Apple MacBook MagSafe

Тема у розділі 'Телефонія', створена користувачем Elenverg, 26 бер 2018.

  1. Elenverg

    Elenverg Її характер — цукор зі склом.

    Кто пробовал ремонтировать зарядку от macbook?

    Лучшей зарядки как у мака я не видела, таскала ее повсюду почти 3 года, и прикол з магнитом тоже бомба. Но и такую зарядку можно убить, кто сталкивался отозвитесь?!
    Имеит ли смысел ее вообще ремонтировать, или проще купить новую?
    У меня парень немного разбираться, но боюсь давать ему на ремонт :facepalm:

    А если ремонтировать то где? Чтоб не покоцали зарядку, там ее сложно вскрывать.

    Всем спасибо!
     

    Вкладення:

  2. ArtKurd

    ArtKurd Дизайнер

    Привіт, я пробував ремонтувати, замовив кабель новий хорошої якості за 10$ на алі) В неті знайшов відео як робити, в принципі ніби не важко, але як ти кажеш кришку я покоцав капєц, це біль а не зарядка тепер :facepalm:

    Понищив я собі зарядку, ліпше б дав 200-300 грн за роботу і все б чотко було б)))

    Якщо не хочеш щоб хлопець ремонтував :))), то можеш новою поштою в сервіс у Києві відправити, вони зроблять і за 2 дні на відділенні забереш собі, дуже зручно. то буде 10$ + робота майстрів. У Львові тоже ніби багато сервісів, але я не знаю який порадити, колись мав проблеми з айпіплом, взяли 5тий на пайку і вбили, потім казали ми не давали 100% гарантії на успіх...

    Якраз в них на сайті є прайс, кину тобі скрін
     

    Вкладення:

    Останнє редагування модератором: 28 бер 2018
    Reason for edit: Цікавить реклама на форумі? Звертайтеся
  3. Elenverg

    Elenverg Її характер — цукор зі склом.

    А можешь показать как у тебя получилось сделать блок? Кинь фотку посмотреть и инструкцию по которой делал
     
  4. ArtKurd

    ArtKurd Дизайнер

    Да от така фігня вийшла, резиною перемотав бо розвалюється
     

    Вкладення:

    • IMG_2444.jpg
      IMG_2444.jpg
      Розмір файлу:
      46,4 КБ
      Переглядів:
      3
а де твій аватар? :)