Антиоскар закладів Львова

Тема у розділі 'Ресторанна критика', створена користувачем myRelax.com.ua, 18 тра 2007.

  1. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Антиоскар закладів Львова

    таке і за бугром не всюди зустрінеш.
     
  2. dArt

    dArt Well-Known Member

    Відповідь: Антиоскар закладів Львова

    Больше всего не оправдала моих ожиданий "Ресторация на Валовой".
    Зашли туда с друзьями покушать.
    Интерьер замечательный, дорогая посуда, столовые приборы. По залу ходит "Мадам" лет 40-50 и рассказывает каждолму посетителю какие у них изысканые блюда сегодня. Понты оценили, кушать хочется все больше. Но..
    Все началось с официанта. Подошел юноша повышенной прыщавости (ну неприятно было просто еду заказывать) но это пол беды, юноша обладал непередаваемым карпатским выговором. Ну не смог я сразу понять, что мнесо по провансальськи это мясо по провански, задекларированное в меню. Цены приблизительно уровня, "Амадея", Дарвина", "Вероники", ну как бы нам не привыкать, но и кухни хочется соответствующей, кто знает, тот поймет. В собщем, судорожно сглатывая слюни начинаем заказывать.
    Первые подозрения, что мы "попали" возникли, когда приблизительно половины из того, что хотелось заказать, не оказалось в наличии. Прыщавый юноша мотивировал это тем, что "вчорась був бенкеть, усе з"їли". Вообщето в заведениях такого уровня амбиций и цен, такое непозволительно. Ну ладно.... черт с вами, закажем что осталось после банкета.... Взяли водочки для дезинфекции (самая дешевая -120 грн бутылочка, выставлять цены не стесняются)
    Подбежала "мадам" заведения, настоятельно стала рекомендовать сегодняшнее фирменное блюдо Шеф-повара "Мясо под Прованскими травами". Я повелся, блин...
    Итак. Сначала торжественно принесли салаты. Заказали 2 порции "Вонючки" и салат из овощей с шинкой. Ну, что такое "Вонючка" все мы прекрасно знаем, Сыр, яйцо, майонез, чеснок. Ну так вот.
    Салаты точно были со вчерашнего банкета. Вонючка был конкретного серого цвета с ярковыраженным сероводородистым запахом с выделением желтоватого-зеленоватого сока (очевидно продукта разложения чеснока) Овощи завявшие, майонез на них явно стал покрыватся корочкой.
    На наш праведный гнев официант, начал нас убеждать, что салаты свежие, просто жарко, поэтому так выглядят, а гламурная "мадам" срочно убежала по каким то делам.
    Апофеоза, ситуация достигла, когда принесли мое "мнесо под Прованскими травами" Это было 4 крохотных кусочка коровы-долгожительницы, которая явно сама пришла под скотобойню, чтоб ее добили, под толстым слоем ТУШЕНОЙ КАПУСТЫ, которую я с детства тепреть не могу.
    День был хороший. Не хотелось портить нервы. Встали, заплатили и ушли.... покушать в Амадей.
     
    • Подобається Подобається x 6
  3. dArt

    dArt Well-Known Member

    Відповідь: Антиоскар закладів Львова

    По Таверне.
    Туда не кушать с женой в обед ходить надо, а водку пить в 3 часа ночи
    Когда все вокруг закрыто, а душа просит ЕЩЕ. Единственный ее плюс, то что работат круглосуточно.

    Кактус. Действительно заведение на "понтах". Не очень люблю его. Хотя иногда зайти можно попить "Песиков".

    Вепрь. На площади Рынок. Недорого кормят, хамское обслуживание. Зашли с гостями из Киева попить кофе в обед. Нас попросили уйти, поскольку у них обязательно нужно кушать. Может мы бы и поели, но расхотелось.
     
  4. Полковник

    Полковник миється в бані

    Відповідь: Антиоскар закладів Львова

    Вот это, я понимаю - ВЫДЕРЖКА!!!!!:y:
     
  5. dArt

    dArt Well-Known Member

    Відповідь: Антиоскар закладів Львова

    Да просто мы с женами были, одна глубоко беременна, да и праздник какой то был. Я им сказал, что вряд ли с такой кухней и отношением их бар долго на плаву удержится. Время покажет.
     
  6. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    Відповідь: Антиоскар закладів Львова

    Ну мені у Золотому Вепрі подобається.
    Салак, сік, шашлик з грабів, гарнір ... десь в районі 20-25 грн ...
    Загалом досить дешево для центра.

    Щодо хамства персоналу здивований... у мене все навпаки було.
     
  7. dArt

    dArt Well-Known Member

    Відповідь: Антиоскар закладів Львова

    А Вы попробуйте туда зайти просто кофе попить.
    Нас отказались обслужить, мотивируя это тем, что у них необходимо кушать. Правда это было год назад, возможно что то поменялосб.
     
  8. dArt

    dArt Well-Known Member

    Відповідь: Антиоскар закладів Львова

    Еще хотел бы добавить Ресторан на свежем возжухе "Озеро". Возле Глинонаварии.
    Сам ресторан - супер, очень удобные беседки, ланшафт дизайн. Но..
    в последний раз (прошлой осенью кажется).
    Ресторану срочно нужно менять повара. Из 7ми блюд, которые мы заказали, 6 было НЕВКУСНЫМИ, 1 -съедобным.
    Жена заказала Алазанскую Долину (грузинское вино), она его постоянно пьет, - принесли какую то мутную бодягу, такое ощущение, что домашнего приготовления.
     
  9. spm1950

    spm1950 Well-Known Member

    Відповідь: Антиоскар закладів Львова

    Наскільки наше місто з таким сервісом облуговування готове завтра вступати в Європейску спілку?
     
  10. Юлійка

    Юлійка New Member

    Відповідь: Антиоскар закладів Львова

    Хочу розповісти про харчувальний заклад "Рудий кіт", що розташований на вулиці Друкарський, 4. Вчора ми з друзями мали нещасливу нагоду там опинитися. Якщо, не дай Боже, негода вас застане біля входу в цей заклад, то краще замерзніть на вулиці, ніж зайдете усередину. Крім даху над головою і такого собі інтер’єрчику ніяких задоволень ви там не одержите. Незважаючи на, здавалося б, рясне і різноманітне меню, офіціянка буде вас відговорювати замовити ту чи іншу страву, посилаючись на якісь труднощі із фритюром, наприклад. Коли вам, усе-таки, вдасться вгадати страву, що погодяться вам приготувати, те це ще не факт, що вам її саме приготують і що ви це будете їсти. Замість м'яса вам подадуть якесь сухожилля і будуть запевняти, що так і треба - така от особливість страви під назвою "верещака" . А там верещи - не верещи, іншого на заміну не запропонують. Чи тушкована капуста зі свинячими реберцями. Чекати потрібно біля години. У результаті принесуть тарілку з наліпкою блідої розвареної капусти і реберця, зовні пересушені, усередині червоно-сирі. Чи страва під назвою "куряча грудка медова" являє собою чотири-п'ять мікроскопічних шматочків курячої грудки, кинутих зверху якогось слизуватого гарніру, що наперевірку виявився пшеничною кашою. Коштує цей "делікатес" майже п'ять доларів! Не хвилюйтеся, страви у вас, по вашій вимозі, заберуть із примхливим виглядом. Можуть навіть сказати "вибачте", але в рахунок їх внесуть все одно... Таке враження, що в цьому бардаці зовсім немає шеф-кухаря, утім, як немає там і відвідувачів (вірна ознака, якою ми, на жаль, знехтували: якщо в закладі, у "годину пік", порожньо і високі ціни, то з цього закладу треба бігти, не озираючись - мабуть, народ щось-таки знає...). Складається враження, що "пісчу" готує хто-небудь з персоналу, та хоч би й прибиральниця! Очевидно, шеф-кухаря вже замовили...
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    Відповідь: Антиоскар закладів Львова

    Це вже 5-й негативний відгук про це місце, який я чую. Позитивних наразі не було...
     
  12. Юлійка

    Юлійка New Member

    Відповідь: Антиоскар закладів Львова

    Я знайшла в інтернеті кілька відгуків про цей заклад, і всі, як один, негативні. Навіщо тримати таку убожість у центрі міста?
     
  13. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    Відповідь: Антиоскар закладів Львова

    Товариші, рудий кіт то не реставрція - а така собі цукерня.
    Я туди хожу з друзяками на Ґроґ (чай з коняком) і смачнющі тістечка.
     
  14. Юлійка

    Юлійка New Member

    Відповідь: Антиоскар закладів Львова

    Ми теж його замовляли. Ага, ром, як же ж! У кращому випадку - ромова есеція. Читала відгук відвідувача, що замовив там спагетті, йому принесли звичайну вермішель. Дуже цікаве у працівників бачення кухні як такої.
     
  15. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    Відповідь: Антиоскар закладів Львова

    Мабуть, я не гурман, щоб так детально вивчати страву. =) Вона смачна і на на око мила - мені вистачає.
    Тай в реставріції хожу не попоїсти, а з товаришами зустрітися, побалакать=)
    Як казали древні: їмо - щоб жити, а не живемо - щоб їсти.
     
  16. Юлійка

    Юлійка New Member

    Відповідь: Антиоскар закладів Львова

    Знаете, коли я вдома, то також ходжу до кав"ярень спілкуватися, але коли я приїжджаю до іншого міста, то інколи хочеться чогось більш суттєвого, ніж грог або кава. Тим більше, що ми з друзями (одна з яких приїхала у Київ на кілька днів з Америки) завітали до Львова лише на один день. І випадок та град, що розпочався, привели нас до цього, з вашого дозволу, "Рудого К." Якби ж то це була чиста цукерня, то наврядчи там, у меню, було б стільки різних страв, що не мають до кондитерії зовсім ніякого відношення, погодьтеся. Але ж вони пропонують повноцінні ресторанні справи! Навіщо, якщо взяти до уваги, що іх або нема кому готувати, або готувати там ніхто не вміє взагалі?? У всякому випадку, на кілька годин, і без того обмеженого часом перебування, настрій нам було зіпсовано. Єдине, що нас нарешті розрадило - це те, є така собі Краївка! Дуже смачно, дуже недорого, дуже люб"язно!
     
  17. Відповідь: Антиоскар закладів Львова

    О це точно велика проблема львівських закладів.

    Тут хтось похвалив Корзо :aggressive:
    Про корзо скажу так, все хамство, усіх офіціантів львова зібране до купи це байка порівняно з тим як можуть поводитись у Корзо. Ціни у них не малі я б сказала, а пантів багато.
    Ситуація: прийшли ми з подругами чуть посидіти, взяли по гінесу, я замовила картоплю фрі без нічого мені принесли, подруга поглянула скуштувала і вирішила що теж хоче, ми попросили ще одну, на що "вихований в стилі Корзо" (тепер я це так називаю) офіціянт відповів: "у нас фрі без мяса не подають" і пішов геть. Я в догонку йому спитала а чи зазначено це в меню, на що офіціянт не відреагував, потім я попросила щоб покликали менеджера, на що офіціянт повернувшись до всіх задом, втупився в телевізор, а коли я спитала чи можна книгу скарг, мені крізь зуби неповертаючи заду сказали "НЕМОЖНА"
     
  18. TVgirl

    TVgirl Well-Known Member

    Відповідь: Антиоскар закладів Львова

    О так почитаеш, почитаєш і ...як добре мені вдома. Холодильник поруч, а там завжди щось є, смачне. Чоловік подякує за вечерю. Казка! Перепрошую за оффтоп.
     
    • Подобається Подобається x 5
  19. Полковник

    Полковник миється в бані

    Відповідь: Антиоскар закладів Львова

    С Европейцами - х.. (ой!) фиг с ними!
    А вот как в НАТО вступать?
    Как американских солдат кормить собираетесь?:cowboy:
     
  20. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Антиоскар закладів Львова

    ПОлковнік, а чого це ви раптом про гамериканців почали балакати?....
    "годувати чуже військо"... [​IMG]
    і що це за натяки?.... [​IMG]
     
а де твій аватар? :)