Анатолій Гриценко

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем NewsBot, 19 вер 2014.

  1. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Анатолій Гриценко

    22 хв. ·
    Я пройду цей шлях разом з Вами до кінця.

    В ефірах і в мережі зараз поширюють фейки, нібито я технічний кандидат, у певний момент зніму свою кандидатуру й передам голоси на користь Порошенка. Даю пряму відповідь.

    1. Я кандидат технічних наук. А от технічним кандидатом - ніколи не був і ніколи не буду.

    2. Моє ставлення до Порошенка Вам відоме. Як до посадової особи, бо як людина він мені нецікавий. Порошенко не має морального права бути главою держави. Він має піти під суд і відповісти за злочинні дії й злочинну бездіяльність перед Законом. Це буде правильно і справедливо. І приклад/застереження для всіх наступних президентів

    3. Я шаную Вас - мільйони людей, які довіряють мені і підтримують нашу команду. Попри шалену кампанію фейків і бруду, попри чотирирічну заборону мого доступу до олігархічних каналів, ми з Вами разом. Заради Вас і майбутнього всієї країни я пройду цей шлях разом з Вами до кінця - і ми повернемо країні надію!
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Анатолій Гриценко

    9 год ·
    Президент мовчить.

    В регіонального лідера однієї із партій стріляють, а Президент мовчить. Стріляють у регіоні, де бандити почуваються хазяїнами, де вже не вперше нападають на партійних і громадських активістів, а Президент мовчить. Громадськість протестує, пікетує, вимагає звітів, відставок, захисту врешті решт, а Президент мовчить. Я би не промовчав. Напевно тому, що місію і роль Президента я бачу інакше ніж Порошенко. Президент найперше є гарантом захисту прав, свобод і власності людини. Всіх людей, що проживають в Україні, незалежно від їхніх ознак (національність, мова, релігія, статеві вподобання, соціальний статус, чи місце проживання) - всіх! У тому числі всіх виборців, незалежно від того, за кого вони голосують чи не голосують взагалі. В тому числі представників усіх партій чи громадських організацій, незалежно від їх провладної, опозиційної чи нейтральної до влади позиції. Напевно Порошенко не усвідомлює своєї місії і ролі як Президента. Напевно вже й не усвідомить.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

  4. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Анатолій Гриценко

    1 год ·
    Зранку в Посольстві ФРН мав цікаву й змістовну розмову з Георгом Мільбрадтом (Georg Milbradt), Спеціальним посланником з питань реформ в Україні. Обговорили плани реформ, які здійснюватиме наша команда для підйому економіки, демонополізації, захисту права власності, залучення інвестицій, також в напрямі децентралізації, підзвітності влади та прозорості державних фінансів. Наші проблеми, наші завдання - нам їх і вирішувати. Але підтримка з боку партнерів, у тч Німеччини для нас дуже важливі. Розмова була щирою, не уникали і складних для наших партнерів питань, зокрема щодо російського впливу, Північного потоку-2 та інших сумнівних проектів. Щиро так щиро. Порозумілися.
     
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  6. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    ви форум перетворюєте в помийку. Шкода.
     
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Я на форумі років 15. Такою помийкою, як він зараз, ще не був. Пішли найкращі. А в ті часи ніхто нікого не міг образити, бо зразу потрапляв у баню. А сьогодні це помийна яма. На жаль.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  8. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

     
  9. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Анатолій Гриценко

    12 год ·
    Що і кому треба зробити для повернення окупованих територій і наведення там порядку. Бюджетні-2019 ласощі під виборчу кампанію Порошенка. Плюс цікаві дзвінки в студію.



    View: https://youtu.be/ZTndhXA9BU4
     
  10. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Анатолій Гриценко

    2 год ·
    Економіка. Вона і лише вона дозволить нашим людям жити по-людськи.

    Гриценко: такого давления на гражданское общество не было даже при Януковиче 28.09.18

    Гость программы "Большой вечер" в студии NEWSONE с Ангелиной Пичик – Гриценко Анатолий, министр обороны Украины 2005-2007 годов.
    Обсуждаемые темы:
    – рост зарплат в Украине;
    – сотрудничество Украины с МВФ;
    – цена на газ в Украине;
    – ситуация с минометом “Молот”;
    – курс Украины в НАТО и ЕС.

    Гриценко: Коли говорю я - то це правда. Коли говорить Порошенко - то це брехня.



    View: https://youtu.be/92FV-sOXHk8
     
  11. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Анатолій Гриценко

    12 хв. ·


    Наша команда робить ставку не на кредити - на інвестиції!

    1. Саме інвестиції, внутрішні й зовнішні, піднімуть нашу економіку. І на цій основі, не популістично, а реалістично, ми будемо підвищувати життєві стандарти й вирішувати важливі соціальні проблеми.

    2. Бездумна політика запозичень уже поставила Україну на межу дефолту по зовнішнім зобов’язанням. І стратегічно, і тактично. Щоб уникнути технічного дефолту на початку вересня, довелося брати нові «короткі» валютні кредити на півроку під понад 9%!

    3. Обсяг боргів сам по собі плюс вкрай невигідна угода про реструктуризацію (2015р.) унеможливлюють потужне економічне зростання темпами, які дійсно піднімуть Україну на якісно новий рівень розвитку. Бо чим більше зростатимемо у відсотках ВВП, тим більше треба платити кредиторам - так записано в тій угоді, по суті злочинній проти України. А ще є хибна практика залучення під гарантії Уряду так званих «пов’язаних» кредитів - це коли нам не кошти надають, а їхні товари і їхні послуги в рахунок кредиту, зберігаючи таким чином їхні і руйнуючи наші виробництва з робочими місцями.

    4. Цей шлях - в нікуди. Він руйнівний для нашої країни і для нашої економіки. Наша команда пропонує інший шлях, з опорою не на кредити - на інвестиції.

    5. Голосні заяви Порошенка про нібито вже «інвестиційний бум» в Україні, завдяки «успіху його реформ», є абсолютно неадекватними. Можна заявляти що завгодно, але економіку, цифри і числа - не обманеш. Офіційна статистика іноземних інвестицій в Україну: перше півріччя цього року - залучено $1,3 млрд (перше півріччя 2017 - $0,7 млрд, перше півріччя 2016 - $2,8 млрд). Інвестиції на рівні 1% ВВП - це «інвестиційний бум»? Зарахування до іноземних інвестицій «технічних» операцій філій російських банків по переведенню боргів у капітал - це теж «інвестиційний бум»? Це неадекват.

    6. Наша команда продовжить співпрацю з МВФ (зараз без цього Україні заблоковано доступ до інших зовнішніх фінансових ресурсів), але продовжить з однією метою - щоб ця співпраця з МВФ завершилася якомога швидше і щоб надалі Україна спиралася на власні ресурси й залучала ззовні не кредити - саме інвестиції.

    7. Наша команда переконає зовнішніх кредиторів у необхідності коригування угоди про реструктуризацію боргів на користь стійкого економічного зростання України. Попередні консультації ми проводимо вже зараз, не чекаючи завершення виборів, бо це вкрай важливо для країни.

    8. Наша команда створить сприятливі умови для залучення зовнішніх інвестицій:
    - надійний захист права власності (справедливий суд, захищені реєстри власності на сучасних технологіях, недопущення рейдерства);
    - демонополізація і рівні умови для підприємництва;
    - спрощення реєстраційних і дозвільних процедур, в тч при підключенні нових виробництв до мереж;
    - позбавлення силових структур, СБУ насамперед, права втручатися в економічні процеси, повна ліквідація податкової поліції і створення несилової служби фінансових розслідувань;
    - пріоритетний розвиток інфраструктури.

    9. Наша команда створить сприятливі умови для залучення внутрішніх інвестицій. Для цього буде додатково забезпечено:
    - проведення амністії/легалізації грошових коштів/нерухомості громадян, під довіру до нової влади і її гарантію непритягнення до кримінальної відповідальності за приховування джерел набуття власності, з декларуванням до кінцевого власника/бенефіціара;
    - надійний ефективний контроль держави за діяльністю банківських установ, у поєднанні з надійним захистом прав кредиторів;
    - захист майнових прав громадян через відновлення монополії держави на застосування сили.

    10. Ці вкрай важливі завдання може вирішити лише команда, яка поєднує професійність і досвід, не використовує посади для власного збагачення і якій довіряють люди. Таку команду і формуємо
     
  12. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Валерій Левченко

    Шановний Анатолію Степановичу!

    Я є членом політичної партії "Громадянська Позиція" харківського осередку. Неодноразово ставив питання місцевим лідерам стосовно призначення керівником виборчого штабу партії "ГП" - Віктора Балоги. Про це писали різні засоби масової інформації, наприклад - Балога очолить виборчий штаб Гриценка – джерела. Чіткої відповіді стосовно цього призначення мені не надали. Я ознайомлений з інтерпрітацією ситуації Віктором Балогою (Віктор Балога: Якщо Гриценко, Садовий і Вакарчук підуть окремо – це просто трата часу). Але ніде не можу знайти озвучення Вашої позиції. Чемно прошу Вас, як Голову Координаційної Ради Партії, Члена Ради Партії "Громадянська Позиція" надати однозначну відповідь стосовно цього призначення. Дякую.
     
  13. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Во, бариги знов забрехалися :)))




    Анатолій Гриценко

    4 год ·
    Ще одна брехня, яку масово й проплачено поширювали на каналах, в газетах і в мережі - тепер спростована офіційно. Про нібито мої відвідини Банкової і нібито моє спілкування там з Порошенком, та ще й у ніч, коли я насправді перебував у Запоріжжі. Тоді ж придумали й поширювали брехню про нібито мій переліт до Києва і назад до Запоріжжя на нібито чартері Медведчука, з яким я взагалі ніколи не спілкувався і не мав жодних справ.

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  14. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    • Подобається Подобається x 1
  15. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    • Подобається Подобається x 1
  16. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    • Подобається Подобається x 1
  17. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Анатолій Гриценко

    6 год ·
    Толерантність, відповідальність і успіх!

    Рішення Константинополя є історичним і дуже важливим для майбутнього нашої країни. Україна довго чекала цього рішення. Україна його заслужила і вистраждала.

    Так, це лише початок і довгий непростий шлях ще попереду. Бо є чимало зовнішніх і внутрішніх гравців, зацікавлених у тому, щоб на цьому шляху Україна спіткнулася, щоб занурилася у конфронтацію і внутрішнє протистояння.

    Можливі й навмисні провокації, в тч силового характеру, яких нам необхідно запобігти.

    Важливо, щоб наступні кроки по об’єднанню Церков, а вони необхідні для остаточного надання і отримання Томоса, були здійснені толерантно, мирно й відповідально всіма учасниками: церковними ієрархами, єпископатом і релігійними громадами. Щоб особисті амбіції відійшли на другий план - заради країни, її єдності й цілісності.

    Не менш важливо, щоб на цій важливій і водночас чутливій темі не піарилися політики й можновладці. Особливо ті, хто вже давно втратили довіру людей і за своєю життєвою поведінкою вкрай далекі і від Моралі, і від Віри.

    Тоді і лише тоді це історичне рішення Константинополя може спричинити справді історичні позитивні наслідки для України.

    Ми можемо, ми повинні пройти цей шлях гідно, толерантно й безконфліктно - і завершити його успіхом!
     
  18. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Во, Гриценко не чекає навіть на свою інавгурацію, вже бере і активно працює :haha:

    Анатолій Гриценко разом з Solomiia Bobrovska та 2 іншими особами.


    3 хв. ·
    Сьогодні працюю на Рівненщині. Відчувається: люди тут відчайдушно шукають, кому довіритися на фоні тотальної зневіри у владі та політиках, що накопичилася за роки незалежності. Бо стомилися від порожніх обіцянок, за якими не стоять жодні дії. Стомилися від несправедливості. Навіть не так. Людей дістала несправедливість!

    Тому часу на зволікання вже немає. І ми з командою це чітко усвідомлюємо. Вже зараз, не чекаючи результатів виборів, активно працюємо над стратегією здійснення змін у країні. Стратегією, деталізованою аж до конкретних законопроектів, що дозволять реалізувати кожен її пункт. Щоб люди, які сядуть після виборів у владні крісла, почали плідно працювати вже з першого дня.

    І найперше ми візьмемося за відродження довіри до влади. Вже зараз детально виписуємо процедуру імпічменту для президента. Бо ж риба, як кажуть, гниє з голови. Тому всі, хто обійматимуть цю посаду, не повинні демонструвати повну зневагу і до норм моралі, і до положень Конституції. Це треба зупиняти. І я готовий почати з себе.

    А коли довіру до держави у людей буде відновлено – ми всі разом зможемо будувати Україну нашої мрії – справедливу, безпечну, процвітаючу. Бо якщо є єдність – не існує питань, які не можна вирішити!

    Майбутні вибори стануть найважливішими за всю історію існування незалежної України. Хай навіть це досі розуміють не всі. Наша країна опинилася в кроці від прірви. І ми разом з демократичними силами або об’єднаємося заради того, щоб врятувати її від загибелі – або будемо продовжувати тішити власні амбіції, витанцьовуючи на домовині України.
     
  19. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Сказали розповсюдити...
    Може і фейк.

    Гриценка залишив черговий союзник

    Лідер “Народного конролю” Дмитро Добродомов заявив, що Анатолій Гриценко порушив принципи об’єднання, тому їхній союз вже не є актуальним.

    “Наша об’єднавча платформа мала свої принципи. Тому після появи в штабі Гриценка одіозного Балоги наш союз вже не актуальний”, – заявив Добродомов в ексклюзивному коментарі “Фактору”.

    За словами політика, 27-го жовтня відбудеться з’їзд “Народного контролю”, на якому вони визначать, кого підтримувати на виборах.

    Він додав, що на зміну передвиборчих розкладів вплинуло і висунення кандидатури очільника Львова Андрія Садового та його об’єднання з партією “Демократичний альянс”.

    Нагадаємо, 21 травня на зустрічі з львів’янами Добродомов з Гриценком оголосили про об’єднання зусиль та спільний похід на вибори. Вони заявляли про наміри показати єдиного кандидата в президенти та його команду з претендентами на п’ять ключових посад.

    із коментів

    Остап Водовіз
    ... нахрена Греценко зв'язався з Балогами ???
    Порадься , запитай в людей хто такі брати Балоги , якщо сам не знаєш ...
    Але ж і сам прекрасно знаєш !!!! і

    Vitali Vitalii
    Балоги дали бабло, а Гриценко показав, що візьме і не понехтує баблом з контрабанди.
     
  20. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Анатолій Гриценко

    4 год ·
    19:15 канал 112: телеінтерв’ю дружини, перше в її житті. Питаю: про що ти там розповідала, цілих три години? Каже, так було страшно, що навіть не пам’ятаю. Заінтригувала)




    View: https://youtu.be/8cH0yEufdrE
     
а де твій аватар? :)