Атеїзм

Тема у розділі 'Релігія', створена користувачем Agnostic, 30 лип 2019.

  1. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Може ви сплутали американських атеїстів з сатаністами?
     
  2. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    З точки зору безбожника все вірно, а з точки моєї - то дай йому владу і буде не гірше за Гундяєва. Спортсмени, досягші своєї слави, наприклад, братья Кличко, стали самі знаєте ким. І так всі, кого били кнутами, завтра візьмуть кнута і будуть бити інших. Такий світ.
    Тобто, ніхто не зможе змінити людський світ крім самого Творця. І ніхто не дає надії на покращення майбутнього, крім брехливих політиків.
     
    Останнє редагування: 9 сер 2019
  3. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Щось вас, прошу пана, кидає від Росії до Ізраїлю. Воно вам треба?
    Думайте за Неньку!

    Атеїстами себе вважають 9% українців
     
  4. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Хоч би одного впіймати з того центру Разумкова, бо якісь фантоми , але все знають наперед.
     
  5. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    А шо таке? Неоднозначно читається...
     
  6. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Тільки читається?
     
  7. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    В українській мові як чується, так і пишеться, але не завжди чується так, як написано.
    Так само і в біблії. Думка записана одна, а кожний думає так, як читає.
     
  8. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Що ви все про інших? Давайте за атеїзм агітуйте і про ваших богів)
    [​IMG]
    Ідеологи атеїзму і виконавці:
    То чого ви тільки на одних гебреїв лайно л'єте, а про своїх ідолів мовчите?
     
  9. Agnostic

    Agnostic Well-Known Member

    В мене немає ідолів. У вас логіка, як у п'ятирічної дитини. Це приблизно як сказати, що усі художники є нацистами, бо Гітлер був художником.
     
    Останнє редагування: 10 сер 2019
  10. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Колись були такі "нігілісти" , у яких не було кумирів та ідолів, зараз їх називаюиь " похеристами", бо ви до атеїстів ніякого відношення не маєте.
    Я про таких вже написав:

    У мене немає ні ідолів, ні кумирів ні будь кого, крім Бога. А якщо у вас взагалі немає нічого, то читайте вище.)
    А там, де возносять диявола та Бога одночасно, але нікому не підкоряються, то блудниці. Вони противні всім. Тому спочатку їх знищать, а потім того, хто блудників знищить. Так що вибирати прийдеться так чи інакше, або гаплик буде не віруючим у ніщо.
     
    Останнє редагування: 10 сер 2019
  11. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Кожний думає не як читає, а як готовий сприйняти прочитане на даний час.
    З часом переосмислюється прочитане і почуте. Тому варто повертатися до витоків.

    А я просто хотів уточнити у пана Агностіка:
    Коммунарець, а Ви віруючий?
     
  12. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Особисто я, у вашому запитанні відчув сумнів у тому, що я віруючий... як колись у церкві я зробив зауваження, бо жінки голосно розмовляли, а відповіли, : хто б казав... Наче я сюди рідко ходжу до цієї церкви. А де я буваю взагалі, то їх не цікавить. То я не такий віруючий. Я інший.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Є віруючий, а є невіруючий. Є третій варіант?
     
  14. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Хіба для віруючого по іншому треба третій варіант вигадувати? То треба тоді нумерувати віруючих по конфессіям, по рівню реформації тощо.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Agnostic

    Agnostic Well-Known Member

    2 Царів 2:23-24
    І відійшов він звідти до Бет-Елу. А коли він ішов дорогою, то малі хлопці виходили з того міста й насміхалися з нього, і казали йому: Ходи, лисий! Ходи, лисий! І він обернувся назад і побачив їх, та й прокляв їх Іменем Господнім. І вийшли дві ведмедиці з лісу, і розірвали з них сорок і двоє дітей...

    13.jpg
     
  16. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Ой, ті божі люди... А може ведмеді в Ізраїлі вас здивували? Так то буває там і справді відбувається, коли заходять сирійські бурі ведмеді.
    Значить Єлисей не сподобався(
    У 70-80 роках по шумщині ходив Іванов. Зайшов він на поминки нашого родича в серпні 81-го. Щось мій батько посварився з ним і той щось сказав. Потім батько сказав , що теща його помре до нового року і йому щось недобре сказав. Так і сталося. 13 грудня померла баба, а батько 10 років просидів з паралічем від інсульту.
    А того Іванова десь вбили кажуть.
    Так що не треба глумитися над божими людьми.. різні вони бувають, наприклад роми чи стара баба-діва.
    Я вже писав про одну знайому - краще її обходити, бо ніби Бог її захищає, хоча на мій погляд, її кривдники самі винні, бо занадто впевнені в собі і у свому хамстві, але мені сказали про неї, що то енергетичний вампір(((
    Можна писати не розуміючи суті того, що відбувається у писанні, але наслідуючи чиюсь ганебну потаємну думку.
     
    Останнє редагування: 10 сер 2019
  17. Agnostic

    Agnostic Well-Known Member

    Ну тепер зрозуміло як стати божою людиною, треба просто вбити дітей, які сміються над лисиною.
    Чи існує бодай якась маячня, в яку ви не в змозі повірити? Ви взагалі розумієте скільки часу потрібно двом медведям, щоб загризти 42 людини? Чи за вашою логікою діти не тікали, а в чергу вишикувались?
     
  18. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Я, по перше, дякую вам за підтримку розмови і за запитання, завдяки яким я пізнаю більше того, що сам би тим не зайнявся. Одже, вірую по іншому...
    По друге, дуже затронула ця історія з Єлисеєм, про те, як захотів взяти на себе вдвічі більше духа, ніж був на Іллі
    Коротче кажучи, після ульоту Іллі, Єлисей отримує дар подвійного духу і після двох чудес погордився собою і прокляв дітей і їх порвали ведмеді.
    Але то для пророка було тяжким випробовуванням від Бога, після чого Єлисей знов перенавчався у відношеннях з Богом і надалі рятував людей і всяке таке... Це взято звідси. Нащо вигадувати те, що нормально написано?
    Минулої зими я також вичворив неподобство, що совість гризла (але згадуючи нагадую собі, щоб не забував), але свій гнів я вчився стримувати в 40 та 60 - ти денних мандрах. Наче допомогло... І хоч соромно за свій тодішній поступок, я сприйняв це як урок.
    І щоб не повторилося, зі мною знову, стараюся тримати гнів під контролем. Я і про це також писав.
    П.с. ви коли були дитиною хіба не стовбеніли перед страшним? Я не раз... Пам'ятаю бика... Якби не оступився з горба, то забив би мене бик... Тож діти, проти двох звірів!
     
    Останнє редагування: 10 сер 2019
  19. Agnostic

    Agnostic Well-Known Member

    Коммунарец, скільки вам років? Хто вас так зазомбував?
     
  20. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Осуджувати Бога в Його діяльності, подібно до осудження власної печінки, бо вона погано працює. Ви прийшли на світ не по своєму бажанню, не по своєму бажанню підете з цього світу. Ви не знаєте що є краще, а що є гірше. Відчуйте різницю між: Бог дав життя і Бог взяв життя ТА Бог дав життя, а інша людина забрала життя. Це дві великі різниці. Це, якщо говорити про видимий матеріальний світ. Але є таке поняття, як життя після смерті, тобто вічне життя. І хто може сказати, що краще, коли людина здійснить перехід у 50 років, чи у 80 з точки зору вічного життя? Хто знає душі тих людей і їх майбутнє?
     
Tags:
а де твій аватар? :)