Атеїзм

Тема у розділі 'Релігія', створена користувачем Agnostic, 30 лип 2019.

  1. Agnostic

    Agnostic Well-Known Member

    Він був звичайним юдейським рабином, який читав проповіді в синагогах. Скоріш за все, він почав говорити те, що суперечило ідеї юдаїзму. Якщо вірити Луці, то Ісус був звичайним релігійним сепаратистом, який намагався довести юдеям, що він був напророчений у Танаху. (Від Луки 24:44 Потрібно, щоб виконалось усе, що про Мене в Законі Мойсеєвім, та в Пророків, і в Псалмах написане). Офіційна версія: оголосив себе царем юдейським. Але яка різниця ким він себе проголосив, якщо він це жодним чудом не зміг довести. Юдеї не чекають на месію, а тим паче на такого, який від імені їх бога каже зовсім протилежні речі. Тому абсолютно логічно для тих часів, що вони його стратили.
     
  2. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Як же не чекають, коли у Старозавітних книгах, у пророках сказано, що прийде месія.

    Ну то таке, Може то юдеї відійшли від того, що їм говорив Бог і тому так вважали. Скоріш за все влни чекали на месію - воїна, який прийде і розгромить всіх ворогів Ізраїля мечем і кровю. А тут прийшов Месія, який запропонував любов. Тому вони цього не зрозуміли. Хоча не зрозуміли далеко не всі юдеї.
     
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    А ходіння по воді, хіба не чудо?(для прикладу)
     
  5. Agnostic

    Agnostic Well-Known Member

    Ви що знущаєтеся? Ви це на власні очі бачили? Чудеса треба було Понтій Пілату показувати.
     
  6. Agnostic

    Agnostic Well-Known Member

    Цей месія не повинен перечити торі


    View: https://youtu.be/__Si16rLzH4?t=159
     
  7. Agnostic

    Agnostic Well-Known Member

  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Я не знущаюся, я вам показую, що ви в одному місці даєте посилання на Біблію з довірою, а в іншому - не довіряєте. Всі апостоли говорять про ходіння по воді.
     
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Вони стратили Ісуса і тут є два варіанти: або це визнати, або придумати пояснення. Ясно, що євреї вирішили оправдати себе. Тим більше, у їх Торі написано: "не вбий".
     
  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Я згідний, що людина не може міняти Тору. Бо це писання дав сам Бог, а людина не може в це вмішуватись. А Ісус Христос Є БОГ - Той, хто дав це писання, Творець всього. То ж що Він не може?
     
  11. Agnostic

    Agnostic Well-Known Member

    Я не довіряю біблії, а розглядаю її виключно як художній твір, який заснований на реальних подіях. Можливо існував Ісус, можливо він був проповідником, можливо його дійсно стратили. А вся містика навколо цього - це просто вигадки.
     
  12. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Я би сказав - як збірка художніх творів, деякі з яких можуть базуватися на реальних подіях. А деякі - звичайні видумки. Як, наприклад, описування того, що хтось там бився з богом і навіть наніс тому богові травми. Чи всесвітній потоп, організований Всемилостивим, так що загинули і невіруючі люди, і невіруючі коні, корови, вівці, гуси, качки і кури. Хоча качки і гуси мали би вижити - вони вміють плавати. От курці не залишалося жодних шансів.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Коротенький ролик від найвидатнішого атеїста сучасної Росії (з приводу смерті Всеволода Чапліна, ака Арон Шемайер)

    View: https://www.youtube.com/watch?v=tafTYP_RGAs
     
  14. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    :facepalm::suicide:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Невзоров колись був прогресивним журналістом і ведучим /"600 секунд"/, зняв знакові кіна "Чистилище", "Ад", "Наши"...
    А потім зійшов на пси

    Але ще трішки, і знову почне кадилом махати;
     
  16. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    він таран наших суден 25 листопада 2018р влучно, просто блискуче прокоментував, дуже сподобалось.
    Він розумний чолов'яга, що там казати.
    Я майже все, що він в їхніх ліберальних передачах коментує, стараюся читати.
     
  17. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Мені сподобалося, як він останній виступ Путіна охарактеризував. Цирковий номер, коли барсука прив"язують під куполом цирку, барсук літає над глядачами і сцить зверху на всіх.
     
    • Смішно Смішно x 1
  18. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Я переплутав трохи назву того актора оригінального жанру, тому перепрошую і даю цитату

    Интервью / Александр Невзоров

    Я спочатку хотів це все подати як офтоп, але коли ще раз перечитав цитований фрагмент, вирішив, що це - все таки не офтоп. Через фразу, виділену жирним шрифтом.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  19. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    От і уявіть, @medwedo berlogsoni, як Невзоров любить цей російський бомонд чи цирк, як його краще обізвати:)))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Agnostic

    Agnostic Well-Known Member

    Едвард Уайтман - останній єретик в історії Англії, який був спалений живцем у 1612 році. Мається на увазі лише спосіб покарання, бо єретиків ще років двісті переслідували. Їх саджали у тюрми, або страчували більш гуманно. Уайтман вірив в бога, але не визнавав святу трійцю, Ісуса вважав безгрішною, але звичайною людиною, а хрещення дітей називав огидним ритуалом.
    Останньою відомою жертвою інквізиції був іспанський шкільний вчитель Каетано Ріполь. Він також вірив в бога, але не вважав себе католиком. Відмовляв своїх учнів ходити в церкву, сповідуватися і причащатися. Його повісили у 1826 році.
    Зараз важко уявити, що Європа була настільки дикою всього лише декілька сотень років назад. А тепер уявіть, які дикуни писали біблію тисячі років назад.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
Tags:
а де твій аватар? :)