Антикризова кнайпа

Тема у розділі 'Ресторанна критика', створена користувачем Тим22, 22 гру 2008.

  1. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    Кавярня не велика, маленький зал - це зал для працюючого персоналу (кухня, побутова кімната і т.д)...Інший зал - для відвідувачів, 5 столиків, чотири розраховані на 4 особи і один столик на 6-8 осіб...більше і не треба...а то б було занадто людно...
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. оригіналка

    оригіналка Well-Known Member

    А я там останній раз була десь рік тому...:sad: Треба буде колись зайти! В "Синю пляшку" ідея цікава закладена, такого точно ніде нема. Файно там, спокійно, тошо очі болять після виходу звідти.... проблЄма...:)))
     
    • Подобається Подобається x 4
  3. Tony

    Tony Well-Known Member

    Як зайшли туди компанією - так і вийшли зрузу - мрак, бруд, сморід, дискомфорт і дизайн ну нікудшній..... Надіюся після кризи власник зробить щомь нормальне а то таке місце і так споганити...
     
    • Подобається Подобається x 5
  4. gryvul

    gryvul Well-Known Member

    Після "кризи" точка буде називатися якщо джереле не підводять "Держава". І все решта відповідне - оформлення, страви, ціни(?), концепція закладу...
     
    • Подобається Подобається x 4
  5. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Був в мене антикризовий вечір - спочатку кіно в кіноклубі (в музеї ідей) за 7 грн, а потім відвідини цієї кнайпи.
    А нам здачу взагалі не принесли, але нехай, буде їм на чай.
    До речі, чай там дууууже смачний! Пробувала фруктовий, на 2 особи дали чайничок, там було чаю на 3 горнятка. Коштує 4,95 грн. Також пробувала сирник. 15 грн він аж ніяк не вартує. Інтер'єр - такий собі. Так, тематичний, але мене не зацікавив. Навколо і так всюди віє криза, а тут ще й стіни про це кричать. Краще б щось оптимістичне відкрили. А ще там було холодно. Бажання ще раз відвідати цей заклад не має.. Не моє воно.
     
    • Подобається Подобається x 9
  6. hrobak

    hrobak Well-Known Member

    до речі, слабаки вони, ті антикризовці. задекларували, шо закриються за 80 днів, то тре було закритися, а не писати до закінчення кризи залишилося "-5 днів", "-6 днів" ітп, як то вони роблять зара. сла-ба-ки :beee:
     
    • Подобається Подобається x 6
  7. NIK

    NIK Well-Known Member

    Поки є клієнти в них буде "криза" :) Хоч до Євро 2012 :)
     
  8. Summer

    Summer Well-Known Member

    так поки є відвідувачі.....
     
  9. Fran4eska

    Fran4eska Well-Known Member

    А я так туда ні разу і не попала...постійно занято.. вже й надію втратила :sad:
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    Франческо...та ви зі мною сконтактуйтеся..і в синю пляшку точно потрапите:)
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. Fran4eska

    Fran4eska Well-Known Member

    Оу, буду мати на увазі ;)
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. andrewdor

    andrewdor Well-Known Member

    Так сама ідея класна, виконання супер. Сидіти приємно, комфортно, навіть досить романтично.
    Але...
    Я розумію кнайпа старенбка з власною історією, проте підхід до неї можне було якось хоч помити... Брама страшна, сморід, все обшарпане та облізле. При чому це не дизайнерські витвори, а відразу видно, що бідося. Якось зайшов з колегами з іншого міста, то поки дійшли до самої кнайпи, 2 рази прийшлось відповідати, що знаю куди йду, і це не наркоманський притон.
    А взагалі дуже люблю якісь цікаві місця, де є щось своє. Не таке як у всіх(не макдональдс).
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Антикризова на данний момент викликає лише відразу .....
    ідея була непогана, але виконання.
    Криза не значить сморід і бруд.
    В туалет туди більше не зайду , тай в саму кнайпу теж
     
    • Подобається Подобається x 5
  14. smbds

    smbds Well-Known Member

    На вихідних були ві Львові, зокрема двічі обідали в АК. Непогане обслуговування (напевно персонал щойно набрали, не встиг ся зіпсувати :) ), смачний борщик, адекватні ціни. Це плюси. Мінуси - з вікон конкретно дме, гамірно від табунів напівтверезих напівдітей. Отаке. Тому у затишности сильно програє тому ж Міжнародному вареничному фондові
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. TSOrest

    TSOrest Member

    Багато чув позитивного від друзів про це кафе, тепер прочитав і про мінуси!
    Пропало бажання перевіряти...
    Криза крихзою, але піду кудись інде!
     
    • Подобається Подобається x 4
  16. dr1ve

    dr1ve Well-Known Member

    Якщо туди й іти то тільки щось випити, ціни там зависокі. Краще вже псувати свій шлунок десь в піцерії чи в американців.... Сморід, а про музику взагалі мовчу:sad:
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Summer

    Summer Well-Known Member

    о_О краще його взагалі не псувати :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. dr1ve

    dr1ve Well-Known Member

    ну можна і так=) але куди без того:)
     
а де твій аватар? :)