Андрій Садовий

Тема у розділі 'Влада і комуналка', створена користувачем demetris, 27 лют 2008.

?

Що робити із Садовим???

  1. Нічого не робити, він хороший!

    30,2%
  2. Нехай сам собі щось зробить (у відставку піде)

    24,9%
  3. Відправити слідом за Буняком

    37,6%
  4. З ким?

    7,4%
  1. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ну що ж пане ІгорМ?

    Що робимо з голосуванням? Визнаєте, що ви збрехали, чи прикидуєтеся дурочком далі?
     
  2. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Шо сі стало? :scratch_one-s_head:
     
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Вияснив я з тим голосуванням у живих людей.

    Самопоміч не голосувала за оплату районам за вивіз сміття згідно меморандуму. Просто не голосувала, як і Свобода.
     
  4. prius

    prius Well-Known Member

    Кого з них можна назвати достойним мером Львова,чи достойний ще не вродився? IMG_2175.PNG
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Тут можна довго дискутувати. Як і прості люди, кожен мав плюси і мінуси, хто в одних сферах добре проявив себе, в інших мало не зганьбився.
    Єдине, довічного мера, типу Лукашенка чи Назарбаєва ще не було і з Садовим таке не потрібне.
     
  6. prius

    prius Well-Known Member

    Буняка я не застав,але при Шпіцері і Куйбіді все було дуже погано
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Ти диви, "вияснили" :)
    Ваші живі люди мають ім"я/прізвище?
    У них є свої сторінки в мережі?
    Можна десь почитати-послухати їхні ствердження, що Самопоміч не голосувала за оплату районам за вивіз сміття згідно меморандуму?
    Де можна задати їм запитання?

    Чи ви послухали бабців на лавочці і тут авторитетно заявляєте "вияснив"? :)

    Якщо хочете - дивіться/слухайте/читайте


    View: https://www.facebook.com/SamopomichLviv/videos/1307701162640812/
     
    Останнє редагування: 26 кві 2017
  8. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    якщо міськраді довелося його звільняти, то й добре, що не застали :)))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Депутати і гроші на сміття
    У вівторок під час сесії Львівської обласної ради, стався конфлікт за участю журналістів, голови фракції «Об’єднання «Самопоміч» у Львівській обласній раді Інни Свистун та губернатора Львівщини Олега Синютки. Йдеться про те, що фракція «Самопоміч» не дала голосів за виділення 15 мільйонів гривень тим містам, які погодились приймати сміття зі Львова. Пані Інна зробила заяву щодо маніпуляції журналістів та запевняла, що все ж фракція голосувала за виділення коштів. Проте втрутився голова ЛОДА Олег Синютка та зазначив, що львів’яни повинні зробити висновок на майбутнє із голосування партії «Самопоміч». Розібратись із питанням, за що все таки проголосували депутати, «Ратуші» допоміг заступник голови Львівської обласної ради Андрій Білоус. «На сесії ми розглядали кілька проектів рішень, які мали стосунок до екології і до вирішення проблеми сміття. Перше — ми затверджували перелік заходів, які будуть цього року фінансуватись із екологічного обласного фонду. Цей перелік на загальну суму 106 млн грн передбачав понад 15 млн грн на потреби тих міст, які підписали меморандум. За цей проект рішення «Самопоміч» голосувала. Згодом ми розглядали рішення, яке передбачало збільшення екологічного фонду на 15 млн грн, і саме ці кошти будуть другим траншем у рамках меморандуму з тих 30 млн, які задекларувала Львівська обласна рада на ці потреби. А за це «Самопоміч» чомусь НЕ ПРОГОЛОСУВАЛА. Ці зміни збільшували екологічний фонд», — пояснює пан Білоус. Також за його словами, зауваження, що «Самопоміч» не завжди до кінця орієнтується в питаннях, було однією з причин того, чому відбулась заміна заступника голови обласної ради. «Я думаю, що вони просто не розібрались. Це рішення все одно пройшло тому, що інші фракції це підтримали. Ми збільшили екологічний фонд і на одній із наступних сесій ми їх далі вже скеруємо на ті міста, які будуть реалізовувати цей меморандум. Сподіваємось, четвергова сесія Львівської міської ради теж ухвалить рішення про виділення коштів по меморандуму», — додав Андрій Білоус.
     
    • Смішно Смішно x 1
  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ще цікаве про маніпуляції Самопомочі:


    У міських же обранців до меморандуму безліч запитань, зокрема і щодо фінансової частини. У коментарі «Ратуші» голова фракції «УКРОП» у Львівській міській раді Ігор Телішевський зазначив: він дізнався зі ЗМІ про цей меморандум і про те, що заплановано виділення конкретних коштів. «По-перше, хто справді підписав цей меморандум із представників міст області. Оскільки нині масово почали казати, що цього меморандуму не підписували. І тому в мене виникає перше запитання: хто та на яких умовах підписав цей документ. Для прикладу, Золочів має приймати сміття в передбачених договорах нібито 30 тонн на день, а Миколаїв — 60. Надходження фінансів від сміття однакове, така ж ціна, незважаючи на те, що Миколаїв приймає вдвічі більше. Тобто, хто це рахував і хто це погоджував? Якщо мер Золочева є від «Самопомочі», тому йому дають у два рази більше, а інші мери не є представниками політичної партії «Самопоміч», то їм тариф менший виходить?», — каже Телішевський.
     
    • Смішно Смішно x 1
  11. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Що так погано при Куйбіді? Я як колишній працівник Львівелектротранс можу сказати, що ситуація із транспортом була краща, ремонт трамвайних колій, який проходив тоді, у нормальному стані і тепер, також і автобуси, хоч тоді були переобладнані із вантажних, але їздили до 01:00, зараз із деяких районів в 21:00 вже проблемно виїхати. Але Куйбіді приписують розвал деяких недорозвалених підприємств, зокрема "Львівліфт".
     
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Бачите, пане ІгорМ, ви смієтеся... А на сміттєзвалищі загинули люди. Пройшов рік і Самопоміч з Садовим не просунулися ні на крок для того, щоб вирішити проблему з сміттям. Нема заводу, нема проекту, нема землі під завод, нічого нема. І якби Самопоміч дійсно цим переймалася, вона б не пропустила голосування про додаткове фінансування про вирішення проблеми сміття. А якщо думати лише про те, на чому заробити, то ясне діло, буде так, як воно є.
     
  13. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Чому ви позиціонуєте Самопоміч до львівського сміття?
    Львівське сміття є проблемою львівян, львівської міської ради і мера Львова, але аж ніяк не Об’єднання «Самопоміч».

    Наприклад, зі всіх парламентських партій мені найбільше подобається «Самопоміч». Але я категорично проти, щоб львівське сміття возили на наш районний полігон ТПВ. Будуйте собі смітник в межах міста.

    Також я вважаю, що Садовий повинен давно залишити крісло мера і це дасть можливість
    1. вибити козирі із рук БПП в їхній брудній грі проти "Самопомочі"
    2. нарешті прибрати Львів, бо такого гадюшника я ще не бачив навіть в зачуханому селі

    Але львівянам видніше, кого мати за мера і в якому місті жити - чистому чи засраному
     
  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    А що львівяни? Львівяни справно платять за вивіз сміття, яке не вивозиться. Ну а Самопоміч має пряме відношення до нашого мера - Садового, бо саме він є лідером партії Самопоміч. Що тут дивного і незрозумілого?


    100%

    Бачите... але відрізання рила від корита - то дуже важка операція... А на утримання партії потрібні гроші.



    Ну... це риторика... хто ж проти?
     
  15. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Як кажуть в тотому бородатому анекдоті "Ну то нюхайте далі" :)


    View: https://youtu.be/A5zeLsyWgzg
     
    Останнє редагування: 30 кві 2017
  16. prius

    prius Well-Known Member

    При Куйбіді Львів був засранний,будинки цвіли пліснявою ,балкони падали,міське майно продавалось злодіям наліво і направо,рекет розвивався,воду обіцяв ,ніц не зробив,міський електротранспорт не оновлювався,маршрутки називали трунами,бо такім авто місце було на свалці
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Черги у міськраду раду від представників районів не буде. А як запитати Садіка хто відмовився, буде мекання-бекання.
     
  18. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    А тепер місто чисте, процвітає, враховуючи проблеми зі сміттям, відійдіть хоч на 1 км. від центру, не знайдете аварійних будинків?У вечірній час транспортом можна добратись вчасно та у будь-якому напрямку? Знаю із власного досвіду про справи на "Львівелектротранс", трамваї чеський секонд-хенд Вінниці та Маріуполю дістались безплатно, у нас мер хвалився вдалою покупкою, більшість тролейбусів, навіть на яких я їздив - по 30 років і більше, давно би мали бути списані. Тіштеся хороошим мером, бо організує, то "Свято пампуха", то "Свято кави", то "Свято пива", в результаті чого ще більше загадять центр міста.


    Не справа Самопомочі ( яка має у міській раді більшість ) проблеми міста? Та якщо не може вирішити проблеми в одному регіоні, для чого пхатися на всю країну? Вже був випадок, деякі переконували, раз місцева ВО Свобода майже непомітна, ніби у області немає такої роботи як у Верховній Раді, там є такі одіозні депутати, має бути їм альтернатива, свободівці там наведуть порядок і як вони себе проявили при владі?
     
    • Смішно Смішно x 1
  19. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Активісти в райцентрі збирали підписи
    [​IMG][​IMG]
     
  20. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Активісти? Тю, я думав Порошенко-банкова-влада не дає.

    А може Самопомочі, Садовому вартує зустрітися з громадою, поговорити, переконати? Напевно, у райраді Миколаївського району є депутати Самопомочі, напевно вони мають своїх виборців.

    Чому б не зробити збори, не пояснити? Адже Миколаївщина отримає компенсацію, за яку можна багато чого зробити.

    Без подібної роботи ніхто ніколи нічого не дасть зробити - то ясно. Кому це потрібно?
     
а де твій аватар? :)