Алкоголізм-це хвороба, чи безвідповідальність?

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем Danilo, 11 гру 2006.

 1. Romko

  Romko Дуже важлива персона

   
  • Подобається Подобається x 2
 2. poetka

  poetka Дуже важлива персона

  Ну і Ви гуморист...............Вас читати сама ЛЯПОТА.Недаремно ви "Аптіміст"
   
  • Подобається Подобається x 1
 3. Romko

  Romko Дуже важлива персона


  А,щодо теми гілки....хм...знов ж таки я фаталіст до мозга костєй...:dntknw:
  Якщо людина не схоче кинути пити...то вона не кине пити....хоч її закодуй..перекодуй.тлум,як гамана...
  Нічого то не дасть...:nea:
  А фаталізм тут до того,що кожна людина є те.що з нею сотворила доля - сукупність генів,всіх,зроблених нею за життя вчинків,думок,що промайнули в неї в голові...подій.що відбувались з нею,протягом її життя...
  Тому,кожна людина є такою,яка вона є...
  О...:sorry:
   
  • Подобається Подобається x 1
 4. nata-k

  nata-k Well-Known Member

  Ключове тут - якщо сама людина не схоче. Це правда. Не можна вилікувати від залежності насильно. І кодування не є дієвими.

  Так. Але у деяких випадках людина змінитись може. Якщо сама цього захоче.

  Досвід показує, що найвищий процент довгої ремісії (в тому числі пожиттєвої) дає саме психотерапія.
   
  • Подобається Подобається x 1
 5. poetka

  poetka Дуже важлива персона

  А-га!!!!!!!Попробуйте пияка заволікти до психотерапевна:)
  Причому,коли ще й той пияк,скажімо з небагатої сім"ї,де ледь виживають,де він усе пропиває,то є складно,саме в матеріальному відношенні.
  А вцілому я згідна,це - дійсно.може допомогти,але чи готові наші люди,(ментальність ще не дозріла.....)
   
  • Подобається Подобається x 1
 6. nata-k

  nata-k Well-Known Member

  Так, якщо волокти, то точно не поможе.

  А щодо того, що ментальність наша не готова сприймати такий тим медичної допомоги - це точно :sad:

  Я б хотіла ще про один момент сказати.
  А поряд з кожним залежним є принаймні один (а то й більше) співзалежних. І це також важлива проблема. І з нею також краще справлятись за допомогою спеціалістів. Знаю, що мають існувати групи для родичів залежних людей (тобто для співзалежних). Я навіть колись таку рекламу на бігборді бачила. Може у когось є конкретніша інформація - напишіть.


  Щоб допомогти залежному, спочатку треба позбутись від співзалежності. І це буває не менш складно, ніж кинути пити :sad:
   
 7. vov66

  vov66 Well-Known Member

  Інформація до роздумів:

  "...А зараз ми з вами розглянемо інші ситуації, які приводять до руйнування або ослаблення захисного псі-поля людини. Одне з цікавих явищ подібного роду — дія алкоголю на організм людини і на її захисне псі-поле.
  Алкоголь, а точніше — етиловий спирт, що міститься в ньому, має потужну негативну енергетику. Ефірна структура етилового спирту дуже активна і сильно впливає на ефірне тіло людини. Ось одна з причин, чому п'яна людина стає значно слабшою за тверезу людину.

  Алкогольні напої мають одну особливість, яка і є причиною психологічної привабливості алкоголю. У них містяться ще і прості цукри — глюкоза і фруктоза, які дуже швидко всмоктуються в кров і дають сплеск позитивної енергії. Етиловий спирт по своєму впливу на організм, інерційний. Його негативна структура починає діяти через декілька годин, коли організм, його печінка вже не в змозі нейтралізувати етиловий спирт.
  Печінка виробляє фермент, що розщеплює етиловий спирт і має деякий його запас. Річ у тому, що етиловий спирт є продуктом розпаду складних цукрів, тому печінка і виробляє цей фермент. Але, звичайно не для того, щоб розщеплювати випитий людиною етиловий спирт.

  Таким чином, через декілька годин інтенсивної роботи, печінка людини витрачає всі свої запаси і ресурси по виробленню цього ферменту. Залишок між тією кількістю етилового спирту, яку людина випила і тим, що організм може розщепити, починає негативно впливати на ефірне тіло людини.
  При цьому ефірне тіло людини насичується негативною для нього енергією, що приводить до порушення балансу фундаменту сутності. І, як наслідок, різко зменшується щільність захисного псі-поля людини. Дуже часто вранці після прийому алкоголю чоловік відчуває себе розбитим, сильно утомленим, у нього крутиться голова, мучить нудота, виникають блювотні позиви.
  Блювота, до речі, ще одна захисна реакція організму; коли печінка не в змозі більше продовжувати розщеплювати етиловий спирт, мозок стимулює спазми шлунку і кишечника, з метою викинути з себе те, що в ньому ще залишилося (завдяки цьому, частина алкоголю викидається з організму).
  Психологічно, маючи вранці такий стан чоловік згадує, що після того, як він випив алкоголь, він відчував себе дуже добре. І природною реакцією є те, що він приймає чергову дозу спиртного... Все повторюється знову. І якщо це продовжується активно і тривалий час (для різних людей — різні періоди часу), то людина доводить себе до гострого алкогольного сп'яніння.

  При цьому захисна оболонка людини стає все слабшою і слабшою, довкола неї збираються астральні вампіри, передчуваючи прекрасний бенкет... Організм алкоголіка починає швидко руйнуватися і старіти. І коли в результаті тривалого вживання алкоголю людський організм вже зовсім не в змозі розщеплювати етиловий спирт, його концентрація в нейронах мозку починає зростати і досягає критичної, при якій нейрони починають гинути.

  У такій ситуації сутність людини йде на крайній захід — відкриває структури нейронів фізичного мозку, при цьому потоки матерії з вищих ментальних планів починають пронизувати всі тіла людини і розщеплювати етиловий спирт. Але, оскільки нейрони даного мозку еволюційно до цього не готові, то починається і руйнування структур, що вже є у них, — зачатків ментальних і астральних тіл.

  Це — крайній метод, від наслідку якого організм і сутність ще в стані відійти, але це можливо раз, максимум двічі, не більш. Якщо ж подібне відбуватиметься частіше, почнеться дуже швидке руйнування основ ментального, а після і повне руйнування астрального тіла сутності. Саме тому, мозок алкоголіка після смерті виглядає, як в новонародженого, а інколи навіть, як у зародка — практично повністю гладким, всі звивини «розгладжуються»... Такий мозок проходить фазу зворотної еволюції.
  Цікаво те, що у момент такого «розкриття» мозок людини може приймати інформацію з інших планів планети: людина починає бачити «бісів» (ще говорять — допився до бісиків) і різних інших, мало приємних істот. Просто в такому стані мозок людини бачить астральних тварин, які дійсно по зовнішньому вигляду неприємні, а часто ще огидніші, ніж самі біси..."
   
 8. Oxid

  Oxid Well-Known Member

  Чув про "іспанські краплі", які алкоголіку додають чи то в їжу, чи в горілку, і в нього поступово бажання пити проходить...:scratch_one-s_head:
   
 9. vov66

  vov66 Well-Known Member

  Для повноцінної картини добавлю:

  "...До речі, про «бісів»... У епоху динозаврів був один їх вид (також вже вимерлий) — прямоходячий, з розвиненими передніми трипалими кінцівками, дуже схожими на руки, такими ж трипалими ногами, з хвостом, з формою черепа, схожою на людський, з величезними очима і дзьобовидним ротом, а в деяких різновидів навіть були рогові нарости — роги... Чим не повна картинка бісів, які в пеклі на сковорідках грішників смажать?!.. Забавно, чи не так?

  Цьому вимерлому виду динозаврів палеонтологи дали ім'я дизанопітек. Так от, в стані гострого алкогольного сп'яніння людина бачить цих астральних тварин, які, до того ж, роблять спроби остаточно зруйнувати залишки її захисного псі-поля і ситно «пообідати» її енергією... Коли людина все це бачить, вона природно намагається кудись сховатися або відбитися від цих нападаючих «хижаків». І якщо ті, хто не знаходиться в такому ж стані спостерігають за тим, що відбувається, то для цих людей всі ці дії, м'яко кажучи, виглядають більш ніж дивними... Особливо, коли їм починають показувати, з якого кута з'являється те або інше чудовисько...

  Лікарі називають цей стан «білою лихоманкою» і вважають всі ці видіння галюцинацією. Але всі ці «галюцинації» мають чомусь дуже цікаву особливість: всі люди, що знаходяться в стані «білої лихоманки» (а це тисячі, мільйони людей, якщо говорити про історію людства), незалежно від епохи, раси, культури, вірувань, освіти бачили і бачать практично одне і те ж... Дуже вже стійкими виходять ці «галюцинації», чи не так?..
  І якщо можна уявити, що людям минулих століть, після почутих в дитинстві казок і проповідей священиків про Пекло, їхня хвора фантазія народжувала їм цих істот, то в чому ж причина того, що люди нашого часу, які не вірять в «страшні казки» (а деякі їх навіть і не чули), в стані «білої лихоманки» бачать тих же «бісів», яких бачили їхні діди і прадіди?!.

  Звичайно ж, це — не галюцинації... Людина, в стані «білої лихоманки», бачить реальні істоти ефірного і нижньоастрального рівнів Землі. Лише ніхто, на жаль, не дає цьому правильного пояснення..."

  ---------- Додано в 13:34 ---------- Попередній допис був написаний в 13:00 ----------

  Людина, яка вживає спиртне - стає донором для астральних паразитів, віддаючи свою життєву силу.
   
 10. Romko

  Romko Дуже важлива персона

  А я вам повІм,жи,щоби тоті...астральні істоти не являлись,тре перед забавов,натще ґольнути два сирих єйка і закусити кількома ложками масла. І всьо - пий,кіко влізе
   
 11. vov66

  vov66 Well-Known Member

  Що значить кодування?  Як на мене, кодування - це блокування розвитку душі.

  Народний спосіб від алкоголізму (кодування):

  "...Между прочим, для тех, кто желает избавиться от алкогольной зависимости, вслед за нашим телевидением могу порекомендовать народное средство. Говорят, помогает. Берут березовый сухой сук, посыпают сахаром и поджигают, дым дают понюхать больному. За эффективность не отвечаю, а вот механизм предполагаемого воздействия объяснить не сложно. Все дело в созвучиях системного языка мозга. Сухой созвучен арабскому сихха “здоровье”, береза — бари'а “исцеляться”. Сахар по-арабски суккар, того же корня, что и сукр “пьянство”. Считается, что мозг, улавливая дым уничтоженного сахара, сделает то же с созвучным ему пьянством, и таким образом наступит исцеление во исполнение команды, записанной дважды в сухом суку, и поддержанной березой. Если говорить серьезно, то некоторым, если не всем, поможет точно. На первый взгляд — абракадабра, на самом деле — строгий подбор нужных команд. Все эти предметы — носители имен нужных файлов головного мозга..." Джерело
   
  • Подобається Подобається x 1
 12. tropico

  tropico Well-Known Member

  ЛСД помогает излечиться от алкоголизма (ББС)

  Результаты исследований, проводившихся в 1960-х годах, свидетельствуют, что галлюциногенный препарат ЛСД помогает преодолеть зависимость от алкоголя.
   
 13. V.P.

  V.P. vegan power

  а еще сила воли помогает...:good:;)
  хотя... тут такое дело. многие привыкли уходить от проблем, а не решать их. это и толкает людей "намахнуть по беленькой"
  а когда берутся за голову, воспитывая детей больных, получая язвы и т.д. - уже поздно. я молчу про "белку" и социальные последствия алкоголизма.
  меня тут некоторые(вопреки личному убеждению) считают творческим человеком. но я всегда, при написании очередного текста или рассказа, как-то без стимуляторов обходился, хотя многие считают, что алкоголь или трава или прочее уг может выступать стимулятором, уповая на то, что многие художники музыканты и т.д. - нарики... они наркоманы не из-за творчества. это либо последствия приобретения большого кол-ва материальных благ за короткое время, либо уход от реальности в которой им скучно и страшно. не более того.
  алкоголь - убийца мечты(с)
   
  • Подобається Подобається x 3
 14. vov66

  vov66 Well-Known Member

  В середине 80-х годов прошлого века академик Ф.Г.Углов обратил наше внимание на то, что движение за трезвость – это движение за правду, за восстановление ясного взгляда на мир – без иллюзий, без лжи, без предрассудков. В частности, Фёдор Григорьевич писал:

  «Правда – это могучий фактор в отрезвлении народа, в избавлении его от иллюзий... ложь является сильным оружием в руках тех, кто хотел бы споить и погубить наш народ. Поэтому, чтобы защитить его от пьянства, несущего за собой деградацию нации, необходимо закрыть доступ всякой неправде об алкоголе и говорить и писать только правду. Тех же, кто под разными предлогами и под разным соусом будет протаскивать ложь об алкоголе, – рассматривать как злейших врагов нашего народа!..» [1]

  К сожалению, ложь об алкоголе протаскивают не только являющиеся действительными врагами, но случается, что ложь протаскивают и друзья народа, действующие в силу простого невежества своего…
  Джерело
   
  • Подобається Подобається x 1
 15. vov66

  vov66 Well-Known Member

  По нашему глубокому убеждению начинать надо с официального, на государственном уровне, признания алкоголя как наркотика. Тем более, что для этого есть все основания. Так, в фармакологическом справочнике М.Д. Машковского «Лекарственные средства», М., Медицина, 1994 г., ч. 2, с. 688, записано:

  «По фармакологическим свойствам спирт этиловый относится к наркотическим веществам жирного ряда. Наиболее чувствительны к спирту этиловому (алкоголю) клетки ЦНС, особенно клетки коры большого мозга, воздействуя на которые, он вызывает характерное алкогольное возбуждение, связанное с ослаблением процессов торможения. Затем наступает также ослабление процессов возбуждения в коре, угнетение спинного и продолговатого мозга с подавлением деятельности дыхательного центра. Употребление алкоголя внутрь приводит к нарушению основных жизненно важных функций организма…».

  Практически то же самое было записано в прежнем советском ГОСТе 18300-72 на «Спирт этиловый ректификованный технический» в разделе

  «5. Требования безопасности и производственной санитарии»:

  «5.1. Этиловый спирт – легко воспламеняющаяся бесцветная жидкость с характерным запахом, относится к сильнодействующим наркотикам, вызывающим сначала возбуждение, а затем торможение нервной системы».

  В новом российском стандарте ГОСТ Р51652-2000, принятом в 2000 году, это определение вымарано. Иначе как государственным преступлением эту акцию по сокрытию правды об алкоголе, как наркотике, квалифицировать нельзя!
  Джерело
   
 16. marianaa

  marianaa Member

  Я считаю, что алкоголь и курение является прямой дорогой к зависимости [​IMG]. Поэтому и то и другое является наркотиком, а значит приносит вред здоровью. Думаю, что от этих привычек каждый человек может избавиться, главное желание и настоятельно труд и терпение.
   
  Останнє редагування модератором: 26 лис 2012
  • Подобається Подобається x 1
 17. DIO

  DIO SAINT SINNER

  Есть 2 типа людей:
  1) - Если вы не бросите пить, протянете год-два. Тут же "обделался" и завязал.
  2) Соответственно, не завязал.
  Первые, просто безответственные идиоты.
  Вторые, не алкоголизмом больны, а на голову нездоровы(или что там влияет, на то, что может вызвать такое притупления инстинкта самосохранения).
   
 18. Romirez

  Romirez New Member

  Багато вільного часу та слаба воля - це,на мій погляд,дві основні причини цього явища.
   
 19. shelev

  shelev Well-Known Member

  Власне, гадаю, що спочатку, це йде, як безвідповідальність, а згодом переростає у хворобу, хронічну хворобу, коли людина вже не здатна себе більше контролювати.
   
  • Подобається Подобається x 2
 20. Lvivska Kvitka

  Lvivska Kvitka Well-Known Member

  Я також вважаю,що якщо у людини немає сили волі,то нічого не вийде.
   
а де твій аватар? :)