Аналітичне бачення

Тема у розділі 'Релігія', створена користувачем nagornyjj, 27 бер 2017.

 1. nagornyjj

  nagornyjj Well-Known Member

  Людина повинна в своєму житті приймати рішення, які стосуються її і людей, які її оточують. Від тих залежать стосунки між людьми і Богом. Чим більше вона починає аналізувати і пізнавати Бога, тим більше вона починає пізнавати себе. Ці кроки можна робити, а можна, виправдовуючи себе або вказуючи на гріхи інших людей, припинити. Людина за своєю властивістю не може відокремитись від духовного життя навіть тоді, коли вона зовсім віддалилась від людей.
  Ми не зможемо прийняти правильне рішення, якщо не проведемо аналіз. Аналіз своїх вчинків, вчинків інших людей, «Святого Письма». Фактично аналіз веде людину до істинного бачення, людина яка не задумується, поступає випереджено, тобто помилково по своїм спокусам, або омані, спричиняє падіння духу.
  Коли ми хочемо здобути якусь професію, можемо стати професіоналом завдяки аналізу. Знаючи як п’яниці руйнують свої сім’ї і люди вимирають, можемо зробити аналіз, що алкоголь згубно впливає на людину. Читаючи про Содом і Гоморру аналізуємо, що буде з нашою країною, коли в ній буде розширюватись цей гріх. Прийнявши закон про лояльні відношення до цього гріха, можемо зробити висновки, що ніхто взагалі аналітично не ставиться до законів які приймаються.
  Духовний аналіз є в словах Ісуса Христа. Людина, коли торкається «Слова Божого», її розум отримує все, щоб провести розбір своїх вчинків і зробити правильні висновки і дії.
  Але тут також ми можемо зустрітись з різним вченням «Святого Письма», яке не співпадає з вченням святих отців. Аналіз святих отців основується на подіях, які записані в «Святому Письмі» і в досвіду вчителів церкви і власному досвіді. Тому віросповідання, де є відсутній аналіз святих отців, попадають в оману.
  Наприклад, православне вчення має багато свідчень про свідоцтво вибраності Богородиці. Це свідчення апостолів, людей, які мають свідчення божої вибраності Нашої Заступниці: Під час похорону Марії був наказаний іудей, який хотів перекинути гріб Богородиці і ангел відрубав йому руки; проявлення Богородиці в Почаєві на горі де вона явилась пастухам і залишила свій слід; проявлення її ікон. Все це є свідоцтво Її божества, яка зберігається в переданнях православної віри.
  Всі, хто відкинув вчення старців і опираючись на неправдиве вчення, допускають помилки в тому питанні. Звинувачуючи, або принижуючи Богородицю, за багатьма свідченнями люди робляться просто біснуватими.
  Православне вчення, яке має багатовікову практику може достовірно дати людині розуміння в спасінні її душі.
  Люба віра, яка не проводить аналітичні висновки основ духовного життя, здатна впадати в оману, яка є сіттю темних сил.
   
 2. Latana Royal

  Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

  Хіба про аналіз йде у писанні та вченнях Церкви? Ви впевнений? Йдеться про Віру, а віра виключає аналіз. Аналіз - це критичний підхід. А Церква не допускає критики і сумнівів :)
   
  • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
 3. manur

  manur Well-Known Member

  @Latana Royal, то, напевно, якась нова секта, яка ДОПУСКАЄ критику і сумніви))))
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 4. nagornyjj

  nagornyjj Well-Known Member

  Церква в сучасному розумінні скоріше політична організація, а не об’єднання віруючих людей. Коли віра втрачена то люди живуть за символами. Тому, мабуть знову треба руйнувати все старе і творити нове, ніхто не розриває нову одежу, щоб залатати стару.
   
  • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  • Креативно Креативно x 1
 5. Latana Royal

  Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

  Цікава думка. І що Ви пропонуєте?
   
 6. iso

  iso Well-Known Member

  Не погоджуюся. Будь яка віра у ЩОСЬ, базується на аксіомі, що те ЩОСЬ існує. а далі йде аналіз (фактів, текстів, памяток) як воно існує.

  Про віру в Бога. Іноді людині досить і слова священника. Здебільшого мало освіченій або формально віруючій. Інша людина шукає доказів, читає і аналізує тексти Святого Письма… Спробуйте без аналізу, без критичного аналізу сприйняти Старий Завіт. Суцільний трилер. А це канонічний текст. Ісус не заперечував його, лише доповнив…
  Зрештою. Якби віра виключала аналіз, не було б богословських наук.
  В Росії Верховний СУд 5 квітня має затвердити рішення про заборону Свідків Єгови. Свято место пусто не биваєт... Прапор в руки творити нове.:bandera:
   
 7. Hyligan

  Hyligan Іронічний

  Тепер ше і ті до нас полізуть :swoon2:
   
 8. nagornyjj

  nagornyjj Well-Known Member

  Церква залежить від людей, а правдива віра незмінна, бо йде від Бога.
  Церква може наростати формами і обрядами, що заважають істині. Вона може керуватись таємними суспільствами і використовуватись в протилежному, в сатанинському напрямку. «Якщо сліпий веде сліпого, чи не двоє впадуть в яму?».
   
 9. manur

  manur Well-Known Member

  Тіпо, їх зараз нема у нас.:facepalm:
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 10. manur

  manur Well-Known Member

  @nagornyjj, а Ви можете прямо сказати, до якої конфесії ви належите ( чи себе відносите)?
   
 11. iso

  iso Well-Known Member

  Тобто, відмовитися від обрядів, форм (я так розумію - храмів, ікон...?) і отримаємо істину в чистому вигляді
   
 12. Latana Royal

  Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

  Нє, ну зачекайте, це Ви керуючись власним аналізом робите висновки. Та хіба Ісус десь сказав "аналізуйте"? Або "ставтесь критично до моїх слів та слів Старого Завіту"?
  Він сказав "По вірі вашій буде вам"
  А те, що доводиться розшифровувати Письмо - особливості перекладу та великого часового проміжку між сказаним і прочитаним. Більше ніж впевнена, що коли Завіт писався, то ніхто його не зашифровував і на той час і в тій мові усе сказане мало зрозумілий на той момент зміст.
   
 13. Hyligan

  Hyligan Іронічний

  Кацапських нема.
   
  • Смішно Смішно x 1
 14. nagornyjj

  nagornyjj Well-Known Member

  Незнання закону не знімає відповідальності з людини.
  Не знаючи «Євангеліє», як можна відстоювати істину?
  Господь казав: «Перш за все шукайте Царство Боже».
  Також, Господь викривав священиків за те, що вони взяли ключі від Царства Божого, самі не входять і інших не впускають.
  Можна наводити багато прикладів, що ми впали до того стану яким були священики і фарисеї які розп’яли Христа.
  Тому можна зачитати ще одну пересторогу Господа: «Кажу бо Я вам: коли праведність ваша не перевищить праведності книжників і фарисеїв, то не ввійдете в Царство Небесне.».
  Я зовсім не маю бажання осуджувати когось, мета провести аналіз, чому в нас йде не так як треба?.
  Я не належу до якоїсь конфесії, шукаю істину.

  Та, щоб бути відвертим, по своїм поглядам я схиляюсь більше до УПЦ КП.
   
  Останнє редагування: 27 бер 2017
 15. Latana Royal

  Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

  @nagornyjj, чому саме Шевченко на аві?
   
 16. manur

  manur Well-Known Member

  Вже легше, що НЕ МП )))
   
 17. iso

  iso Well-Known Member

  А хіба казав не смійте аналізувати
  Не заперечую. Але здатність аналізувати хіба не дар Божий? Якщо так, то чому ним не скористатися по відношенню до Святого Письма.
  Не для того, що заперечити віру (хоча і таке може статися), для того, щоб краще її зрозуміти. Краще відчути, що є Добро, а що Зло...І можливо наблизитися до істини...
  Зрештою, Ісус теж аналізував Старий Завіт ...
  "Вы слышали, что сказано: око за око и зуб за зуб. А Я говорю вам: не противься злому. Но кто ударит тебя в правую щеку твою, обрати к нему и другую..." (Матф.5:38-39)
   
 18. nagornyjj

  nagornyjj Well-Known Member

  Поділяю його погляди.
   
  • Подобається Подобається x 1
 19. Latana Royal

  Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

  Розуміти віру, це приблизно те саме, що розпланувати кохання. Віра, в тому розумінні що йдеться, перестає бути вірою як тільки її почати аналізувати.
  Ви літаєте уві сні? Якщо так, то Ви повинні знати це відчуття, коли нарешті вдається з легкістю відірватися від землі і керувати польотом, як тільки перестаєте намагатися розуміти як то працює. Ось це ВІРА в чистому вигляді!
   
 20. nagornyjj

  nagornyjj Well-Known Member

  Бог дав нам народитись в Україні, і кожен з нас несе відповідальність, не тільки за себе але й за свій нарід. Навіть якщо треба віддати своє життя за нього.
  Тільки ми схильні з одного ярма лізти в інше.
   
а де твій аватар? :)