Аптеки

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем poetka, 24 чер 2010.

  1. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Можливо це повідомлення не по темі.
    Колись стикався, є таке в мед.інституті, застосовується переважно для пацієнтів лікарні та за призначенням лікаря. У кого проблеми із судинами, бронхами... - така процедура може бути шкідливою, подібну дію ( додатковий наплив свіжого повітря та зміна тиску ) має хвойний ліс та гори.
     
    Останнє редагування модератором: 28 жов 2018
  2. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Якось порахував, скільки аптек у нас на невеличкому шматочку середнього провінційного міста, коли шукав клуб з інтернетом. Вісім! На відстані 10...30 метрів одна від іншої. Реформа медицини? Покращення обслуговування населення?
    Треба вигнати з МЗО 99 % чиновників, починаючи з верхівки, аптеки під строгий контроль - на якусь кількість населення (напр. 5000 мешк. - одна аптека) і ціни впадуть на 80 %.
    Мукосат завозять з Білорусі. До нас звідти плюнув - і долетіло. А ціна - до 500 гривень по аптеках.
     
    Останнє редагування: 10 лис 2017
  3. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Тема ніби більше стосується однієї аптеки та конкретно кваліфікації Андрія Падуса.
    Моя думка - кваліфікація лікаря та допомога таких аптек досить роздуті та перебільшені.
     
  4. Reginaa

    Reginaa Member

    Поважаю справу цієї людини, але вилікувати будь-яку хворобу лише травами - це неможливо. Скоріш за все виїжджають на cамонавіюванні. Але якщо комусь ці фітоліки допомогли - кул. А що робити, якщо наприклад, астма - травичкою дихати? Згода доречі травичкою полікуватись, якщо вартість буде меншою ніж у аптеках на інгалятори https://paniapteka.ua/.
     
  5. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    При таких захворюваннях трави можуть бути як доповнення до основних ліків, у дитинстві із подібним стикався, ісланський мох, богульник, корінь солодки... мають відхаркувальний ефект, але, залежно від форми захворювання, тільки таким не обійтись.

    Запамятались мені деякі вирази Падуса: "Не треба чекати моментального ефекту" ( від цих крапель ), "Не звертати уваги на всі болячки"... від таких порад можуть бути дуже плачевні наслідки.
     
  6. MakarMakarich

    MakarMakarich миється в бані

    Доброго дня, тільки вона)
     
  7. Reginaa

    Reginaa Member


    Продают даже цитрамон. - це круто. Цитрамон взагалі важко знайти у наш час.... Дуже рідкісні ліки....
     
  8. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Та зараз не совок, дефіциту на ліки немає, інша річ - ціна може бути різною у різних мережах аптек.
     
  9. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    А ця аптека Падуса ще діє і чи є ще люди, які вірять у дива? Хто знає?
     
  10. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Тут більше обговорюється фітоаптека Падуса.
    Раз згадали ціни, у мене був випадок, потрібно було купити один досить дорогий медикамент, у апьтеці "Пульс" під лікарнею по вул. ген.Чупринки була одна ціна, але дивився по довідниках, у аптеці "Знахар" біля Балатону, цей же препарат був майже на 200 грн. дешевше.
     
  11. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    хто знає, чи ця аптека та сам Падус ще проводить якісь прийоми?
     
  12. Toster

    Toster New Member

    Якщо маєте необхідніть у придбанні спеціалізованого медичного обладнання, наприклад для нейрохірургів або хірургів, що займаються артроскопією чи травматологією, то рекомендую ось цей сайт: MedicalStore - Медичне обладнання б/у купити в Україні, ціна
    Ми купували у них стійку для артроскопії. Усе супер, але довелося довго чекати, бо та комплектація, яка нам сподобалася відвантажувалася аж із США.
     
  13. marusiaka

    marusiaka цьотка-пігулка

    а мені подобається онлайн скуплятись в аптеці
     
  14. marusiaka

    marusiaka цьотка-пігулка

  15. Oleksandrivych

    Oleksandrivych миється в бані

    Чи в цій аптеці є чоловічі урологічні прокладки SENI, ID-expert light (normal/extra), Lines, TENA або аналогічні?
    У мене є на продаж підгузки для дорослих М (75-110 мм) SUPER SENI PLUS 30 штук в упаковці по 480 грн.
    Пишіть, кому треба.
     
  16. Oleksandrivych

    Oleksandrivych миється в бані

    Ще є TENA Super Slip і TENA Pants по 30 шт. в пачці.
     
а де твій аватар? :)