

  medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

  • Подобається Подобається x 1
 8. Мих

  Мих Дуже важлива персона

  В нас таке вже було. Скучаєте за совком?
   
 9. Gyppsy

  Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

  Чим більше свят, тим більше причин зійтися з родиною, з друзями і просто зі знайомими за спільним столом.

  Св"яткуймо! :hi:
   
 10. Gyppsy

  Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

  Пояснення Святої Літургії: просто і доступно

   
 11. Agnostic

  Agnostic Well-Known Member

 12. Gyppsy

  Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

  Священник, котрий править в моєму рідному селі, живе в сусідньому селі /сорі/
  Так от, він і на службу, і по справах їздить на ровері.
  У випадку форс-мажору громада тримає напідхваті чорну Волгу ГАЗ-24, котра мусет навіть не має нових документів і номерів. Але завжди на ходу, заправлена, напуцована і шофер /власник/ завжди тверезий ;
  Хоча парох користується нею дуже рідко.

  В взагалі, таку людину, як отець Володимир, не так часто і зустрінеш
   
 13. artobstrel

  artobstrel Дуже важлива персона

  Универсальный ответ - верой. «Коля так где ж коммунизм ? 50 лет в колхозе без пачпорта» - « а ты верь!»... ну как правило те кто перечитал те и перестали быть верующими я в свое время так и «отлучился». Да и не верует никто, в том числе Мих, поди прихватит болячка все врачи оббегаются и все аптеки обтрусятся, никто всея упования не возложит на бозю, т.е. возложить то возложит, но все что можно кроме - осуществит, а почему? А потому что не верит. Та же история с бандитом, полезет ночью в окно и получит смиренно по куполу табуретом, без всяких там милосердий и прочей лабуды. Так что ваша вера это эдакий клуб по интересам и аналог медитативной практики - что само по себе и не плохо, но не более. Вот шахид верит - взорвусь алла девственниц отсыплет, предложи нашему - давай за иисуса с колокольни сигани - в лучшем случае на х пошлет а то и в глаз зарядит... вера... и кстати пока иисус по пустыням лындал у нас уже города стояли.
   
  • Подобається Подобається x 1
 14. Мих

  Мих Дуже важлива персона


  У Закарпатському селі потоп. Один віруючий молиться, просить Бога, щоб Той його спас. Враз, бачить пливе човен, а в човні люди.
  Іване, кричать люди, сідай з нами!
  - Ви собі пливіть, сказав Іван. Мене Бог спасе.
  Ті поплили, а Іван просить далі Бога.
  Враз знову пливе чоловік на човні і каже: Іване, сідай, бо потонеш!

  Але Іван знову відмовився: мене Бог спасе!

  І тут води додало. Іван потонув.
  Приходить на той світ і бачить Бога і каже: Господи, чому Ти мене не спас, я ж Тебе стільки просив!
  А Бог відповідає:
  - Я за тобою двічі човна з людьми посилав, але ж ти кожний раз відмовлявся!

  Отже висновок наступний. Бог інколи посилає лікаря і не слід від цього відмовлятися.:)
   
 15. artobstrel

  artobstrel Дуже важлива персона

  а одна маленькая птичка, высидела иичко.... фольклор штука хорошая, но так называемые христиане абсолютно не хотят христианится и жить по библии, а там этой притчи - нет. Но нашим верующим канон нафиг не нУжон. а вот по канону - упование на Бога и усьо. а притча вообще антихристианская, ибо христянину встреча с богом есть высшая добродетель.
   
 16. Коммунарец

  Коммунарец Well-Known Member

  Коли на Землі не стане держав, то будуть тільки свята, пов'язані з істинним Господом, можливо і ті, що зараз існують, але в новому своєму значенні.
   
 17. Gyppsy

  Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

  @Коммунарец, а на Ваш погляд - що таке свято?

  /тільки не посилайте мене до Віки і до "10 Заповідей" з іншими Правдами Віри, я та вже був ;)/
   
 18. Мих

  Мих Дуже важлива персона


  Та ні, арт. Ти просто не розумієш суті християнства.
  Ти вважаєш, що християни, священики мали б бути святі, праведні люди. Воно то звичайно, що так, бо саме християнство так вчить. Але для прикладу я скажу наступне, подібне до твоєї позиції, але більш зрозуміле тобі.
  Так от : В лікарні мають бути всі здорові.
  Чому:
  1. В лікарні лікують.
  2. В лікарні є лікарі, котрі стежать за здоровям людини.
  3. В лікарні є медикаменти, якими можна полікувати хвороби, апаратура і т.д.

  А тепер я почну кепкувати з того всього. Лікарня - то фігня, там море хворих. Там дехто вмирає. Там дехто залишається калікою.
  Спробуйте заперечити.


  Так само серед християнства. Одна справа, які люди мають бути та інша справа які люди є насправді. Християнська церква - це лікарня, але не тіл, а душ. Вся різниця. Ти можеш лікуватися, а можеш забити на все. Це твій вибір. У християнській церкві є священики, єпископи, вони виконують свої функції, так само у лікарні є медсестри, лікарі, котрі теж виконують свої функції. Там і там одні виконують своє добре, інші погано. Але КОЖЕН несе відповідальність сам за себе.

  Можна сказати: я не піду в лікарню, бо там лікарі - не відповідають поняттю лікар, вони не лікують. Але від того навряд чи пройде хвороба, навряд чи ти станеш здоровим. Так само з церквою. Можна сказати: священник грошолюб і алкоголік - не піду. Ок, але ці обставини не полікують твою душу.

  Тому потрібно думати про те, як стати здоровим, а не хтось там не такий. Серед всього того, і лікаря і священика можна знайти хорошого. І про це треба дбати.
   
 19. Коммунарец

  Коммунарец Well-Known Member

  Свято - то стан душі людини, звільненої від гріха, але зайнятої любов'ю до всіх і до Бога.
  На жаль, це все зараз замінено на праздники, або на пародію свята, коли все залито горілкою та обжорством, яе у п'яних копів з Олевська ( здається так то місто в Житомирській області, ) що погапивалися на празднік дільничооо і врізалися в інше авто...
  Справжнє свято ще не скоро буде для людей, а після того, як повірять у Бога не тільки по книжці або у церкві, а в своїй душі. Та багато хто так і не пізнають його, бо продовжують робити зло, шкодити, брехати, зводити і взагалі, робити все, щоб інші не змогли відсвяткувати поєднання зі справжнім Отцем небесним.
  Бережіть себе, бо ворог дуже підступний і може приймати навіть святі образи, щоб звести нанівець усі спроби людини побачити справжнє світло і відчути справжнє свято разом з Богом.
  Во....
   
 20. artobstrel

  artobstrel Дуже важлива персона

  ну почему же? главная суть христианства - носители его, никогда не придерживались его. ни-ког-да.... нет, в больнице не должны быть все здоровы, сама ее концепция подразумевает наличие больных, и нужна она для помощи больным. Да в больнице есть все ровно как и понимание абсолютно верное - что без больницы гнойный аппендицит - смерть, там где нет больниц - люди мрут от того о чем даже не догадываются люди в больницах. А вот наличие церквушки не решает ничего. Достаточно посмотреть на карту стран с самым высоким уровнем атеизма. Когда я иду к врачу, я подразумеваю, что у него 6 лет мединститута и два года интернатуры, а у попа что? утверждение что он мол де знаить как спастись? а от чего спастись? от того от чего поп сказал надо спасаться...... эм.... не, я понимаю тех кому вот это все - некая медитативная практика - окей, но реально верить в вот это вот все? да никто и не верит от попа до нищего на паперти. я ж выше говорил, что полного упования, сиречь - доверия к богу - нет ни у кого. Ну ведь любому хоть сколько сведущему, понятно что христианство в частности, "вся власть от бога", "не противься злу", "вот сейчас ты в опе но там воздастся", "подставляй щеки" - это все для того чтоб эксплуатируемый не рыпался на эксплуататора. Посмотреть на столпы веры Ватикан, Византию - сплошное мракобесие и ужос. Вешали пачками, жгли, резали, рубили и т.д. христиане... не Ром - это все для думающего человека неприемлемо, как медитация - да, но как вера - нет.
   
  • Подобається Подобається x 1
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
Tags:
а де твій аватар? :)