Антиоскар закладів Львова

Тема у розділі 'Ресторанна критика', створена користувачем myRelax.com.ua, 18 тра 2007.

  1. myRelax.com.ua

    myRelax.com.ua Well-Known Member

    Антиоскар закладів Львова
    Цей пост присвячений тим закладам, які могли б*ніколи не з'явитися на сторінках Релаксу в міру своєї зіпсованості -*з-за* якості (її відсутності) обслуговування,**відношенню до безпеки клієнтів, поганих санітарно-гігієнічних умов,*"темної" репутації... Однак, вони існують, Ви їх оминаєте, але гості міста можуть натрапити... Отже,*той заклад, який Ви вважаєте найгіршим, може бути удостоєний*так званого "антиоскара". :) Враховуватимуться доконані факти і загальновідома систематичність.
    Ви вказуєте один заклад і одне означення чому він найгірший. Заклади в коментарях можуть повторюватися.



    ЧИТАТИ ДАЛІ
     
  2. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    Відповідь: Антиоскар закладів Львова

    Мав на меті відкрити таку тема.


    Ням-Ням біля Кінокоперніка , зайшли з другом. Офіціант стоїть коло барної стійки і дивиться на нас. Заклад пустий. Тільки ми. Проходить півгодини і тут він накінецьто зрозумів що нас треба обслужити.

    Нептун на площа ринку, смердить, відношення як до бидла. Нас зайшло чоловік 20. Перше зауваження в нашу сторону, що обслуговуватимуть при умові замовлення кожного на суму понад 20 грн. А друге - що ми займати зал мусимл не більше 40 хв. Більш коментарів не треба

    Хіт біля універу. Запитав які мають соки, вони назвали. Питаю чи є томатний. Кажуть є. Я стою дивлюся далі. Черги нема. Помітив вина. Замовив червоне. Мені називають суму. Плачу. Подають томатний сік і вино. Без коментарів.

    Шері, початок Франка, навпроти Піраміди. Обрахували на 45 грн.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Антиоскар закладів Львова

    можу додати з категорії "забігайлівка" — "ікону" на стефаника...
    тобто "у крюгера" чи як там вона насправді називається...
    якщо мені треба "бекнути" — згадую це місце...
    жахлива антисанітарія, більша була хіба в моєму політехнікумі на яна райніса...
     
  4. ArxangeluS

    ArxangeluS Well-Known Member

    Відповідь: Антиоскар закладів Львова

    СІМЕКС на Коперніка. Мають просто дуже смачне розливне пиво, але замість Чернігівського деколи наливають Львівське, і переконують, що налито все-таки Чернігівське.. А вчора, в рахунку до кожного пива додали по гривні. А потім не розуміли, як вони так помилились...
     
  5. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Антиоскар закладів Львова

    "Таверна" - біля кінцевої 3, 9а трамваю, здається, вулиця Франка? Жовта Двохрівнева будівля - спогади жахливі! Одного разу вирішили з чоловіком пообідати. Зал - 2-3 людини і ми. Тобто майже порожній. Офіціантки щебечуть з барменом, на нас - нуль уваги. Свою піцу ми чекали десь 30 (!!!!!!) хв - принесли суху, вже холодну і пригорілу. Сік подали у надщерблених стаканах. Та власне, й тарілки до піци теж були якісь пообкусувані. Склалось враження, що сік добряче розбавлений - томатний ніби, а такий "жиденький", і смаку майже не відчутно....Крізь привідкриті двері кухні несло чимось горвлим (ще чиєсь замовлення?), доносилось гучне обговорення якогось серіалу. Бвльше нізащо туди не піду! Враження, що попали в столову якусь, тільки ціни вищі.......
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Антиоскар закладів Львова

    Піцерія на "Санта-Барбарі", та що біля "1001 дрібниці" - частенько обраховують.
     
  7. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Антиоскар закладів Львова

    2 роки тому ходила з роботи обідати в Парк - між універом Франка і Залізничною лікарнею.
    Там досить цікавий буває вибір страв, досить смачно. АЛЕ ВВОДЯТЬ НА КАСІ ІНШІ СУМИ! Всі страви Вам зважуть, записують на папірці, а потім з помилками вводять в комп.
    Вчора, після довгої перерви зайшла на обід. Нічого не змінилося там, тільки монітор тепер відвернули від споживачів, аби зайвий раз не заглядали...
     
  8. lotr_an

    lotr_an Well-Known Member

    Відповідь: Антиоскар закладів Львова

    Між іншим про Парк
    Мені це розказували, але люди яким я вірю : в Парку подали капучіно з тарганом (десь рік півтора тому) :sad:
     
  9. ArxangeluS

    ArxangeluS Well-Known Member

    Відповідь: Антиоскар закладів Львова

    Фу... Якби я це побачив, яб все зробив для того, щою когось звільнили з роботи через того таргана...:ireful1:
     
  10. YelloWS

    YelloWS Well-Known Member

    Відповідь: Антиоскар закладів Львова

    Із власного досвіду можу розказати таке:

    "Таверна" - звичайний гадюшник на двох рівнях на площі Соборній. Шось типа піцерії, але піца жахлива з великою ймовірністю пригорання і очікування з півгодинки (як і казав хтось з дописувачів)

    "Візит" - ресторанчик на Сихові в районі Іскри. Інтер'єр гарний, але обслуговують цьотки, як в закладах громадського харчування за СРСР. Ну і російська музика. ...що ж, Сихів...

    "Ескалібур" - біля кінопалацу. Типу нормально, але все довго чекаєш і офіціанти якісь малолітки, які бавляться своїми телефонами.

    "Фреска" - я розумію, що зробили понтовий ремонт, але чого все так дорого???

    "Хіти" - як попередній, кафешка для "золотої молоді". Хоч інтер'єр місцями без смаку.
     
  11. bug

    bug Well-Known Member

    Відповідь: Антиоскар закладів Львова

    Якшо є бажання - достібатись можна до чого завгодно в любому закладі. Друге діло шо у Львові таке бажання виникає досить часто :) Легше перелічити нормальні кнайпи, ніж хіт-парадити погані :)
    Останнім разом в "Кактусі" попався тольковий і вихований офіціант, незважаючи на північ :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Черешенька

    Черешенька Well-Known Member

    Відповідь: Антиоскар закладів Львова

    У мене був раз дуже неприємний досвід резервування наших кнайп на декілька чоловік на вечір: 1) хотіли шалені суми у завдаток ("Ностальгія", "Соната" і всі ініші в цьому районі); 2) культура спілкування - ніяка, такого рівня я собі й у найгіршому сні уявити не могла; 3) заледве з завдатком більш-менш нормальним отримала столик у Пабі на Братів Рогатинців, коли ми почали напитки замовляти, нам офіціантка відповіла - ми вам не для того столик тримали, щоб ви такі дешеві речі замовляти (вона, напевне, чекала, що кожен як мінімум по фляшці найдорожчого вина візьме!). Хоча насправді, дешевого там нічого нема! Неприємно страшне! В цивілізованому світі така б обслуга до кінця життя вже би місця роботи не мала!!!
     
  13. Черешенька

    Черешенька Well-Known Member

    Відповідь: Антиоскар закладів Львова

    Якої хто думки про "Клуб достойних львів"ян"? Я думаю, що достойний означає - новий львів"янин/українець! Бо на простих людей там взагалі не реагують!!!
     
  14. lotr_an

    lotr_an Well-Known Member

    Відповідь: Антиоскар закладів Львова

    цікаво-цікаво, розкажіть ще будь-ласка, бо хочу туди навідатись
     
  15. Черешенька

    Черешенька Well-Known Member

    Відповідь: Антиоскар закладів Львова

    Навідайтеся, тоді мені свою думку скажете!
    Я нічого не маю проти крутих закладів, якщо вони витримані в стилі і підтримують гідно марку. Але з цим "клубом" щось у мене не вийшло! Завітавши туди, ви мусите роздягнутися (хоча надворі й досить тепло і вам необов"язково скидати легенький піджачок напр.), пиво львівське коштує в 4-5 раз більше ніж деінде, а відоме чеське мені смакує гірше за львівське; клуб розрахований на випещених діток "славетних" львів"ян, за мого перебування там публіка була вся до 16-18 років (але поведінка, скажу вам, серйозна, зрозуміло!).
    Ну, це не моє і більше мені туди заходити не хочеться!
    (Була там, думаю, вперше і востаннє, десь півроку тому, тому за актуальність не відповідаю, дещо могло і змінися!)
     
  16. lotr_an

    lotr_an Well-Known Member

    Відповідь: Антиоскар закладів Львова

    Чого питаю, бо чув там нет безплатний :) наш брат любить халяву :) але я бачу що там на іншому вони собі досить файно відбивають
     
  17. ArxangeluS

    ArxangeluS Well-Known Member

    Відповідь: Антиоскар закладів Львова

    А музикантам в КУЛЬТІ платять мало... Знайомі там грають по вихідних. Дивно, бо з клієнтів знімають великі сумми, особливо іноземці там багато лишають...
     
  18. bug

    bug Well-Known Member

    Відповідь: Антиоскар закладів Львова

    Завітайте в колишній кам-е-лот на римлянина вроді, тепер воно називається кар-а-мель :). Відвідувачім там (був разів з п"ять останнім часом) майже немає. Офіціанти не без гріха але терпимо. Антураж присуцтвує. Ніби французська кухня. Безкоштовні солені палочки з кмином. :)
     
  19. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    Відповідь: Антиоскар закладів Львова

    Кактус - два пива, чай зелений, дві порції недоварених пельменів = 219 грн. Без коментарів...


    Панове, може відкриємо і гілку про нормальні заклади.
     
  20. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Антиоскар закладів Львова

    Кактус - зачот! де то таке колюче розташоване?!
     
а де твій аватар? :)