Алкоголізм-це хвороба, чи безвідповідальність?

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем Danilo, 11 гру 2006.

  1. Danilo

    Danilo Well-Known Member

    Відкриваю цю гілку бо така проблема існує в суспільстві, та цікаво почути думки.

    Степанич
    Данило
    Дякую за відповідь. Згоден. Та де ж ця межа між 1 стадією, та всіма послідуючими... В тому і справа що цей "змій" підступна тварюка здатен майже непомітно змінювати психіку людини. ИМХО.

    Степанич
     
  2. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: Алкоголізм-це хвороба, чи безвідповідальність?

    А ты пей, дурень усатый! И не путайся под ногами! (М-ф 'Записки пирата') :)
    -------------------------

    Алкоголизм - это порождение варварства - мертвой хваткой держит человечество со времен седой и дикой старины и собирает с него чудовищную дань, пожирая молодость, подрывая силы, подавляя энергию, губя лучший цвет рода людского. (Джек Лондон)
     
  3. Читатель_Обкома

    Читатель_Обкома Well-Known Member

    Відповідь: Алкоголізм-це хвороба, чи безвідповідальність?

    Читал у известного специалиста.. Похлебкина (!!!!! фамилия настоящая)
    кто употребляет водку после 15-00 алкоголиком не становится....:cool:
     
  4. Danilo

    Danilo Well-Known Member

    Відповідь: Алкоголізм-це хвороба, чи безвідповідальність?

    Всі напевно читали американця. А що Ви особисто про це думаєте?
     
  5. zet

    zet Дуже важлива персона

    Відповідь: Алкоголізм-це хвороба, чи безвідповідальність?

    Алкоголізм - це безвідповідальність з часом переростаюча у хворобу.
    Але мушу добавити, що є ще у кожного своя межа дозволеного. Але, якщо ваші батьки випивали, то у вас межа буде нижча, ніж у інших...
     
  6. Danilo

    Danilo Well-Known Member

    Відповідь: Алкоголізм-це хвороба, чи безвідповідальність?

    Таким чином якщо припустити таке наприклад. Всиновлюють дитину з дитбудинку, батьки якої були алкоголіками, і що вона теж тоді все життя є такою надзвичайно вразливою до цього? А через покоління?

    Ага, я чув що ще від маси тіла залежить межа.:)
     
  7. zet

    zet Дуже важлива персона

    Відповідь: Алкоголізм-це хвороба, чи безвідповідальність?

    Так і є. Не знаю чи зника ця вразливість через одне покоління чи два...

    То що ви пропонуєте? :eek: Відгодовувати алкоголіків замість лікування..:p :D
     
  8. Danilo

    Danilo Well-Known Member

    Відповідь: Алкоголізм-це хвороба, чи безвідповідальність?

    Я б пропонував почати хоча б з реклами алкоголю на телебаченні. тобто повністю прибрати, якщо ми хочимо перемогти Змія звісно.
     
  9. Читатель_Обкома

    Читатель_Обкома Well-Known Member

    Відповідь: Алкоголізм-це хвороба, чи безвідповідальність?

    Ерунда!!!!У меня папаша...дожил уже ..слава Богу до 87 лет...выпивал в свое время...да и щас мы с ним...пару рюмок опрокинуть можем (ессно..ето папаша пару рюмок...я то могу и поболее ).
    "Але...брательник старший мой спился...а я пока нет...и не вижу перспективы спится..
    А то что "Алкоголізм - це безвідповідальність" - ето однозначно...и виноваты в етом женщины!!!!
     
  10. zet

    zet Дуже важлива персона

    Відповідь: Алкоголізм-це хвороба, чи безвідповідальність?

    Данило, та хто ж таке дозволить. У нас тільки горілка й є конкурентноспроможна, а ви на валюту замах хочете організувати.... :p :D
     
  11. Danilo

    Danilo Well-Known Member

    Відповідь: Алкоголізм-це хвороба, чи безвідповідальність?

    Доречи певною мірою це теж має рацію. Знаю декілька прикладів. Але там теж причин було декілька, хто знає де головна причиа, а де наслідки?..
     
  12. zet

    zet Дуже важлива персона

    Відповідь: Алкоголізм-це хвороба, чи безвідповідальність?

    Жаль, что Лиды нет.. Она б объяснила Читателю доходчиво всё о женской вине. :) :) :)
     
  13. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: Алкоголізм-це хвороба, чи безвідповідальність?

    К алкоголизму не отношусь :) Алкашей просто презираю, и все. Одно дело, если мужик не пьет, не пьет, а потом БАЦ!!! И в запой, да на месяц!!! А потом опять нормальный мужик... Другое дело, когда безвольное, бесхребетное пропитое существо, еволюционирует до уровня подвальной крысы... Вот таких алкашами и считаю.
     
  14. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    Відповідь: Алкоголізм-це хвороба, чи безвідповідальність?

    Постараюсь ответить по мере поступления вопросов (Данила и меня вроде как в сосоздатели темы взял :) )
    1."...кто употребляет водку после 15-00 алкоголиком не становится..."
    Есть точка зрения, что если не пить спиртное до 16:00 и после 00:00 - алкоголиком не станеш. Правильно! Потому что контроль за дозой и временем питиЯ человек сохраняет.
    2. "Всиновлюють дитину з дитбудинку, батьки якої були алкоголіками, і що вона теж тоді все життя є такою надзвичайно вразливою до цього? "
    Не вдаваясь в детали, речь идет о врожденных особенностях (как быстро нейтрализуется алкоголь в организме).
    3. "А то что "Алкоголізм - це безвідповідальність" - ето однозначно...и виноваты в етом женщины"
    ЖЕНЩИНЫ ВИНОВАТИЫ ВО ВСЕМ, АДНАЗНАЧНА! НО! ПОСЛЕ МУЖЧИН!!!
    4. "Алкашей просто презираю, и все."
    Я тоже, и не нужно напоминать мне о врачебном долге, гуманизме и т.д. Пролечить пролечу! Но уважать... фига!
     
  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Алкоголізм-це хвороба, чи безвідповідальність?

    Алкоголізм - це є ніщо інше, як звичайна пристрасть.

    Пристрасті бувають різні - до наркотиків, до переїдання, до жінок:D , до куріння й т.д. Алкоголізм - це одна з видів пристрастів. Всі ці пристрасті, як справи безумовно гріховні, мають на мій погляд дві спільні речі:
    1. чим більше людина піддається тій слабості, тим більше вона стає рабом гріха, тобто пристрасті і в подальшому важче відмовитись.
    2. якщо людина раз-другий відмовилася від цього "задоволення", то в неї виробляється імунітет від даної пристрасті.

    Допустим Ви не алкоголік, але Вас потягнуло до чарки, але Ви відмовилися, то у наступний раз Вам буде легше відмовитись і навпаки...
    подібно до вакцинації.
    Якщо Ви раз-другий відмовитись сходити наліво, то на десятий Вам і в голову не прийде, нє?:p

    Є ряд способів і технологій як позбавитися пристрасті і вони дійсно є дієві.
    А ліки .... на мою думку тут на дуже тойво, ну як його ... все одно шо радіо слухати, нє?;)
     
  16. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Відповідь: Алкоголізм-це хвороба, чи безвідповідальність?


    Вітаю всіх! :) Зетточко, вас особисто! ;) Зараз я за Читателя візьмуся...;) Розпоясався вже зовсім в мою відсутність...:p
     
  17. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: Алкоголізм-це хвороба, чи безвідповідальність?

    Привіт, пані Оля :) Як символічно - в темі про алкоголізм... В ще у неньці, чи вже вдома? :)
     
  18. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    Відповідь: Алкоголізм-це хвороба, чи безвідповідальність?

    Алкоголізм починається там, де "пристрасть" переходить у "залежність".

    Ліки потрібні щоб 1) зняти інтоксикацію, 2) лікувати ускладнення алкоголізму, 3) щоб алкоголік БОЯВСЯ пити.
     
  19. Ума

    Ума Well-Known Member

    Відповідь: Алкоголізм-це хвороба, чи безвідповідальність?

    Найважче з алкоголізмом у жінок. На скільки мені відомо, ця пристрасть у них не лікується, на відміну від чоловіків!
     
  20. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Відповідь: Алкоголізм-це хвороба, чи безвідповідальність?


    А в мене вже тепер дві неньки. Капітане...;) Вітаю і вас. :) Тільки що повернулася. І відразу потрапила на алкоголіків...:D
    А якщо серйозно, то це й не знаю що...:sad: Але знаю, що від цього може тільки звільнити Бог!
     
а де твій аватар? :)