Андрій Садовий

Тема у розділі 'Влада і комуналка', створена користувачем demetris, 27 лют 2008.

?

Що робити із Садовим???

  1. Нічого не робити, він хороший!

    30,2%
  2. Нехай сам собі щось зробить (у відставку піде)

    24,9%
  3. Відправити слідом за Буняком

    37,6%
  4. З ким?

    7,4%
  1. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Піар, коли продана чи не в змозі виїхати снігоприбиральна техніка.
     
  2. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    А може Садовому ще залишитись, набратись досвіду, якщо за попередні каденції не навчився організовувати прибирання снігу.
     
  3. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  4. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Через рекордне збільшення госпіталізованих ковід-пацієнтів мер Львова Андрій Садовий оголосив про пошук додаткових медиків.



    Андрій Садовий

    [​IMG]Favorites · 30 хв ·
    [​IMG][​IMG]Щодня на Львівщині госпіталізовують 250-300 пацієнтів з COVID-19. За останню добу в лікарні надійшла рекордна кількість – 338 людей.
    Робимо все необхідне, щоб збільшити кількість ліжок у міських та обласних лікарнях. Сьогодні ми всі маємо працювати як єдиний механізм.
    Але нам критично не вистачає лікарів та інших медичних працівників, бо саме вони дають сенс усім ліжкам.
    Знаю, що в нас є багато медиків, які зможуть прийти на допомогу.
    Зрештою, якщо ви не зі Львова, то маєте добру нагоду це змінити.
    Ми хочемо сформувати базу лікарів, які готові приєднатись до порятунку людей.
    Просимо всіх, хто має медичну освіту телефонувати до нас на Гарячу лінію міста – 1580,
    або заповнити онлайн-форму – http://bit.ly/3s1maDQ
    Вам скажуть, де і які саме лікарі потрібні зараз.
    Гідна фінансова компенсація гарантована!
    Прошу поширити цей допис!
     
  5. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Новини Львова: Андрій Садовий запропонував назву "Арени Львів" продавати на торгах

    "Я би назву стадіону продавав на комерційних торгах. Наприклад, на 5 років продати компанії “Adidas”, на 5 років - “Tesla”. Або тому, хто її добудує, з чіткою фіксацією ціни та часу. І заробляти на цьому кошти.

    І так колись планувалося. Ми ж коли будували стадіон, готували команду, яка має ним управляти, але потім держава вирішила зайнятися цим процесом самостійно і, чесно кажучи, динаміка фінансових показників стадіону не є дуже позитивною. Якщо би стадіон був міський, я думаю, що він перебував би у кращій економічній ситуації і ми були б зацікавлені у більшій кількості івентів. Я думаю, що так воно з часом і буде", - зокрема зазначив Андрій Садовий.

    зі

    Садовий не подумав і сказав дурницю )

    За право назвати стадіон іменем “Adidas” чи “Tesla” стадіонщикам самим треба платити Адідасу і Теслі грубі кошти.
    І то не факт, що Адідас і Тесла погодяться ;)
     
  6. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    о_О

    Андрій Садовий

    Вчора о 10:01 ·
    Першим етапом будівництва сміттєпереробного заводу є запуск станції компостування органічних відходів. І от сьогодні Львів вже починає продавати сміття на аукціоні. Точніше компост, який виготовляють із харчових та садових відходів.
    Ось посилання на Prozorro – https://prozorro.sale/auction/UA-PS-2021-04-05-000008-1
    Аукціон триватиме 15 днів. Переможець зможе придбати одразу 50 тонн компосту.
    Мінімальна ціна – 300 грн за тонну.
    За кошти, які ми отримаємо з продажу, плануємо купити кисень для однієї з лікарень міста.
     
  7. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    О, Садовий мабуть тоті зернятка таки з"їв )

    Андрій Садовий

    [​IMG]Favorites · 5 год ·
    Тут не буде довгого вступу.
    Львів відмовляється від купівлі 100 білоруських МАЗів.
    Я вже говорив про те, що саме білоруська компанія перемагає на тендері, який проводить Європейський Інвестиційний Банк.
    Чому переміг МАЗ?
    Все просто - Білорусь підтримує свого виробника, тому вони запропонували найнижчу ціну і обійшли українських конкурентів.
    Ми звертаємось до ЄІБ з проханням провести цей тендер повторно.
    Чому?
    Революція і розбудова демократичного суспільства – це справа білоруського народу.
    Але фінансувати “режим” ми не маємо права.
    Зрештою, в нас є українські виробники, які потребують підтримки.
    Якщо ми не будемо інвестувати у розвиток свого машинобудування, то як ця галузь зможе розвиватись?
    Останнє питання риторичне.
    Звертаюсь до Кабінету Міністрів з проханням ввести “захисні тарифи” або мито на закупівлю громадського транспорту за кордоном. Адже його можна придбати в Україні.
    Прошу мерів українських міст, які зараз теж стоять перед таким вибором, обирати свого виробника.
     
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    :haha::haha::haha:

    Але ж то тупе!!!!

    :))):))):)))
     
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  10. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Від мера не залежить? Як пройде злива, вулиця Сахарова перетворюється на озеро.
     
  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  12. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    То все винуватий Зеленський.

    А знаєте чому?

    От візьмемо сміттєвий завод. Хто ставив палки в колеса в побудові сміттєпереробний? Порошенко!

    А вже два з половиною роки палки в колеса ставить Зеленський.

    Також Зеленський не закінчує війну, бо заробляє на ній.

    Що мені подобається у цьому всьому, так це бумеранг. От тільки память у людей коротка.
     
  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  15. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Андрій Садовий
    22 год ·
    Вже зовсім скоро діти і дорослі чекатимуть у своїх домівках на Святого Миколая.
    Маємо трохи йому допомогти, щоб ніхто не залишився без подарунків. Тому у наступні дні розповідатиму про міські та всеукраїнські ініціативи, які допомагають Миколаю.
    Сьогодні це Гарнізонний храм Петра Павла, який збирає подарунки для сімей наших військових.
    Приєднуйтесь!
    Робимо дива разом)


    =200553475563505&notif_id=1638452286659473&notif_t=watch_follower_video&ref=notif]View: https://www.facebook.com/watch/?v=200553475563505&aggr_v_ids[0]=200553475563505&notif_id=1638452286659473&notif_t=watch_follower_video&ref=notif
     
  16. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  17. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Скорочується, може дійти до закриття, майже не продають ялинок на Привокзальному ринку, як говорили деякі продавці - це з ініціативи Садового.
     
  18. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    @Lanktocha, а деякі продавці звідки знають?
     
  19. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Моя версія, якщо "Доля", а нічого Садовому не виділяють ті ж продавці ялинок, яка потреба у цьому ялинковому базарі?
     
  20. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    А в минулі роки виділяли?
     
а де твій аватар? :)