Анатолій Гриценко

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем NewsBot, 19 вер 2014.

  1. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Атабрать у всіх і подєліть в вузькому колі - це якраз про нашу владу. Залізли до людей в карман не по лікоть, а вже по плече.
    "Прийшли в Європу" -це взяли європейську ціну на газ, залишивши людям якісь захмарні норми на особу, бо лічильників нема, можливості зменшити опалення теж нема, і субсидію отримати зараз теж нема можливості, наприймали постанов.
    А пенсій, що менше 2 тисяч - пів-країни. Що вони думають, хто зна.
    Так мій родич казав в 32му " та вони ж щось думають", коли віддавав останнє зерно... так перший і помер від голоду. А діти померли потім.
    Ви думаєте, що другий строк цього президента і цього Кабміна принесе полегшення? Та вони знайшли просте рішення - всі проблеми вирішувати за рахунок населення. Все на плечі його, бідного. А ліс -кругляк як возили так і возять за кордон, бурштин як стихійно копали, так і копають. Це мільярди повз державної скарбниці, але не повз їх гаманця, звісно. Та хіба тільки це?
    Хай прийде нова людина та почистить ці стайні, бо реформи буксують, люди в шоці від цієї влади.
     
    Останнє редагування: 5 вер 2018
  2. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Анатолій Гриценко

    7 год ·
    Четвер, 6 вересня, 09:30 біля Верховної Ради.

    Нинішня виборча система, у поєднанні з необмеженою політичною рекламою на телеканалах та пануванням олігархату, блокує зміну політичної верхівки влади – фактично, блокує системні зміни, глибинні реформи і, в підсумку, позитивний розвиток країни.

    Напередодні парламентських виборів украй важливо включити «соціальні ліфти», які б відкрили можливість стати народними депутатами і членами Уряду України громадянам, які є порядними, активними й професійними, але не мають мільйонних статків, щоб пробитися через ці штучно створені перепони.

    Громадянська позиція твердо і послідовно виступає за зміну виборчого законодавства. Ми закликаємо усіх небайдужих громадян долучитися до нашого спільного публічного протестного тиску на владу для виконання наших законних вимог.

    [​IMG]
     
  3. Leopold

    Leopold Well-Known Member

    Тобто людина принципово не хоче встановлювати лічильник і винна у цьому "влада". За такий крок "владі" пам’ятник тре поставити, що всі схеми перекриває і вводе облік. Ще би відмінили решту пільг - було би супер!
    Я прихильник ідеї, що працювати потрібно усе життя. Якщо пенсії 2к мало - знайди собі підробіток.
    Ліс вивозили і будуть вивозити, тому що це експорт. Ліс вирубували і будуть вирубувати - бо це правильно, ліс потребує вирубки і засаджень. Коли починаю чути стогін, що "ліси в Карпатах вирубують!!! А-а-а", згадую бурю, яка була років з 10-15 тому на селі. Повалило сосни. За 5 років усі ті ділянки + ще й сусідні засадили новими деревами і зараз там густий впорядкований ліс.

    Так що, пані, Ваші аргументи не зовсім те, що можна закидати оцій "владі".
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Leopold

    Leopold Well-Known Member

    Тупизна? Тобто коли політичному "кролику" роблять рекламу - це тупизна? Львівському чинному бургомістру теж зробили таку рекламу і це вплинуло на рейтинг його та його кишенькової партійки. Звернули на це увагу, ні? Чи теж "тупизна"?
     
  5. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Дуже добре - встановила бідна людина лічильник водяний, щоб не надували на воді, тепер давай десь бери 4-5 тис та встановлюй газовий, бо напарюють на газі.
    Ще до смерті робити, бо тре за опалення платити і Нафтогазу допомагати. Поли десь мити, це коли ще візьмуть чи здоров'я буде.
    Що ви мелете?
    В цивілізованому світі нічого подібного нема. Лічильники - турбота постачальника - це перше.
    Постачальник не має бути монополістом - це друге.
    На пенсію вийшов, якщо робиш в вузі - відпочивай. Розмір пенсії дає можливість відпочивати, подорожувати тощо.
    Так, всюди люди економлять енергоресурси. А в нас задрали тарифи, не дивлячись на розмір доходів, потім схаменулись, стали надавати субсидії, не розібравшись, всім підряд, потім схаменулись і відібрали теж у всіх підряд.
    Далі що? Мільярдні борги по ЖКХ, давай відключати усіх підряд в багатоквартирниках. Та що це за управління?
    Про густий впорядкований ліс в вашому селі ні до чого. В трьох (!) областях вбивають варварськими розробками бурштину природу, зробили заболочену пустелю -там вже нічого не посадиш.
    Все про це знають, хто бере незаконно гроші за дозвіл - теж знають, що це мільярдні (3,7 млрд) збитки для казни - і нічого не робиться! Та вже б завели туди війська абошо, доки не придумають, що робити з тим бурштином.
    Я ж кажу - всі проблеми абсолютно! вирішують за рахунок населення, ще й сами мають змогу збагачуватись.

    Та такої мародерської влади ще не було. Що це за управління, я з жахом чую про життя своїх рідних, та що там - особисто моя родина теж так скрутно не жила ніколи, і допомогти не можемо.
    Я ненавиджу цього афериста Рабиновича, але він правий, що красти треба хоча б з прибутків. Вони дограються, що прийде оця морда, чи Медведчук чи щось інше проросійське.
    Треба ж міркувати, коли робите шокову терапію. Не можна піднімати квартплати вище ніж пенсії, треба ж находити вже не тільки в пенсіонерів кошти для латання бюджету!
     
    Останнє редагування: 6 вер 2018
  6. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

     
  7. Leopold

    Leopold Well-Known Member

    А казали, що не комуністка. Це в якому "цивілізованому світі" воду, газ та електрику постачає не 1 постачальник? Це - по-перше. По-друге будь-якому постачальнику економічно вигідно не ставити лічильник, щоб людина платила за високим тарифом. І з цього висновок - якщо ти не хочеш платити за завищеним тарифом, то встанови собі лічильник сам і еоком, право таке маєш. Наприклад, на воду я встановив лічильники ще 13 років тому.

    Як я люблю мову "про бідних людей"... У мене 15 років тому був знайомий (помер) сліпий від народження, який розмовляв кількома іноземними мовами, брав активну участь у політичному житті. Від нього слово "бідний" неможливо було почути; він ніколи не нарікав.
     
  8. Leopold

    Leopold Well-Known Member

    Такої маячні давно не читав. За рахунок пенсіонерів? Серйозно? Раніше популісти сцяли у вуха посполитим, що це "домбас корміт украіну", тепер це роблять пенсіонери?

    Я місяць тому спілкувався з однією своєю родичкою. Проклинає Порошенка, бо той тільки краде і ще й "ліпєцкая фабріка". А потім виявилося, що родичка за квартиру плате якихось 300 гривень, бо Порошенко їй пільги зробив, що харчується набагато ліпше, ніж при янеку, та й пенсії вистарчає. А потім почала про Гонтарєву пургу нести, бо "обікрала людей, вивезла мільйони у США і банки позакривала". А виявилося, що родичка нічого не втратила у тому банку, бо гроші їй усі повернули (з бюджету).
     
  9. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Коментувати нічого. Якщо у вас нема батьків, які зимою будуть сидіти в холодній хаті, щоб не розходувати дорогий газ (електрика теж дуже дорога), то можете далі нести пургу про нашу чесну та професійну владу. А субсидіям помахати ручкою. Свекруха за свекром получила спадщину - частину дома, де живе. І тепер все - забагатіла.

    Вже писала: я влітку живу на дачі, так мені 2грн\квт виходило по 600грн в місяць. Стали варити та консервувати на балонному газі і, як кажуть, посчитали, прослезились . Ті ж самі 600грн на місяць.
    Живемо влітку на дачі, а в Харкові в цей час за 4х платимо за цей самий газ по нормам на душу. Та ще весь рік прописано 4, живуть двоє...Яка ж в них , сцуко, рентабильність?
    До речі, чула, що без лічильників газу в багатоповерхівках субсидій теж не буде - ставте самі, за свій кошт, любенькі)) По-Вашому це не дивно, так і треба))
    Це мародери, цинічні суки. Ви їх тут виправдовуєте, що їм не вигідно ставити лічильники, а вигідно нас обдирати. Оце я розумію ви совок в дії! Все, що ни робить влада - ОДОБРЯМС.
    Десь була інфа, що у Порошенко голова нацкомісії НКРЕ своя людина - бувший його підлеглий, з заводу. Не дивно, ще б пак.
     
  10. Leopold

    Leopold Well-Known Member

    Комунякою так і пре. Все має за вас зробити держава і байдуже, що маєте спадок. І все обов’язково має бути безкоштовно.
    (Мої батьки чомусь не мерзнуть. І теж 4-5 місяців живуть на дачі).
     
  11. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Ви тупа бездушна істота, ще й читати не вмієте. Розжую: моя свекруха, стара (86 років) жінка ховає чоловіка, отримує спадщину на його частину хати, де вони прожили все життя. І раптом дізнається, що отримання спадщини приривнюється до придбання речі за 50 тис. грн і субсидії вже не буде, а пенсія за 50років з лишком стажу 2.500грн. Треба ж розбиратися, що за спадщина чи їм, татарам, все рівно??
    Як платити за опалення (газ) в хаті, де 60кв.м.? Що вона на ту пенсію буде їсти і як без субсидії оплачувати комуналку?
    А. треба піти, мабуть, заробляти.
     
    Останнє редагування: 6 вер 2018
  12. manur

    manur Well-Known Member

    Я Вас розумію і Вам співчуваю. Але, мені, таки, дивно, що Ви досі без лічильників. Я вже й не пригадую, коли ми щось мали БЕЗ лічильників. Лічильники у мене встановлені вже років 17-18.....
     
  13. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Там, де газ тільки варильний, в лічильниках до останнього часу не було потреби.
    Бо лічильник газовий з дозвілом та документами стоїв огого, а газ варильний - копійки, не варті турботи. Зараз - інше. І газ вже огого, і норми, і лічильники.

    Та будемо ставити якось, але я ж про інше: про те, скільки газові постачальники мають з того населення незароблених грошей за незпалений газ, яка в них бешена рентабельність, а лічильники не ставлять за свій кошт, змушують населення.
    Опалення нараховують так, що аж дурно, а за що, ніхто не розуміє.
    Особисто у нас таке слабе опалення, що тільки товсті стіни рятують.
    І до кінця року ще дорожатиме газ. Все це відчуття такої безправності викликає, погані, скажу вам, відчуття...
    Тож не дивно що по мільйону в рік виїжджають звідси.
     
    Останнє редагування: 6 вер 2018
  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    і платять за газ ще дорожче.... або у вирій - у теплі краї.
     
  15. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Людині треба платити за те, що отримала, а не за якісь надумані норми чи гігакалорії.
    Ні, вже дістало, правда.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    За комуністів в селі можна було завжди піти на колгоспне і набрати чого треба, а місті панувало "пріньос с работи". Люди звикли до того, що держава - то якесь бездонне корито, яке зобовязане кормити потребуючих. Важко від такого блага відмовитись. Люди не звикли думати за своє, нехай думає ЖЕК, государство, хто завгодно. Всі кругом должни. Вони не хочуть думати як самому щось зробити. От і клянуть владу. При таких людях добре живеться пройдисвітам при владі: Дав їм по пачці цукру, гречки, а вони страшно люблять халявку - це в них в крові ще від совка - дали квартиру, дали меблі з-під прилавка, або дали ковбасу. То як рідне. Я знаю одних москаликів 80 і 60 років. Вони на повному серйозі чекають, щоб їм в квартирі ЖЕК зробив пол. Що цікаво, вони ніколи не задумуються, що якщо хтось дав, то він мусить то звідкись взяти. Їх то не цікавить. Просто дай.
     
  17. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Анатолій Гриценко

    1 год ·
    Порошенко з Радою вчинили антинародний акт неприхованого лобізму.

    Президент письмово, зауваженнями до прийнятого Радою законопроекту №5485 вимагає від Ради зняти мораторій на вивезення закордон дров.

    У всіх західних (і не тільки) областях України люди добре знають, що саме масово, ешелонами вивозиться під виглядом "дров" і як від того нищаться не лише ліси, але й цілі галузі нашої економіки - деревообробна, меблева, картонно-паперова та інші суміжні галузі.

    Сьогодні, 6 вересня, "агресивно-слухняна більшість" прийняла цей закон із зауваженнями Порошенка: БПП - 93, НФ - 58, позафракційні - 23, Опоблок -18, Самопоміч - 17, Відродження - 9, РПЛ - 17, Батьківщина - 9, Воля народу - 2.

    Запам'ятайте прізвища цих депутатів!
    Офіційний портал Верховної Ради України
     
  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Для любітєлєй Толіка::))):))):))):haha::drinks:


    Балога очолить виборчий штаб Гриценка – джерела
    12423 ПЕРЕГЛЯДИ

    44
    Четвер, 6 вересня 2018, 16:33
    61700
    [​IMG]

    Позафракційний народний депутат та екс-глава секретаріату президента часів Віктора Ющенка – Віктор Балога очолить виборчий штаб кандидата в президенти лідера партії "Громадянська позиція" Анатолія Гриценка.

    Про це "Українській правді" стало відомо одразу з кількох джерел у партії та поза нею.

    З їхніх слів, таке рішення 6 вересня повідомили керівникам обласних організацій "Громадянської позиції".

    Співрозмовники УП зазначають, що Балозі доручено зібрати й організувати ефективну роботу штабів Гриценка по регіонах.

    "Українська правда" звернулася по офіційний коментар до Віктор Балоги, однак слухавку підняла його помічниця, яка повідомила, що відповідь буде згодом.

    Сам Гриценко напередодні писав на своїй сторінці у Facebook, що передвиборчого штабу ще не має та обіцяв повідомити про призначення.
     
  19. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Квартири давали безоплатно по черзі ви знаєте чому - тому, що це був соціалізм з надзвичайно низьким рівнем заплатні. Ось до цієї заплатні додавалась бескоштовна освіта, квартира, санаторії ...До речі, тому такі низькі пенсії з заплатні того часу.

    Навіть після того гройсманівського "осучаснення" це не пенсія - це сльози. А тут таке "осучаснення" ціни на газ прийшло - і що старій людині робити?
    Може, розказати оце все, що ви тут плетете про комуняк? Ну, правда.

    Ви можете конкретне щось порадити, крім того, що є діти - хай заплатять за газ в селі. Вона в колхозі проробила допоки вони були, чоловік робив головою колгоспу. Чому вона повинна бідувати? Почитайте, всі країни опікуються такими людьми, Європа, Прибалтика...про Америку так і казати не треба.
     
  20. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    І шо?
    А з дровами як вам сподобалось?
     
а де твій аватар? :)