Анатолій Гриценко

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем NewsBot, 19 вер 2014.

  1. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    @tea man, я вже говорив, але вам скажу ще раз:
    Гриценко ловить рибу у річці прямо з-за паркану свого обійстя. Він не відрізняється від бариги, котрий тоже заліз аж в ріку.
    Дай такому гриценку владу, і завтра він буде витворяти похлєщє пороха
     
  2. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Нам ніхто не підходить?
     
  3. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Іво Бобул :rock::yahoo::dance3:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  5. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Взялись за Гриценка))) Але дачка треба сказати, не дуже.
    Набагато бідніший екс-міністр багатьох генералів.
     
    • Смішно Смішно x 1
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Я думаю, у Литвина більше майно - брата-генерала. Але в будь-якому випадку, Гриценко працював виключно на державних посадах. Я нормально ставлюся до багатої людини. Працює, платить податки - має. Ну а коли подібна розкіш на державних грошах - податках....
     
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ясно одне: чим бідніший - тим кращий - то блєф.
     
  8. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Мих, вже зовсім нема рейтингів, де Порошенко впевнено би перемагав.
    Так що можете не нервувати в темі про Гриценко.
     
  9. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Про Гриценка можна говорити що завгодно, але факти річ вперта. Він впевнено займає 1-2-3 місце в рейтингах. Так що народ вибирає того президента, котрого заслуговує ;)

    зі
    Іво Бобул наш президент!!!:rock::yahoo::dance3:
     
  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Я й не нервую. Якщо виберемо гімно, то всі будемо в гамні: і ви і я. А якщо виберемо добро, то разом будемо в добрі. Чого тут нервувати?
     
  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    100% . Так він вибирав і Кучму і Януковича.
     
  12. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Анатолій Гриценко
    5 год ·
    Не міг промовчати. Бо так не можна - не можна виходити за межі моралі. Кампанія цькування Evgeny Komarovsky не стихає, вона підтримується, системно і напевно проплачено.

    Євгене Олеговичу, у мене чи у Вас, немає значення де, давайте дійсно порибалимо удвох? Ви професіонал і я професіонал, кожен у своїй сфері. Впевнений, що як і я, миру Ви хочете щиро, не капітуляції, а миру - довготривалого і на гідних для України умовах. Так само впевнений, що я Вас переконаю: сеансом «рибалки з Путіним» цього не досягти, ні Вам, ні комусь іншому; потрібні наполегливі системні й добре скоординовані з нашими партнерами дії. Як швидше досягти миру і як так само системно зробити нашу країну іншою, кращою - про все це за вудкою й поговоримо, запрошую!

    Гриценко - Комаровському: давайте краще удвох порибалимо

    View: https://youtu.be/XzwzJJSGt8k

     
  13. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Анатолій Гриценко
    3 хв. ·
    За два дні у Києві військовий парад. Щодня телеканали транслють підготовку. А мене на всіх ефірах та зустрічах питають про ставлення до параду і ширше про ставлення до армії та її майбутнього.
    Для мене армія це велика частина моєї душі і життя. З підліткового віку, коли пішов у Суворовське училище. Коли брат за брата, солдат за командира, командир за солдата. Армія точно не місце, де президенту з придворним олігархатом дозволено набивати кишені й заробляти на крові!
    Для мене армія є середовищем, у якому навчають та шанують професійність і лідерство, персональну відповідальність і дотримання слова, вміння приймати рішення і берегти підлеглих, готовність до самопожертви заради спільної справи. Солдат без вагань закриває тілом командира. Командир без вагань закриває тілом незграбно кинуту солдатом гранату, рятуючи життя своїх людей ціною власного життя - такі неписані правила армії.
    Скажіть: скільки зараз солдат готові без вагань своєю груддю захистити від кулі президента, прем’єра, спікера, міністрів?
    - ...
    Знаєте, чому? Тому що президент як Верховний Головнокомандувач, у першу чергу, сам має захищати солдата і народ своїм тілом - тоді й лише тоді і солдат, і народ закриють його своїм. Для мене це святі речі, неписаний статут не лише усіх армій світу, а й життєвий принцип і модель побудови відносин влада-людина.
    Зараз такого й близько немає, бо немає правди і довіри. Але так має бути - і так буде!
    Гарного Вам усім вечора! А ми тим часом знову на колесах, завтра працюємо у Запоріжжі.


    View: https://youtu.be/op0W6AzHo7Y
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Анатолій Гриценко
    26 хв. ·
    Ви часто просите: негайно спростовуйте фейки! Я відмахуюся: не варто, вони нове ще більш брехливе придумають. От дивіться: Вона та/або Воно сьогодні запустили «інформацію» та ще й з «фотографією»: нібито в ніч з учора на сьогодні я був в АП і нібито спілкувався з Порошенком, з «висновком» нібито я технічний кандидат гаранта. При тому, що Ви знаєте і Вона, Воно з його СБУ, яка пасе мене повсюди наружкою, усі знають - я цю ніч провів у готелі в Запоріжжі. Переконалися, що фейк? Переконалися, що немає сенсу витрачати час на спростування дурниць? Гарного всім вечора!

    Гриценко о чем-то ночью договаривался с Порошенко - фото
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. Leopold

    Leopold Well-Known Member

    Додам:
    • У Польщі ніколи не було заборонено приватну власність
    • У Польщі ніколи не було заборонено (західну) церкву
    • У Польщі немає комуністичних емігрантів з росії, які живуть в країні і ненавидять місцевих мешканців тощо.
     
  16. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Анатолій Гриценко
    12 год ·
    Я хочу, щоб люди зрозуміли: є можливість тут і тепер сконцентрувати мораль, мізки, кадровий ресурс, стратегічне бачення та політичну волю і командою змінити країну. Я хочу дати людям надію, упевненість, спокій і справедливість. Ось моє завдання з погляду твердої державної політики. Завдання складне, але його можна вирішити, потрібно вирішити, і ми його вирішимо. Як і з ким це робитиму - детально розповів «Гордону».

    Гриценко: Є сценарій, за яким президентом ставлять Тимошенко, спікером – Медведчука, прем'єром – Бойка
     
  17. Leopold

    Leopold Well-Known Member

    ІгорМ, штабіст? Бо як інакше пояснити оці беззмістовні репости.
     
  18. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Під час прес-конференції у Харкові Анатолій Гриценко повідомив, як планує модернізувати армію.


    View: https://youtu.be/EezdXyPiIY4
     
  19. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Старий совєцький підхід.
    Т.з. резерв.
    В совєцький армії були у військкоматах карточки обліку і були люди, яких збирали на збори для залагодження на чітко визначені посади. Ця система є і зараз. Гроші, про які Гриценко говорить, складали 1700 грн на рік. Ні один дурень не підпише цього контракту. І знову ловитимуть по Україні цей резерв.
    Тербати.
    Було. При клятих совєтах. Весь партапарат при нападі ворога йшов у підпілля. Перший секретар обкому получав звання генерал-майора, райком - полковника і так дальше. Тобто всі комуністи і комсомольці що були в апараті складали кістяк підпілля.
    І всі знають, як ці «підпільники» діяли в 41-43 рр. Ніяк.
    Нічого нового.
     
  20. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Що там не кажіть, а людина чітка, військова в немирний час набагато цінніша за людину з барижним досвідом. До речі, військовим за цей варіант треба топити чимжуд, бо це їм найвигідніше, але в тому випадку, коли в тому військовому не сидить колаборант.
     
а де твій аватар? :)