Атеїзм

Тема у розділі 'Релігія', створена користувачем Agnostic, 30 лип 2019.

  1. Agnostic

    Agnostic Well-Known Member

    Ось що буває, коли автори їдять однакові гриби, але галюцинують по-різному!

    Матвія 4:18
    Як проходив же Він поблизу Галілейського моря, то побачив двох братів: Симона, що зветься Петром, та Андрія, його брата, що невода в море закидали, бо рибалки були. І Він каже до них: Ідіть за Мною, Я зроблю вас ловцями людей! вони зараз покинули сіті, та й пішли вслід за Ним. далі пішовши звідти, Він побачив двох інших братів, Зеведеєвого сина Якова та Івана, його брата, із Зеведеєм, їхнім батьком, що лагодили свого невода в човні, і покликав Він їх. Вони зараз залишили човна та батька свого, та й пішли вслід за Ним. (Не описує чудо з виловом риби)
    Марка 1:16
    Аколи Він проходив біля Галілейського моря, то побачив Симона та Андрія, брата Симонового, що невода в море закидали, бо рибалки були. І сказав їм Ісус: Ідіть услід за Мною, і зроблю, що станете ви ловцями людей. І зараз вони свого невода кинули, та й пішли вслід за Ним. А коли недалеко прийшов, то побачив Він Якова Зеведеєвого та брата його Івана, що й вони в човні невода лагодили. І зараз покликав Він їх. І вони залишили батька свого Зеведея в човні з робітниками, і пішли вслід за Ним. (Не описує чудо з виловом риби)
    Луки 5:2
    І Він побачив два човни, що стояли край озера. А рибалки, відійшовши від них, полоскали невода. І Він увійшов до одного з човнів, що був Симонів, і просив, щоб він трохи відплив від землі. І Він сів, та й навчав народ із човна. А коли перестав Він навчати, промовив до Симона: Попливи на глибінь, і закиньте на полов свій невід. А Симон сказав Йому у відповідь: Наставнику, цілу ніч ми працювали, і не вловили нічого, та за словом Твоїм укину невода. А зробивши оце, вони безліч риби набрали і їхній невід почав прориватись..І кивали вони до товаришів, що були в другім човні, щоб прийшли помогти їм. Ті прийшли, та й наповнили обидва човни, аж стали вони потопати. А як Симон Петро це побачив, то припав до колін Ісусових, кажучи: Господи, вийди від мене, бо я грішна людина! Бо від полову риби, що зловили вони, обгорнув жах його та й усіх, хто з ним був, також Якова й Івана, синів Зеведеєвих, що були спільниками Симона. І сказав Ісус Симонові: Не лякайсь, від цього часу ти будеш ловити людей! (Описує чудо з виловом риби)

    Матвія 8:5
    А коли Він до Капернауму ввійшов, то до Нього наблизився сотник, та й благати зачав Його, кажучи: Господи, мій слуга лежить удома розслаблений, і тяжко страждає. Він говорить йому: Я прийду й уздоровлю його. А сотник Йому відповів: Недостойний я, Господи, щоб зайшов Ти під стріху мою... Та промов тільки слово, і видужає мій слуга!
    Луки 7:2
    У одного ж сотника тяжко раб занедужав, що був дорогий йому, і вмирати вже мав. А коли про Ісуса почув, то послав він до Нього юдейських старших, і благав Його, щоб прийшов, і вздоровив раба його. Вони ж прибули до Ісуса, та й ревно благали Його й говорили: Він достойний, щоб Ти це зробив йому. Бо він любить народ наш, та й для нас синагогу поставив.І пішов Ісус із ними. І коли недалеко від дому вже був, сотник друзів послав, щоб сказати Йому: Не турбуйся, о Господи, бо я недостойний, щоб зайшов Ти під стріху мою. Тому то й себе не вважав я за гідного, щоб до Тебе прийти. Та промов тільки слово, і раб мій одужає.

    Матвія 8:28
    Як прибув Він на той бік, до землі Гадаринської, перестріли Його два біснуваті, що вийшли з могильних печер, дуже люті, так що ніхто не міг переходити тією дорогою.
    Луки 8:26
    І вони припливли до землі Гадаринської, що навпроти Галілеї, як на землю Він вийшов, перестрів Його один чоловік із міста, що довгі роки мав він демонів, не вдягався в одежу, і мешкав не в домі, а в гробах.

    Матвія 20:30
    І ось двоє сліпих, що сиділи при дорозі, почувши, що переходить Ісус, стали кричати, благаючи: Змилуйсь над нами, Господи, Сину Давидів!
    Луки 18:35
    І сталось, як Він наближався був до Єрихону, один невидющий сидів при дорозі й просив.

    Матвія 21:19
    І побачив Він при дорозі одне фіґове дерево, і до нього прийшов, та нічого, крім листя самого, на нім не знайшов. І до нього Він каже: Нехай плоду із тебе не буде ніколи повіки! І фіґове дерево зараз усохло. А учні, побачивши це, дивувалися та говорили: Як швидко всохло це фіґове дерево!
    Марка 11:20
    А проходячи вранці, побачили фіґове дерево, усохле від кореня., згадавши Петро, говорить Йому: Учителю, глянь фіґове дерево, що прокляв Ти, усохло!

    Матвія 26:48
    А зрадник Його дав був знака їм, кажучи: Кого поцілую, то Він, беріть Його. І зараз Він підійшов до Ісуса й сказав: Радій, Учителю! І поцілував Його. Ісус же йому відказав: Чого, друже, прийшов ти? Тоді приступили та руки наклали на Ісуса, і схопили Його.
    Івана 18:4
    А Ісус, усе відавши, що з Ним статися має, виходить та й каже до них: Кого ви шукаєте? Йому відповіли: Ісуса Назарянина. Він говорить до них: Це Я... А стояв із ними й Юда, що видав Його. І як тільки сказав їм: Це Я, вони подалися назад, та й на землю попадали...І Він знов запитав їх: Кого ви шукаєте? Вони ж відказали: Ісуса Назарянина. Ісус відповів: Я сказав вам, що це Я...

    Матвія 27:5
    кинувши в храм срібняки, відійшов, а потому пішов, та й повісився...
    Діяння 1:18
    І він поле набув за заплату злочинства, а впавши сторчма, він тріснув надвоє, і все нутро його вилилось...

    Матвія 27:44
    Також насміхалися з Нього й розбійники, що з Ним були розп'яті.
    Луки 23:39
    А один із розп'ятих злочинників став зневажати Його й говорити: Чи Ти не Христос? То спаси Себе й нас! Обізвався ж той другий, і докоряв йому, кажучи: Чи не боїшся ти Бога, коли й сам на те саме засуджений? Але ми справедливо засуджені, і належну заплату за вчинки свої беремо, Цей же жадного зла не вчинив.І сказав до Ісуса: Спогадай мене, Господи, коли прийдеш у Царство Своє! І промовив до нього Ісус: Поправді кажу тобі: ти будеш зо Мною сьогодні в раю!

    Матвія 27:51
    І ось завіса у храмі роздерлась надвоє від верху аж додолу, і земля потряслася, і зачали розпадатися скелі, і повідкривались гроби, і повставало багато тіл спочилих святих, а з гробів повиходивши, по Його воскресенні, до міста святого ввійшли, і багатьом із'явились. А сотник та ті, що Ісуса з ним стерегли, як землетруса побачили, і те, що там сталося, налякалися дуже й казали: Він був справді Син Божий! (З євангелістів на страті Ісуса був присутній тільки апостол Іван. Ні про який землетрус і зомбі-апокаліпсис він не пише)

    Івана 5:31
    Коли свідчу про Себе Я Сам, то свідоцтво Моє неправдиве.
    Івана 8:14
    Відповів і сказав їм Ісус: Хоч і свідчу про Себе Я Сам, та правдиве свідоцтво Моє

    Діяння 9:7
    А люди, що йшли з ним, онімілі стояли, бо вони чули голос, та нікого не бачили.
    Діяння 22:9
    А ті, що зо мною були, правда, бачили світло, але не почули вони того голосу, що мені говорив.
     
  2. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Блін, як це я проморгав такий допис, га? :dntknw:о_О:scratch_one-s_head:
    А може пан ще повернеться?;

    Доброго нам здоров"я, пане @kirillkraft :hi:

    Вірити у відсутність божества і говорити про цю відсутність кілька тисячоліть - це вже змахує на хворобу або на звичайне збочення, шо нє?;
     
  3. Agnostic

    Agnostic Well-Known Member

  4. Agnostic

    Agnostic Well-Known Member

    Казка про те, як учні Ісуса "воскресіння" придумували.

    Хто прийшов до гробу з тілом Ісуса?

    Версія Матвія — дві Марії.
    Версія Марка — дві Марії і Саломія
    Версія Луки — дві Марії і Іванна
    Версія Івана — Марія Магдалина

    Хто відвалив камінь?
    Версія Матвія - камінь відвалив янгол у присутності двох Марій і охоронців гробу
    Версія інших євангелістів — камінь вже був відвалений

    Кого вони там побачили?
    Версія Матвія — янгола, який сказав їм, що Ісус воскрес.
    Версія Марка — юнака, який сказав їм, що Ісус воскрес.
    Версія Луки — двох чоловіків, які сказали їм, що Ісус воскрес
    Версія Івана — Марія Магдалина побачила там двох янголів і самого Ісуса.

    Також цікавий факт: в текстах не пишеться про явлення Ісуса своїй матері.
     
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Дві різні особи розповідають про одну і ту ж подію. Один описує деякі деталі, а інший не описує. Що тут дивного?
     
  6. Agnostic

    Agnostic Well-Known Member

    Шукав в інтернеті родовід матері Ісуса, а натрапив на чергові біблійські маразми. Інформації про її рід немає в біблії, але його написали агіографи. Мабуть, з якихось апокрифів це взяли: “у сина Давида Нафана народився син Левій, у Левія народився Панфір, у Панфіра Варлафір, у Варлафіра Іоаким, батько Марії”.
    П'ятьох людей між Давидом і Марією їм вистачило, щоб заповнити проміжок часу у тисячу років. Також мене зацікавило, чи дійсно у Давида був син Нафан. Перша книга хроніки 3:5 "А оці народилися йому в Єрусалимі: Шім'а, і Шовав, і Натан, і Соломон, четверо від Вірсавії, Амміїлової дочки". Соломон вказаний четвертим, як наймолодший син. А ось що пише сам Соломон: «бо сином у батька свого я був, пещений й єдиний у неньки своєї» (книга приказок 4:3)
     
    • Тупо Тупо x 1
  7. Agnostic

    Agnostic Well-Known Member

    Топ 8 країн, в яких атеїзм переміг.
    Особисто я вважаю, що всемогутній єврейський бог найбільше ненавидить атеїстичну Швецію. Адже ця країна стабільно входить в десятку найщасливіших і найчистіших країн світу. Поки мракобісні українці задихаються від токсичних відходів, атеїстичні шведи змушені возити сміття з інших країн, бо все своє вже переробили. Країна 200 років живе без війни. Більшість шведів знає англійську мову. При населенні у 10 мільйонів осіб Швеція має 32 лауреата Нобелівської премії. Сорокамільйонна Україна не має жодного. У Швеції не те що бити, навіть кричати на дітей не можна. Це найбільше бісить єврейського бога, бо він заповідав шмагати дітей.
    http://www.aratta-ukraine.com/text_ua.php?id=3987
     
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    при тому, атеїстів там всього 6% :)))

    джерело:
    Релігія в Швеції — Вікіпедія
     
  9. Agnostic

    Agnostic Well-Known Member

    Християнин - це юдей плоскоземельник!
    Більшість тих, хто називає себе християнами, або не читали біблію взагалі, або читали тільки Новий Заповіт. Дійсно, навіщо напружуватися і читати щось старе і незрозуміле, а тим паче коли воно вже не діє. Почнемо з того, що “християнський” Старий Заповіт насправді є юдейським Танахом. Там тільки заголовки і розділи відрізняються. Так звані “християнські” 10 заповідей насправді є юдейськими, бо вони давалися Мойсеєм, а не Ісусом. Сам Ісус був юдеєм. Він ходив в синагоги і визнавав юдейських пророків. Від Луки 24:44 Потрібно, щоб виконалось усе, що про Мене в Законі Мойсеєвім, та в Пророків, і в Псалмах написане (так, це той самий Мойсей, що наказував тисячами вбивати і гвалтувати жінок та дітей). Від Івана 8:58 Поправді, поправді кажу вам: Перш, ніж був Авраам, Я є (так, це той самий Авраам, який підробляв сутенером і хотів зарізати власного сина). Тобто Ісус — це звичайний юдейський сепаратист, який намагався довести юдеям, що він був напророчений у Танаху.
    Якщо ви християнин, то ви автоматично юдей-плоскоземельник. Якщо вам показують рештки динозаврів, або рештки древніх людей, то вас просто дурять, адже землі 6 000 років. Ніхто не жив в печерах і не полював на мамонтів. У Адама і Єви були важливіші справи, адже треба було розмножуватися, та ще й старатися робити це так креативно, щоб люди були різних кольорів і розмовляли на різних мовах. Кожен раз, коли ви бачите якусь тваринку, букашку чи таракашку, то знайте, вона врятована завдяки безрозмірному ковчегу Ноя. Особисто в мене до цього персонажа тільки одне питання - навіщо він взяв на ковчег тих двох клятих комарів?
     
  10. Agnostic

    Agnostic Well-Known Member

    @Мих Про Швецію треба читати у шведській Вікіпедії, а не в українській. Коли проводять соцопитування, то людей ділять не на дві категорії (релігійні і атеїсти), а як мінімум на три (релігійні, переконані атеїсти і нерелігійні).
    124.png
    Навіть за вашим посилання в кінці написано, що Швеція є однією з найбільш атеїстичних країн світу.
    123.png
     
  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Хто має синів, то в певний період перший син завжди є єдиний.:)
     
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Хто проводив дослідження? Конкретно, хто???????? Нема. Ну і "можно отнесті", означає, що можно нє относіть.:)

    Так само навряд чи хто може сказати про людину, чи вона справжня віруюча, чи несправжня, тому що для того, що зрозуміти, чи яблучний сік справжній, чи не з добавками, треба поряд мати 100% справжній сік. А безгрішних небуває.:hi:


    Третє. Віра, християнство пропонує вічне щасливе життя після смерті, а не тичасова коротке життя на землі.
     
  13. Agnostic

    Agnostic Well-Known Member

    Так в ісламському раю ще цікавіше. Вам там 70 гурій подарують. Якщо потенція ще є, задумайтесь над зміною релігії :)))
     
  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Справа не в цікавості, а в реальності.
     
  15. Agnostic

    Agnostic Well-Known Member

    Рівень довіри до церкви стабільно знижується. Українці починають просинатися!

    12345.png
     
  16. hrim

    hrim Well-Known Member

    В деяких країнах є церковний податок, який може складати до 10%.
    Це може зумовлювати не афішувати власну релігійність.
     
  17. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Вірити можна і без довіри до церкви, бо кожний має прислухатися тільки до свого серця, але якщо насправді віриш у Господа і сподіваєшся на його допомогу, то моліться і просіть захисту наодинці із Богому, без посередників і не судіть того, чого не розумієте.
    Але про атеїзм, то про атеїзм)

    Атеїзм - це засіб зневіри, щоб легше люди прийняли Диявола після того, як релігії будуть скомпроментовані , а люди втратять мораль і перетворяться у самозакохане бидло з непомірною жадобою і розпустою(
     
  18. Agnostic

    Agnostic Well-Known Member

    Сем Гарріс
    Тільки атеїст в повній мірі бачить безмежний нарцисизм і самообман віруючих. Тільки атеїст розуміє, наскільки аморально вірити в те, що один і той же милостивий бог рятував тебе від катастрофи і топив немовлят в їх колисках. Відмовляючись ховати реальність людського страждання за солоденькою фантазією про вічне блаженство, атеїст гостро відчуває, наскільки дорогоцінне людське життя - і як прикро те, що мільйони людей піддають одне одного стражданням і відмовляються від щастя за примхою своєї уяви.
     
    • Смішно Смішно x 1
  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    то ви про часи Голодомору, який створили атеїсти?
     
  20. Agnostic

    Agnostic Well-Known Member

    Ні, про святу інквізицію. А чому це ваш всемогутній єврейський бог не захистив мільйони українців від якихось там атеїстів? Часом не тому, що організатори голодомору були із "богообраного" народу?
     
Tags:
а де твій аватар? :)