Андрій Садовий

Тема у розділі 'Влада і комуналка', створена користувачем demetris, 27 лют 2008.

?

Що робити із Садовим???

  1. Нічого не робити, він хороший!

    30,2%
  2. Нехай сам собі щось зробить (у відставку піде)

    24,9%
  3. Відправити слідом за Буняком

    37,6%
  4. З ким?

    7,4%
  1. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Все більше чую від пенсіонерів про вибори, якщо з приводу Садового "Нашо він пхається і на таке йде?"
     
  2. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Андрій Садовий
    2 год ·
    Україна потребує перезавантаження влади. Розслідування журналістів, які розкривають розкрадання в оборонному бюджеті, це лише вершина айсберга. Правда значно страшніша і це потрібно припиняти негайно. Саме зараз!

    Я йшов на вибори з метою якісних змін в країні. Для мене мої власні амбіції не є головними. Я готовий жертвувати ними задля досягнення більшої мети.

    Вважаю, що єдиний кандидат від демократичних, проукраїнських і антикорупційних сил має всі шанси перемогти ставлеників олігархів і мародерів при владі.

    Протягом своєї кампанії я відвідав практично усі області України і доносив до українців ключову думку - ми заслуговуємо на більше, ніж корумпована влада і бідна країна. Ми маємо право на кращу долю ніж пошуки роботи за кордоном і подачки влади перед виборами. Єдине, що стримує Україну від розвитку - це тотальна корупція і захланність владних еліт. Саме це є головним інструментом Росії у війні проти України. Не може бідна і корумпована країна перемогти значно сильнішого за неї ворога.

    Я дякую всім, хто долучився до моєї кампанії і повірив в мої ідеї. Ми на початку шляху до зміни влади в країні. Цього року на нас чекають ще парламентські вибори і наступного - вибори до органів місцевого самоврядування, на яких “Самопоміч” готова стати платформою для об’єднання дійсно нових прогресивних сил і зобов’язана перемагати.

    Що стосується президентських перегонів то проаналізувавши дані опитування компанії “Фама”, які були оприлюднені сьогодні, я прийняв для себе наступне рішення:

    Відкликати власну кандидатуру і підтримати кандидатуру Анатолія Гриценка на виборах президента України.

    Моя підтримка не є безумовною. Я запропоную Анатолію Гриценку проект угоди про підтримку. Вона буде абсолютно публічною і стосуматиметься ряду принципів - зокрема щодо боротьби з корупцією, політики щодо окупованих територій, виборчого законодавства а також чистоти кадрових призначень.

    [​IMG]
     
  3. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Вже чув, що дехто не буде голосувати за Гриценка через його союз із Садовим.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Тому що всякі такі обєднання не є адекватними обєднаннями виборців.
     
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Садовий:


    Відступ 2019

    саме зараз!!!


    [​IMG]
     
  6. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    :)))

    Так і хочеться дописати на банері "може не бути" ;)
    [​IMG]
     
  7. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  8. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Ще мали бути нові до ЄВРО-2012. Старе дрантя по 30 і більше років їздить і зараз.
    Трамвайний секонд-хенд, які Вінниці і Маріуполю давали безкоштовно, у нас Садовий "вдало купував".
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Самонеміч... премєром? - Ні. Президентом? - Ні...
     
  12. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  13. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    «Декілька журналістів-розслідувачів роблять більше, ніж десятки тисяч правоохоронців», – Садовий про викриття корупції в оборонці

    Злодійські схеми, мародерство в оборонному секторі, корупція в СБУ і прокуратурі. На переконання лідера «Самопомочі», міського голови Львова Андрія Садового, це тільки «малесенька вершина великого корупційного айсберга, який є в Україні».

    Під час спілкування зі ЗМІ у рамках робочого візиту до Херсона політик наголосив, що не знає жодного «бандита чи жуліка, який покараний за корупцію впродовж останніх чотирьох років».

    «Як таке може бути, що невеличкі колективи журналістів-розслідувачів роблять більше, ніж десятки тисяч правоохоронців – людей, які отримують мільярди з бюджету на розкриття злочинів. Скільки це можна терпіти?» – каже Садовий і додає, що «цю банду» в сьогоднішніх умовах можна змінити, прийшовши на виборчі дільниці і проголосувавши 31 березня.
     
  14. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Андрій Садовий
    3 год ·
    Пані Посол США Марі Йованович у Львові. Вибори, корупція, національна безпека. Не так часто зустрічаю такий рівень компетенції і переживання за ситуацію в країні в розмовах з українськими політиками.

    [​IMG]
     
  15. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  16. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Це я знав і без нього, але тоді і не можна вибирати мера, який грабує місто.
     
  17. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    :)))
     
  18. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    • Подобається Подобається x 1
  19. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Може хтось не вірить, що до Садового є притензії, але його переобирають?
    Подібне не тільки у нас, критикують Земана, знають про його дружбу із Газ.промом і Пуйлом - але по звичці переобирають, знають, що Берлусконі мафіозі, але до влади допускають.
     
  20. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    @Lanktocha, чо ви стільки стогнете? Ви мазохіст?
     
а де твій аватар? :)