Андрій Садовий

Тема у розділі 'Влада і комуналка', створена користувачем demetris, 27 лют 2008.

?

Що робити із Садовим???

  1. Нічого не робити, він хороший!

    30,2%
  2. Нехай сам собі щось зробить (у відставку піде)

    24,9%
  3. Відправити слідом за Буняком

    37,6%
  4. З ким?

    7,4%
  1. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    є таке прислівя: скільки б нитка не вилася, кінець все одно прийде. Садіка чекають великі проблеми.
     
  2. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    @Мих, а чо Порошенко перестав ходити до церкви? Більше не треба піаритися і тепер дома молиться? Він має свою капличку?

    До речі, пам"ятаєте на зустрічі зі студентами Порошенко сказав, що зранку молиться 15 хвилин?
    @Мих, задля цікавості зверніть увагу, скільки часу молитеся зранку особисто ви і прикиньте, наскільки Порошенко святіший ;)
     
    • Смішно Смішно x 2
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Класний троль.
     
  5. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Шо, @Мих, мову внєло? ;)
     
    • Смішно Смішно x 1
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    У вас є звичка дивитисі хто ходе, а хто не ходе до церкви?
    А кіко вам літ?
     
  7. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    За ким попало не дивлюся, а от за публічними людьми варто подивитися - це показник їхнього стану.
    До речі, крім протокольних виходів "на люди" на Різдво і Великдень в інеті про релігійний бік президента писали ще в вересні-жовтні 2014. Це про щось та говорить, шо нє?

    Я вже все про себе @Pedro -ві розповідав, можете переглянути ;)
     
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    нічого не говорить. Кількість походів до церкви не завжди говорить про духовність.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Із Садовим та його походами до церкви, майже як до товариша Гундяєва і всієї во ФСБ братії приходять кремлівські чиновники, до співслуживців по КДБ , не розбереш, хрестяться чи мух відганяють.
     
  10. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    А хіба я казав про духовність? :)
    Я казав, що крім протокольних виходів "на люди" на Різдво і Великдень в інеті про релігійний бік президента писали ще в вересні-жовтні 2014 ;)
     
  11. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Садовий про сміття: Це низька політична гра, тільки "бариги" таке можуть робити

    View: https://youtu.be/cYZ3cXbjir0

    Садовий:
    - Не подобається вам Садовий - будь ласка, арештовуйте мене, порушуйте кримінальні справи...


    А бажання мають властивість матеріалізуватися ;)
     
    Останнє редагування: 13 чер 2017
    • Смішно Смішно x 1
  12. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Взагалі-то, якщ ймовірні президенські вибори, високі рейтинги та ймовірний вихід у ІІ тур є у Тимошенко, Гриценка і без сміттєвої проблеми у Садового цих шансів не було. Навіть деякі постійні виборці Садовогоо говорили, що мер і президент - різні речі і не факт, що Садовий з таким би справився. Так що звинувачувати у таких проблемах когось вище безглуздо.
     
  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ага, підніміть мій рейтинг, пропіарте мене, зробіть мене мучеником....:haha:



    Анє... Правда, Садовий неадекватний? Чому хтось має його арештовувати, порушувати справи за те, що він комусь неподобається?:)))

    Агонія якась....



    Я не є фаном Гройсмана, але ось тут він сказав просто і головне - правдиво:



    View: https://www.youtube.com/watch?v=MQgxXJfq-6M
     
    Останнє редагування: 14 чер 2017
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  15. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Оскільки Прем'єр-міністр Volodymyr Groysmanвирішив не відповідати на офіційні листи щодо екологічної загрози у Львові, а давати мені поради у Фейсбуці, то скористаюсь принаймні цим каналом для спілкування з головою нашого Уряду.

     
  16. iso

    iso Well-Known Member

    Миху. А я не є фаном Садового. Але йде відверта політична травля самопомочі. І плювати мені на самопоміч. Але проглядаються дуже негативні тенденції в боротьбі з політичними конкурентами
     
  17. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    В який раз пишу, про проблеми на грибовицькому сміттєзвалищі та потребу будівництва сміттєпереробного заводу говорили, коли ніякого БПП при владі не було, хто тоді заважав цим зайнятися?
    У нас всі би зустрічали фури зі сміттям десь із Закарпаття, Рівненщини, з Центру України із квітами, чи блокування і не впускання? Так само це би організував Порошенко, Путін чи Трамп?
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Та я вас прошу....

    Ще до трагедії в на Грибовецькому сміттєзвалищі Самопоміч влаштувала демарш коаліції і це чомусь не вважалося травлею, зрадою і т.д.
    Рейтинги Садового росли, як на дріжджах і здавалося от-от. А влада довіряла Садовому, доказом цього є пропозиція очолити уряд. Але Садовий замість того, щоб погодитися стати премєром і будувати країну після Майдану, вирішив побавитися у політику і стати в опозицію до влади.
    Що тут скажеш? Ну мужик... залізні яйця.
    Після чого стається трагедія на звалищі, яке є наслідком халатності, недбалості і корупції мера. Що робить мер? А мер не намагається вирішити проблему, бо рік минув і нічого не зроблено, а хоче використати проблему сміття у політичній боротьбі з владою. А саме, переводить стрілки на Порошенка і Гройсмана. Я б промовчав тут, якби Садовий... хоть би вже сваї забив під той завод, але він нічого не робить, тільки тролить київську владу. Синютка запитує: хто на тебе давить, я підключу поліцію. Садовий не видає тих, хто йому заважає. Тут є ще один момент. Гройсман може дозволити будувати будь-де, але це лише півсправи, треба вмовити ГРОМАДУ. Садовий навряд чи вмовить, бо всі знають ХТО він такий, а Гройсман не піде робити роботу Садового і правильно робить. Я б на місці Гройсмана теж не пішов. Тому що вийде смішна ситуація, прем'єр буде виконувати доручення мера. А як у Гройсмана не вийде, то Садовий скаже: бачите, то не я, то київська влада не змогла. Садовий хоче політичних опонентів затягнути у власні проблеми сміття, тому він САМ нічого не робить.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    То все правильно ви кажете - проблеми на грибовицькому сміттєзвалищі та потребу будівництва сміттєпереробного заводу говорили, коли ніякого БПП при владі не було. За бездіяльність винних тре покарати, це однозначно.

    Але сталося те що сталося - Львову треба кудись дівати сміття. І БПП користується моментом і підленько закриває всі смітярки України перед львівянами. А ви тішитеся, що Садового кругом обложили і готові нюхати сморід, лиш би йому допекти. І готові його терпіти в кріслі мера.
    Бидло... :bad:
     
  20. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Є ще один момент. Садовий дуже добре вживався з владою Януковича: Аеропорт, стадіон... Рука руку мила.
    Сьогоднішня влада, як антипод вчорашній владі. А Садовий не може вжитися. Совпадєніє?


    Знаєте що я думаю?
    Що би мав зробити Садовий, якби він дійсно порядний і вважав, що на нього давить влада?

    Він би мав виступити з заявою перед громадою Львова і сказати:
    Мені недають виконувати свої обовязки, на мене давлять, а тому я йду відставку. Тому що для мене громада Львова є вище, ніж політичні амбіції і я не хочу, щоб мешканці міста через мене потерпали від сміття.
    Це було б порядно і напевно, зберегло б йому рейтинги.

    Але Садовий так не зробить. Бо корито є важливіше, бо пофік громада Львова, я буду боротися за владу навіть, якщо Львів потоне у смітті.

    Крім того є ще фінансова сторона медалі чому Садовий нічого не робить. Міська рада, де більшість є Самопоміч, проголомувала про виділення 900 000 грн./день на вивіз сміття. Це є супер хороший дерибан. Ви ж розумієте, мільйон в день. Що зробити, щоб щасливі дні тривали довго? Як ви думаєте?
    Правильно, пускати дим в очі львівянам, що хтось там, невідомо хто заважає і головне - при тому нічого не робити.

    З економічної сторони, ситуація, що склалася: з грішми і сміттям є дуже стійка. Її може розірвати прокуратура, НАБУ хірургічним втручанням, інакше ті рила, що в бюджеті міста нічим від корита не відріжеш.
    А там є багато цікавого, скільки тон сміття продукує Львів - гуляли різні цифри і гроші виділялися від ваги сміття, а хто його важив? Якщо вивозиться третина сміття, де діваються решту грошей? І т.д. і т.п.
     
а де твій аватар? :)