Атеїзм

Тема у розділі 'Релігія', створена користувачем Agnostic, 30 лип 2019.

  1. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    А якщо цим самим /піде в магазин, чи дома вже торкнеться ручки дверей під"їзду, кнопки ліфта, нарешті, зайде разом із здоровим атеїстом в ліфт і чихне/ буде займатися носій вірусу, але не зашуганий вірою в бога - то йому можна це все робити /хіба що не буде цілувати окони і хреститися після пчиху/?
    Душа нікуди не дівається.
    Повторюю - вона є завжди)
     
  2. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    По першому пункту я вже висловлювався. Невіруюча людина не піде туди, де скупчення людей, у всякому випадку, уникатиме можливості заразитися.
    Віруючий фанатик попреться в церкву, тому що свято вірить, що він - віруючий, а ікони, які він цілуватиме - святі і не можуть передати заразу, як звичайні предмети. А вони передають. Тобто, якщо не чіплятися до граматики: через ікони, хрести, руки священнослужителів віруси передаються точно так само як і через мобільні телефони, компостери і руки атеїстів. Якщо туди потрапляють.

    По другому питанню.
    Що значить "завжди"? "Завжди" означає: до народження конкретної людини, тоді, коли ця людина живе, і після того, як ця конкретна людина помре.
    Мене цікавить саме момент після смерті. Де знаходиться душа конкретної людини після смерті?
    З комп"ютерами все ясно - немає комп"ютера, операційна система в ньому не працює, зникла разом із комп"ютером.
     
  3. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Колись в рашці прихожани поголовно мали діарею, бо на Йордан напилися води з калабані, котру освятив батюшка)))
    А все тому, що не вірили в написане - воду треба пити чисту;
    Ви такого простого не знаєте)))
    Душа конкретної людини після смерті знаходиться в потойбічному світі.
     
  4. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Сидить під райськими яблуньками?
    А душа тієї горили, що могла мовою жестів розмовляти - під пальмою?
     
  5. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Фігушкі, все набагато цікавіше;
    @medwedo berlogsoni, щось Ви підозріло цікавитеся душею тотої горили... :scratch_one-s_head:
     
    Останнє редагування: 19 бер 2020
  6. Agnostic

    Agnostic Well-Known Member

    Найбільший абсурд християнства
    Спочатку коротеньке пояснення для тих, хто не в курсі. Християнська Біблія складається зі Старого і Нового заповіту. Юдейське священне писання називається Танах. Це те саме, що й християнський Старий Заповіт. Починається Танах з п'яти книг, які нібито були написані Мойсеєм під диктовку бога. Це п'ятикнижжя в юдаїзмі називається Тора. Новий Заповіт писали учні Ісуса, якого юдеї вважають лжепророком. Відповідно, цю книгу юдеї не визнають. Навіть сама назва “Новий Заповіт” дає нам зрозуміти, що Ісус був тим, хто змінив заповіді Тори. А я нагадаю, що Ісус був юдеєм. Він визнавав Мойсея як пророка. А тепер давайте прочитаємо, чи допускав сам Мойсей, що Тору може хтось змінити:
    Кожне слово, що я наказую його вам, будете додержувати і виконувати, не додаси до нього, і не відіймеш від нього. Якщо повстане серед тебе пророк або сновидець, і дасть тобі ознаку або чудо, і збудеться та ознака й те чудо, що сказав він тобі, до того говорячи: Ходімо ж за іншими богами, яких ти не знав, і будемо їм служити, то не слухайся слів того пророка або того сновидця, бо цим Господь, Бог ваш, випробовує вас, щоб пізнати, чи ви любите Господа, Бога вашого, усім своїм серцем і всією своєю душею. За Господом, Богом вашим, будете ходити, і Його будете боятися, і заповіді його будете виконувати, і голосу Його будете слухатися, і Йому будете служити, і до Нього будете линути. А пророк той або той сновидець нехай буде забитий, бо намовляв на відступство від Господа, Бога вашого, що вивів вас із єгипетського краю й викупив вас з дому рабства, щоб звести тебе з дороги, що наказав тобі Господь, Бог твій, ходити нею; і вигубиш зло з-посеред себе. (Второзаконня 13:1)

    Навіть якщо ви віруючий, задайте собі декілька логічних питань:
    Чи може бог скасувати заповіді, які діяли півтори тисячі років, і за порушення яких карав смертю? (Числа 15:32)
    Чи буде він посилати того, хто від його імені буде скасовувати навіть ті заповіді, які сам бог назвав вічними? (Вихід 31:16)
    В чому провина тих юдеїв, які вимагали стратити Ісуса, якщо вони всього лише виконали заповіді Тори ?
    І взагалі, якщо ви не єврей, навіщо вам релігія, яку придумали євреї виключно для себе?
     
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    А ХТО дав заповіді? Бог, чи Мойсей?
    -Бог!

    Бог міняв Заповіді ?
    -Міняв!

    Ісус - Бог?
    -Бог.

    В чому загвоздка, міл чєловєк?
     
  8. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    А хто там в курсі? Скільки разів на тиждень вірний католик відвідує месу?
     
  9. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    А я за неї хвилююся. Точніше, за її душу. Горила все життя вела праведне життя, виконувала всі десять заповідей.
    Якби її своєчасно охрестили, я б менше хвилювався. Вона б тоді гарантовано попала в рай. Точніше - її душа.
     
  10. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    А мову жестів вона де вивчила?
     
  11. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Я давав посилання, почитайте.
     
  12. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    А звідки Ви знаєте, що вона виконувала всі десять заповідей?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Я щойно переглянув всі десять заповідей і не знайшов жодної, яку б горила могла порушити.
    Якщо Ви протилежної думки - будь ласка, доведіть.
     
    • Смішно Смішно x 1
  14. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Кому довести?
     
  15. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Мені. З контексту ясно.
    Якщо Ви погоджуєтеся з тим, що ця горила не порушувала десять заповідей, можете, звичайно, не доводити.
     
  16. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Я ніколи не мав справи з горилами, котрі знають німі мови і котрі дотримуються десяти заповідей.
    Як же я можу щось Вам доводити?

    Та й для чого воно мені? :scratch_one-s_head:
     
  17. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Ну, Ви ж питали мене про цю горилу, значить цікавитеся.
    Ви вважаєте, що душа існує, я резонно запитав, чи, на Вашу думку, існує душа у тієї горили, яка розумніша від деяких людей (для об"єктивного стороннього ока).
    Чим, на Вашу думку, визначається наявність чи відсутність душі? Ви навели приклад з операційною системою, а коли я детально описав принцип роботи комп"ютерів, Ви не захотіли читати.
    Людина, на мою думку, нічим не відрізняється від інших живих істот, просто має значно ширший діапазон умовних рефлексів.
    А діапазон умовних рефлексів цієї горили переважає діапазон умовних рефлексів деяких людей.
    Це людина як вид істот чомусь вирішила, що вона - вінець творіння. Але якщо людину як істоту залишити в природньому середовищі, без оточення інших людей, вона буде такою ж дикою істотою, як і інші дикі істоти.
    Я не маю зараз великого бажання (і дуже рідко мав) дискутувати на ці теми.
    Якщо Ви вважаєте, що душа існує - вважайте на здоров"я.
     
  18. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Я не цікавлюся горилами, я просто озвучив своє спостереження:
    Я в курсі, Ви про це вже говорили кілька разів;

    Тому-то Ви сьогодні і повернулися до мого допису ще за четвер)))
    Gyppsy, Четвер у 19:29
    #545


    зі

    до речі

    @medwedo berlogsoni, а Ви мову жестів знаєте?
     
  19. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    @Gyppsy, Ви на мої запитання не відповідаєте, а свої задаєте без упину.
    Крім того, маніпулюєте словами.
    Коли я кажу "мені здається", то це має смисл "я не можу стверджувати категорично". І тут зовсім недоречне Ваше "якщо здається. треба хреститися".
    Ви можете вважати, що душі існують не лише у людей, а і у дерев, стільців і стовпів. Адже ніхто не може довести, так це чи ні.
    Можна, стверджувати, наприклад, що інтелект існує у колорадського жука. Тому що коли його торкнешся, він падає на землю і прикидається мертвим. Дуже-дуже розумна істота. Душевна.
    А можна стверджувати протилежне. І сперечатися без упину.
    У моїх знайомих був пес. Той пес не був прив"язаний, а гуляв по великому подвір"ї, обгородженому сіткою рабицею, щоб не попав на город і далі - в село.
    У тих знайомих був родич, який приїхав на літо відпочивати. І псу багато разів вдавалося проникати на город (у пса була дуже радісна морда, коли йому це вдавалося), а той родич не міг зрозуміти, де той пес пролазить. І родичу вже починало здаватися, що пес просочується крізь сітку. Причому він говорив це досить серйозно. Родич уже нічого не робив, лише спостерігав за псом, щоб побачити, де той пролазить.
    Але пес також спостерігав за тим родичем, чи той за ним не спостерігає. І варто було родичеві відволіктися не пару секунд (цигарку, наприклад, прикурював), як пес уже був по той бік сітки, на городі. Причому, далі не біг, а сидів і любувався реакцією свого "опонента".
    Потім давав себе завести в "вольєр". І так повторювалося багато разів. Згодом, нарешті, знайшли те єдине місце під сіткою, де псові вдавалося прошмигнути.
    Причому, жодного разу не вдавалося спостерігати сам процес пролізання. Просто, уже цілком серйозно, почали досліджувати кожен сантиметр огорожі і в одному місці найшли трохи собачої шерсті, внизу сітки, на кіількох кінцях дроту.
    Можете вважати це видумкою, але це - реальна історія.

    А відносно мови жестів я Вам не відповім, бо це буде оффтоп. ;)
     
  20. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Ну що ж, можете не відповідати ;
    Але факт, що Ви переглянули десять заповідей - це вже не хухри-мухри)

    При бажанні потратьте пів-години часу і на цей ролік
    Хресна Дорога
     
Tags:
а де твій аватар? :)